Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ναι βέβαια έτσι όπως το έγραψες πιο πάνω στην ουσία έγραψες ότι βγήκε Απρίλιο του 2021(συνήθως όταν δεν βάζουμε χρονιά στο τέλος εννοούμε την τωρινή που είμαστε),γιαυτό μπερδεύτηκα έτσι όπως το έγραψες. Για τα kingdom hearts όντως ισχύει αυτό,αλλά από την άλλη για final fantasy ολα είναι στο steam σε σχέση με Epic,άρα πιο πολύ για ταυτόχρονη κυκλοφορία steam/epic είναι πιθανό,παρά epic store exclusivity.

Ναι εκ παραδρομής το διόρθωσα πριν κάνεις το σχόλιο και ίσως να είναι ακόμα exclusive όπως έγραψε ο fire οπότε θα πάει μετα τον Απρίλιο του 22. Για το epic μακάρι να πάει και στο Steam αλλά δεν ξέρω κάτι μου λέει ότι για κάνα χρόνο θα παίξει epic και μετά θα έρθει και steam αλλά θα δούμε το Guardians ήρθε κανονικά steam. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Arkin είπε

Ναι εκ παραδρομής το διόρθωσα πριν κάνεις το σχόλιο και ίσως να είναι ακόμα exclusive όπως έγραψε ο fire οπότε θα πάει μετα τον Απρίλιο του 22. Για το epic μακάρι να πάει και στο Steam αλλά δεν ξέρω κάτι μου λέει ότι για κάνα χρόνο θα παίξει epic και μετά θα έρθει και steam αλλά θα δούμε το Guardians ήρθε κανονικά steam. 

Γενικά τίποτα δεν είναι σίγουρο/δεδομένο,μέχρι τελευταία στιγμή(έτσι κάνανε κάποιοι υποθέσεις και για τα παιχνίδια της Sony και του Epic Store).

Για παράδειγμα η Activision,τα Crash/Spyro τα έβγαλε στο Steam,το Crash 4 στο bnet και το Tony Hawk epic store exclusive εδώ και 14μήνες(και αυτό πάνω από χρόνο).

Σε άλλα νέα έχουμε σημερινά reviews από επερχόμενα παιχνίδια

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

February 7th, 2022 - Uncharted: Legacy of Thieves Collection
February 8th, 2022 - Ghost of Tsushima
March 1st, 2022 - Death Stranding: Director's Cut
April 30th, 2022 - Returnal
May 1st, 2022 - Sackboy: A Big Adventure
May 3rd, 2022 - Helldivers 2
September 30th, 2022 - Horizon Forbidden West
October 3rd, 2022 - Ratchet & Clank

Το μονο παραξενο που βλεπω ειναι οτι στα δυο πρωτα παιχνιδια υπαρχει μια μερα διαφορα

Οι υπολοιπες ημερομηνιες μου φαινονται νορμαλ

*αλλα και στα αλλα παιχνιδια πανω κατω ετσι ειναι, τωρα που το ξαναβλεπω

Επεξ/σία από firepc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, firepc είπε

February 7th, 2022 - Uncharted: Legacy of Thieves Collection
February 8th, 2022 - Ghost of Tsushima
March 1st, 2022 - Death Stranding: Director's Cut
April 30th, 2022 - Returnal
May 1st, 2022 - Sackboy: A Big Adventure
May 3rd, 2022 - Helldivers 2
September 30th, 2022 - Horizon Forbidden West
October 3rd, 2022 - Ratchet & Clank

Το μονο παραξενο που βλεπω ειναι οτι στα δυο πρωτα παιχνιδια υπαρχει μια μερα διαφορα

Οι υπολοιπες ημερομηνιες μου φαινονται νορμαλ

*αλλα και στα αλλα παιχνιδια πανω κατω ετσι ειναι

Και στα τελευταία υπάρχει μια διαφορά μόλις 3 ημερών. Λίγο δύσκολα να ισχύουν αυτά. Θα δείξει βέβαια. Θα εκπλαγώ πολύ (θετικά προφανώς) αν το  Horizon βγει φέτος για PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, naruto14 είπε

Και στα τελευταία υπάρχει μια διαφορά μόλις 3 ημερών. Λίγο δύσκολα να ισχύουν αυτά. Θα δείξει βέβαια. Θα εκπλαγώ πολύ (θετικά προφανώς) αν το  Horizon βγει φέτος για PC.

ναι το ειδα μετα.

Παντως νασπώ γτ πιστευω την λιστα? Γτ δεν εχει το BB 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, firepc είπε

February 7th, 2022 - Uncharted: Legacy of Thieves Collection
February 8th, 2022 - Ghost of Tsushima
March 1st, 2022 - Death Stranding: Director's Cut
April 30th, 2022 - Returnal
May 1st, 2022 - Sackboy: A Big Adventure
May 3rd, 2022 - Helldivers 2
September 30th, 2022 - Horizon Forbidden West
October 3rd, 2022 - Ratchet & Clank

Το μονο παραξενο που βλεπω ειναι οτι στα δυο πρωτα παιχνιδια υπαρχει μια μερα διαφορα

Οι υπολοιπες ημερομηνιες μου φαινονται νορμαλ

*αλλα και στα αλλα παιχνιδια πανω κατω ετσι ειναι, τωρα που το ξαναβλεπω

Αυτη ειναι η λιστα που ειχε διαρρευσει απο 4chan? Η απο nvidia? Για το uncharted ειπαν για το 4 σιγουρα μαζι με lost legacy. Λες να κανουν την εκπληξη να τα φερουν ολα? Και να τα βγαλουν και στο 60αρι? Λιγο δυσκολο μου φαινεται ειναι 4.5 παιχνιδια. Να μου πεις ειναι παλια αλλα δεν ξερω. Ειδικα αν εχει πεσει και δουλεια στο να τα φτιαξουν ακομα καλυτερα για υπολογιστη το 60αρι φανταζει λιγο. Απο τα υπολοιπα μονο το FW μου φαινεται δυσκολο αλλα επειδη εφεραν το 1 και πουλησε καλα ισως το φερουν πιο νωρις απο οσο φανταζομασταν. Υπεροχα νεα οποιο απο τα παραπανω ερθει οπως και να εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Arkin είπε

Αυτη ειναι η λιστα που ειχε διαρρευσει απο 4chan? Η απο nvidia? Για το uncharted ειπαν για το 4 σιγουρα μαζι με lost legacy. Λες να κανουν την εκπληξη να τα φερουν ολα? Και να τα βγαλουν και στο 60αρι? Λιγο δυσκολο μου φαινεται ειναι 4.5 παιχνιδια. Να μου πεις ειναι παλια αλλα δεν ξερω. Ειδικα αν εχει πεσει και δουλεια στο να τα φτιαξουν ακομα καλυτερα για υπολογιστη το 60αρι φανταζει λιγο. Απο τα υπολοιπα μονο το FW μου φαινεται δυσκολο αλλα επειδη εφεραν το 1 και πουλησε καλα ισως το φερουν πιο νωρις απο οσο φανταζομασταν. Υπεροχα νεα οποιο απο τα παραπανω ερθει οπως και να εχει.

Το Uncharted Legacy of Thieves Collection είναι και επίσημο από Sony και θα περιλαμβάνει το 4 και το Lost Legacy.  Απλά έτσι είναι η ονομασία της συλλογής. Δεν περιλαμβάνει τα πρώτα 3 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Το Uncharted Legacy of Thieves Collection είναι και επίσημο από Sony και θα περιλαμβάνει το 4 και το Lost Legacy.  Απλά έτσι είναι η ονομασία της συλλογής. Δεν περιλαμβάνει τα πρώτα 3 :P

Σοβαρα? Ρε τους μπαγλαμαδες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Αυτη ειναι η λιστα που ειχε διαρρευσει απο 4chan? Η απο nvidia? Για το uncharted ειπαν για το 4 σιγουρα μαζι με lost legacy. Λες να κανουν την εκπληξη να τα φερουν ολα? Και να τα βγαλουν και στο 60αρι? Λιγο δυσκολο μου φαινεται ειναι 4.5 παιχνιδια. Να μου πεις ειναι παλια αλλα δεν ξερω. Ειδικα αν εχει πεσει και δουλεια στο να τα φτιαξουν ακομα καλυτερα για υπολογιστη το 60αρι φανταζει λιγο. Απο τα υπολοιπα μονο το FW μου φαινεται δυσκολο αλλα επειδη εφεραν το 1 και πουλησε καλα ισως το φερουν πιο νωρις απο οσο φανταζομασταν. Υπεροχα νεα οποιο απο τα παραπανω ερθει οπως και να εχει.

Οτι ανεβαινει στο 4chan ειναι τρολιές

Η λιστα ειναι της nvidia και το uncharted που γραφει ειναι το 4 και το expansion του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα μην δωσει η Σονυ το Forbidden West στο pc 7 μήνες μετά την κυκλοφορία του στο PlayStation. Πολύ wishful thinking βλεπω στην εν λόγω λίστα.

Σε άλλα νέα τωρα, 4 χρονια ανάπτυξης έχουν ήδη συμπληρωθεί για το νέο Fable σύμφωνα με το παρακάτω άρθρο..

https://gamingbolt.com/fable-has-been-in-development-for-4-years-as-per-lead-engineer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, kostiger είπε

Σιγα μην δωσει η Σονυ το Forbidden West στο pc 7 μήνες μετά την κυκλοφορία του στο PlayStation. Πολύ wishful thinking βλεπω στην εν λόγω λίστα.

 

αυτο πιστευω και εγω, οπως και το The Returnal ειναι σχετικα συντομα. Απλα ισως το δωσει γιατι δεν ειναι AAA

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...