Προς το περιεχόμενο

Έμπειρος PHP dev θα ζητείται σύντομα


defacer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν θέλεις να μη σε πάρει κανείς κατά λάθος για ασπόνδυλο υποστήριξε αυτά που είπες νωρίτερα και άσε εμένα να ζορίζομαι για το off topic στο thread μου.

 

Αν πάλι δε σε πειράζει I 'm OK with that too.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε! Κι οι δύο το ξέρουμε ότι, προκειμένου να σου απαντήσω, θα πρέπει είτε να επαναλαμβάνομαι συνέχεια είτε να απολογούμαι "μα δεν το είπα έτσι αυτο", "μα κατάλαβες λάθος", "μα..."

 

Ό,τι χρειάζεσαι είναι ήδη στο thread. Μπορείς να το ξαναδιαβάσεις.

 

Κι αν με "πάρει κανείς και για ασπόνδυλο", ε, WTF... Χαλάλι του!

 

BTW, κάνα link για την πραγματική αγγελία; ...Θέλω να κάνω αίτηση! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου το έδινα αλλά δε θέλω να είμαι εγώ ο λόγος που θα ξεπουλήσεις τον εαυτό σου και τις αξίες σου στέλνοντας βιογραφικό και (ο μη γένοιτο) πηγαίνοντας ξυρισμένος σε συνέντευξη.

 

Ή αυτό ή δε θέλω να χάσω άλλο χρόνο. Carry on.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι χρόνο να χάσεις; Ένα link είναι! Εδώ έγραφες σεντόνια πριν!

 

Έλα, βάλτο και σου υπόσχομαι ότι δεν θα κάνω αίτηση. Μη με πάρεις και στο λαιμό σου...

 

Pretty please?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ξέρω ότι "όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι", ειδικά στην χώρα μας και δη στον τομέα της πληροφορικής.

 

Το να ποστάρεις στην ενότητα προγραμματισμού του insomnia (αντί π.χ. για την ενότητα των αγγελιών) αγγελία που ΘΑ βγει στον αέρα κάπου κάπως κάποτε, που ζητάει senior php developer με τουλάχιστον 4 χρόνια εμπειρία σε ότι υπάρχει και δεν υπάρχει σχετικά με την php , για μια άγνωστη εταιρία που μπορεί να αποκαλύψεις σε π.μ. μπορεί και όχι, ζητώντας μας να σε εντυπωσιάσουμε και δεν θα χάσουμε, και στο καπάκι να κάνεις και μαθήματα συμπλήρωσης "σωστού" βιογραφικού, εμένα τουλάχιστον κάθε άλλο παρά επαγγελματική σοβαρότητα μου δείχνει.

 

Μάλλον πρόκειται για δικά μου παραξενιά όμως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατί το λες αυτό; Δεν είδες και τις ασκήσεις; Αυτές δεν είναι ασκήσεις, είναι Ολυμπιακά αθλήματα!!!

 

Άλλωστε είναι όλα εις την Αγγλικήν. Πιο pro πεθαίνεις! (και δεν θέλω κουβέντα επ' αυτού :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Psssst παιδιά.

 

Η αγγελία είναι live σε 3 sites που έχουν περισσότερους χρήστες το καθένα απ' ότι εσείς τρίχες στο κεφάλι. Βρείτε την εκεί και βγάλτε ό,τι συμπέρασμα σας αρέσει, γιατί καλή η υπομονή στα παιδιαρίστικα αλλά δε σας έχουμε και υποχρέωση.

 

PS: migf1 δεν ξέρω αν σου πέρασε απ' το μυαλό ότι αυτά που γράφω εδώ δεν τα γράφω με την επαγγελματική αλλά με την προσωπική μου ιδιότητα. Αν δε σου πέρασε, just saying.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Psss παιδί,

 

στα sites βγήκε live με ή χωρίς μαθήματα για συμπλήρωση "σωστού" βιογραφικού και cover letter; Και βγήκε με τις ευλογίες της εταιρίας ή μήπως είναι κι εκεί sneaky leak εκ των έσω; Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν με κάποιον άλλον τρόπο εκτός από π.μ. σε σένα στο φόρουμ του insomnia;

 

Μήπως νομίζεις πως σας έχουμε εμείς υποχρέωση; Εσύ υποτίθεται έψαχνες "αντικαταστάτη" στο φόρουμ προγραμματισμού του insomnia... μάλλον θα άλλαξες γνώμη φαίνεται, οπότε είναι περιττό να δώσεις εσύ link... ας το βρουν μόνοι τους όσοι θέλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είμαι hater επειδή διαβάζοντας το νήμα συμπεραίνω πως είτε υπονομεύεις συνειδητά την εταιρία που δούλευες (βγάζοντας πρόωρα στον αέρα τα τεστ που προτίθεται να κάνει στους συνεντευξιαζόμενους, ή ακόμα και προτρέποντας έμμεσα να στείλουν βιογραφικά για senior θέση ακόμα και όσοι δεν ξέρουν να συντάσσουν βιογραφικά δίνοντάς τους σκονάκια) είτε πως άνοιξες το νήμα μόνο και μόνο για να κάνεις το κομμάτι σου, ε τότε ναι είμαι hater.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πάντως με ένα απλό search στο Google η αγγελία βρίσκεται αμέσως (σε διάφορα sites προσφοράς εργασίας αλλά και στο ίδιο το site της εταιρίας).

 

* Όχι εγώ δεν γνωρίζω από PHP και τατοιαύτα ~ το κοίταξα από περιέργεια *

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...