Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντομεταξυ η Bioware εβγαλε νεα φωτο για το mass effect που αποκαλυπτει την μιση πλοκη του νεου παιχνιδιου 😅

Spoiler

r/masseffect - I think I cracked it. What do you think?

και εδω το kotaku με ενα decent αρθρο (ναι το kotaku)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Μπορεί να μου εξηγήσει οποιος ξέρει τι ακριβώς είναι το reshade και πως λειτουργεί?

Ψηνομαι να παρω το 2k22 γιατί εχω δει κατι βιντεακια και με την χρηση του reshade φαίνεται τελείως διαφορετικό παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, thory είπε

Καλησπέρα. Μπορεί να μου εξηγήσει οποιος ξέρει τι ακριβώς είναι το reshade και πως λειτουργεί?

Ψηνομαι να παρω το 2k22 γιατί εχω δει κατι βιντεακια και με την χρηση του reshade φαίνεται τελείως διαφορετικό παιχνίδι.

ReShade is a generic post-processing injector for games and video software developed by crosire. Imagine your favorite game with ambient occlusion, real depth of field effects, color correction and more ... ReShade exposes an automated and generic way to access both frame color and depth information (latter is automatically disabled during multiplayer to prevent exploitation) and all the tools to make it happen.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Thanks, ψιλοκαταλαβα νομίζω.

Ψάχνοντας στο youtube για το 2k22 είδα οτι πολλοί χρήστες έχουν το ''δικό τους'' reshade ο καθένας, τι διαφορές γενικά θα μπορούσαν να υπάρχουν μεταξύ αυτών?

Επεξ/σία από thory
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, tonkpils είπε

Παει για Γκοτι το συγκεκριμένο. Δείχνει ήδη αρκετά Ντοπέ ακόμη και σε Άλφα 

Φαίνεται πάρα πολύ άρρωστο και καλό! Μου θυμίζει πολλά games. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...