Προς το περιεχόμενο

Car GPS tracker


Demcoratus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ένσταση μου δεν αφορά τις τιμές ή το τι παρέχει η intertelecom

Απλά παντού λεει για 30.μερες.

Εσύ από την άλλη γράφεις έχω κάτι χρόνια να βάλω μονάδες.

Θέλω να αποφύγω τη λογική της μηνιαίας ανανέωσης. Θέλω να τη βάλω και να τη ξεχασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, GeG είπε

Όσοι γενικά έχετε κάρτες της intertelecom πάρτε τους τηλ για αντικατάσταση κάρτας.

Γιατι, για να μετατρεψουν/με μαζι τους, το "κάτι χρόνια" σε 30 μερες?!? 🤣

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, nek4d είπε

Γιατι, για να μετατρεψουν/με μαζι τους, το "κάτι χρόνια" σε 30 μερες?!? 🤣

δεν μου ειπαν και δεν ειδα κατι τετοιο, ισχυει ; απλα εμενα δεν συνδεοταν με τιποτα στον λογαργιασμο, εκανα την κινηση οτι ξεχασα τον κωδικο μου αλλα δεν μου εστελνε απαντηση στο mail και πηρα τηλ και μου ειπαν οτι ο βρετανικος αριθμος εχει καταργηθει πλεον, εχουν βγαλει νεες καρτες και να περιμενω να παραλαβω την νεα . εσας δουλευει κανονικα ο βρετανικος ; μπορειτε να του κανετε κληση ; στον λογαργιασμο για username τον βρετανικο δεν εχει by default ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GeG είπε

πηρα τηλ και μου ειπαν οτι ο βρετανικος αριθμος εχει καταργηθει πλεον, εχουν βγαλει νεες καρτες και να περιμενω να παραλαβω την νεα . εσας δουλευει κανονικα ο βρετανικος ; μπορειτε να του κανετε κληση ; στον λογαργιασμο για username τον βρετανικο δεν εχει by default ;

Προχθές που δοκίμασα, όντως δεν δούλεψε.

Μπλέξαμε πάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/5/2022 στις 6:15 ΜΜ, GeG είπε

ο βρετανικος αριθμος εχει καταργηθει πλεον, εχουν βγαλει νεες καρτες και να περιμενω να παραλαβω την νεα

Same here..

Εν τω μεταξύ στη σελίδα τους δεν γράφουν τίποτα για την αλλαγή, ούτε ενημέρωσαν με κάποιο τρόπο.

Ότι πληρώνεις παίρνεις φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωστόσο εμένα μου ήρθε η νέα κάρτα, για να στείλεις SMS πρέπει να σταλεί μέσω την σελίδας iotsim και σου στέλνει την απάντηση σε κάποιο κινητό που έχεις ορίσει εκεί. Τρέλα πραματα.

Επίσης έχεις κάποιος tracker της sinotrack ; εχω ένα 3g αλλά δεν μου απαντάει στα μήνυματα και δεν ξέρω επειδή έχει κλειδώσει στο 4g ή έχει κάποιο άλλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...