Προς το περιεχόμενο

Έμπειρος PHP dev θα ζητείται σύντομα


defacer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Τωρα να λέει οτι ειναι υπευθυνος στην εταιρεια ή προισταμενος αυτο δεν μπορουμε να το εξακριβωσουμε ακομα και αν ειναι αληθεια εκτος και αν έχει κανονισει απο κοντα συναντήσεις με εκεινους που του απαντησαν σε πμ. 

 

Λέει ψέμματα για να σ' εντυπωσιάσει.

 

 

Αν μπουν αυτες απο την υποτιθεμενη φανταστικη εταιρεια που θελει να φυγει ο defacer χωρις λογο και αιτια ετσι ξαφνικα ....

 

Με μια απλή αναζήτηση μπορείς να βρεις την εταιρεία. Όσο για τους λόγους που φεύγει από τη εταιρεία, έχεις δίκιο. Έπρεπε να σου εξηγήσει πώς και γιατί φεύγει, και μόνο με την άδειά σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ζητησα να μου πει τους λογους αλλα μου φαινεται περιεργο να φευγεις απο μια καλή θέση έτσι απλά. Βοηθεια σημαινει να σου πει ο άλλος τι περιβαλλον παιζει εκει που θα πάς ποιοι ειναι οι κομπλεξικοι ποιους πρέπει να προσέξεις ποιοι θα σε βοηθησουν τι πρέπει να κάνεις για ποιο λογο έφυγε τι δεν του άρεσε με ποιο τροπο προσελήφθη κτλπ αυτα ειναι ουσιαστικη βοηθεια μια και κανει λογο για συγκεκριμένη εταιρεια τωρα οι γενικοτητες περι βιογραφικων ακουγονται και απο άτομα που απλα λένε μια γνωμη χωρις να έχουν ψαχθει και ιδιαιτερα. Και τελος η συζητηση γυρω απο τις ασκησεις εδω 2 άτομα έδωσαν κάποιες λυσεις και δεν τις σχολιασε κάν να πει αν τις έχουν σωστες ή οχι ε που ειναι η βοηθεια? ή εγω δεν την βλέπω? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε όποιον έδωσε απαντήσεις είπε ότι η δική του απάντηση είναι με PM. Και βοήθεια εσύ θεωρείς το κουτσομπολιό και τα πίσω-απ'-την-πλάτη σχόλια για συναδέρφους;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν μπορώ να καταλάβω με τίποτα την επίθεση στον defacer απ' όλους (ντάξει εκτός του Star_Light). Οκ, κάποιοι μπορεί να έχουν προσωπικές κόντρες, αλλά την εμπάθεια που βγαίνει έχοντας σαν βάση μόνο τα ποστ που γράφτηκαν στο συγκεκριμένο νήμα δεν μπορώ να την δικαιολογήσω με τίποτα. Άντε ο σκοπός του ανοίγοντας το νήμα δεν ήταν να βοηθήσει. Ποιος ήταν; Να εκμεταλλευτεί κόσμο; Να προβάλει τον εαυτό του; Σοβαρά;


Από πότε είναι κακό να παραθέτει κάποιος τις εμπειρίες του και να κάνει και προτροπές όταν έχει εμπειρία σε κάποιο θέμα; Προσωπικά τέτοια ποστ κυνηγάω να διαβάζω συνήθως απ' όποιον κι αν προέρχονται. Τουλάχιστον απ' τα «δασκαλίστικα» ποστ του defacer στο νήμα κάτι κέρδισα σε γνώσεις/ιδέες. Απ' τα υπόλοιπα...

 

Εγω προσπαθω να βρω στα ποστ του defacer κατι που να βοηθησει οντως κάποιον σαν συμβουλη και πραγματικα δεν βρισκω κάτι που δεν έχει ακουστει ξανά ή δεν θα ακουστει.


Ενώ εσύ σε όλα τα post σου έχεις ξεσκιστεί να βοηθάς έτσι;

Πως γίνεται να έχεις μια γνώμη πάντα και για τα πάντα, ενώ στην πλειονότητα αυτών που σχολιάζεις δεν έχεις την παραμικρή γνώση ή εμπειρία όπως συνήθως παραδέχεσαι και ο ίδιος; Καλό το κράξιμο αλλά δεν νομίζεις ότι χρειάζεται και λίγη αυτοκριτική;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όποιον έδωσε απαντήσεις είπε ότι η δική του απάντηση είναι με PM. Και βοήθεια εσύ θεωρείς το κουτσομπολιό και τα πίσω-απ'-την-πλάτη σχόλια για συναδέρφους;

 

Ποια πισω απο την πλάτη ρε? εδω τα γράφω να τα βλέπει. 

Προσωπικά δεν μπορώ να καταλάβω με τίποτα την επίθεση στον defacer απ' όλους (ντάξει εκτός του Star_Light). Οκ, κάποιοι μπορεί να έχουν προσωπικές κόντρες, αλλά την εμπάθεια που βγαίνει έχοντας σαν βάση μόνο τα ποστ που γράφτηκαν στο συγκεκριμένο νήμα δεν μπορώ να την δικαιολογήσω με τίποτα. Άντε ο σκοπός του ανοίγοντας το νήμα δεν ήταν να βοηθήσει. Ποιος ήταν; Να εκμεταλλευτεί κόσμο; Να προβάλει τον εαυτό του; Σοβαρά;

Από πότε είναι κακό να παραθέτει κάποιος τις εμπειρίες του και να κάνει και προτροπές όταν έχει εμπειρία σε κάποιο θέμα; Προσωπικά τέτοια ποστ κυνηγάω να διαβάζω συνήθως απ' όποιον κι αν προέρχονται. Τουλάχιστον απ' τα «δασκαλίστικα» ποστ του defacer στο νήμα κάτι κέρδισα σε γνώσεις/ιδέες. Απ' τα υπόλοιπα...

 

 

Ενώ εσύ σε όλα τα post σου έχεις ξεσκιστεί να βοηθάς έτσι;

 

Πως γίνεται να έχεις μια γνώμη πάντα και για τα πάντα, ενώ στην πλειονότητα αυτών που σχολιάζεις δεν έχεις την παραμικρή γνώση ή εμπειρία όπως συνήθως παραδέχεσαι και ο ίδιος; Καλό το κράξιμο αλλά δεν νομίζεις ότι χρειάζεται και λίγη αυτοκριτική;

 

Εγω ειπα και πριν οτι δεν θεωρω το ποστ του defacer βοηθεια εξηγησα για ποιο λογο τωρα αν ο defacer έχει βρει υποστηρικτες εδω μέσα με αυτα που κάνει μπράβο του. Εγω να σου πω την αληθεια δεν τον συμπάθησα απο τοτε που την ελεγε στον migf1 ο οποιος μας έχει βοηθησει αρκετα και εσένα και εμένα και αλλους ακομα πολλους και έχει βάλει τον περισσοτερο κώδικα και τα πιο σοβαρα πρότζεκτ εδω μεσα. Παρολαυτα ο defacer επειδη δεν αντεχει κάποιος να ειναι πιο γνωστης απο αυτον του εκανε συχνα επιθέσεις και μαλιστα για ασημαντους λογους αυτο το έχεις παρατηρησει μηπως? εκει δεν σε ειδα να βγεις να μιλήσεις.

 

Εμπειρια να καταλαβαινω ποτε κάποιος πάει να κοροιδέψει έχω ... εγω την αυτοκριτικη μου την κάνω απλα μου την σπάνε αυτοι που διαφημιζονται και απο πράξεις έχουν κάνει τα λιγοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια πισω απο την πλάτη ρε? εδω τα γράφω να τα βλέπει.

Αυτές οι ατάκες είναι πραγματικά δείγμα ταλέντου -- επίτηδες δεν είναι δυνατόν να τις πεις.

 

Starlight αφού δεν έχεις να κάνεις τίποτα εποικοδομητικό στο thread δεν περνάς προς τα έξω σιγά σιγά; Για comic relief έχουμε και το youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι ατάκες είναι πραγματικά δείγμα ταλέντου -- επίτηδες δεν είναι δυνατόν να τις πεις.

 

Starlight αφού δεν έχεις να κάνεις τίποτα εποικοδομητικό στο thread δεν περνάς προς τα έξω σιγά σιγά; Για comic relief έχουμε και το youtube.

 

Oυτε εσυ εχεις δωσει κάτι εποικοδομητικο ρε αγορι μου απλα διαφημιση κανεις εδω πέρα. 

 

Θα κατσω οσο γουσταρω και θα σου γράφω αυτα που δεν αντέχεις να βλέπεις :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν μπορώ να καταλάβω με τίποτα την επίθεση στον defacer απ' όλους (ντάξει εκτός του Star_Light).

 

Μα τι λες τώρα; Που τους βλέπεις τους "όλους"; Μια που εξαίρεσες τον Star_Light, εκτός από μένα και τον migf1, όλοι οι υπόλοιποι είναι η "διμοιρία των συνηγόρων του defacer"! (πλην ελαχίστων λακωνικών ουδέτερων).

 

Και ποιος από τους δύο του επιτέθηκε; Μόλις τολμήσαμε να πούμε τη άποψή μας, πέσαν όλοι πάνω μας!

Που στο κάτω-κάτω, η δική μου (για την οποία μπορώ να μιλήσω) δεν αφορύσε καν τον defacer, κι όμως αρπάχτηκε!

 

Λοιπόν, ποιος επιτίθεται σε ποιον;

 

Να προσέχουμε λίγο τι λέμε λέω εγώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μαζί του δυσφημίζεσαι εσύ...

 

Απλα ειμαι εκτος κλικας. Την έχουμε καταλαβει την κλικα εδω ... κανει ο ένας στον άλλον like :P

 

εγω τη γνωμη μου θα την πω ο κοσμος να χαλάσει. 

 

Οταν ο defacer χαλουσε τα νηματα της C με τις επιθεσεις του κατα του migf1 ηταν καλα? κλειδωνοταν το ένα πισω απο το άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά είναι δικό μου το thread γιατί εγώ το άνοιξα πρώτος. Υποθέτω μπορούμε να συνεννοηθούμε σ' αυτό το επίπεδο;

 

"Δικο σου" οπως "τσιφλίκι σου";

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Δικο σου" οπως "τσιφλίκι σου";

 

ειρωνεία θηλυκό

  1. λόγος που χαρακτηρίζεται από δηκτική διάθεση και συνήθως λέει το αντίθετο από αυτό που εννοεί

Φανταζόμουν πως το "εγώ το άνοιξα πρώτος" θα ήταν αρκετό για να καταλάβουν όλοι πλην του Starlight. Προφανώς έκανα λάθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...