Προς το περιεχόμενο

FIFA 15 [Έκδοση για Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ επιμένω ότι το handicap δεν έχει να κάνει με manual. Δηλαδή όταν οι παίκτες της αντίπαλης ομάδας έχουν το momentum τι παραπάνω κάνεις με το manual; Όταν ξαφνικά οι παίκτες σου δεν μπορούν να πάρουν τα πόδια τους;

 

Δεν αντιλέγω ότι μειώνεται ως έναν βαθμό καθώς οι πάσες και τα σουτ εξαρτώνται από εσένα.

 

Ακριβως αυτο. Δοκιμασε να παιξεις manual και πες μου μετα αν μπορεις να σκοραρεις για πλακα στο 45 και στο 90 ή να γυρίσεις ματς και να ισοφαρίσεις ευκολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 592
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η έκδοση για current gen (πιο πολύ του 360 με ενδιαφέρει) θα είναι κάπως πετσοκομμένη ε? Τουλάχιστον θα είναι νέο παιχνίδι ή καμιά legacy έκδοση μόνο με νέα ρόστερ? (αν και πιστεύω ότι από του χρόνου θα το κάνουν αυτό)

 

Επίσης, demo θα έχουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως μιλαω για handicap στο online seasons...εχω διαλυσει το σαλονι απο τα νευρα μου!αμα εκει βαλεις filter για manual και βρεις αντιπαλο πριν γερασεις ενημερωσε με!

Στο 360 είναι αλήθεια έβρισκα πάρα πολύ εύκολα, στον XONE είναι πάρα πολύ δύσκολο και πρεπει να περιμένεις πολλή ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 360 είναι αλήθεια έβρισκα πάρα πολύ εύκολα, στον XONE είναι πάρα πολύ δύσκολο και πρεπει να περιμένεις πολλή ώρα.

Εγώ στο ps 4 πάντως τις ώρες που παίζω δεν βρίσκω σχεδόν ποτέ αντίπαλο με manual filter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα φωνάζει χρόνια τώρα ο polakis αλλά κανείς δεν τον ακούει :-D

 

 

 

'FIFA Is More Like Ping Pong' - PES Devs Smack-Talk FIFA 15

 

http://www.nowgamer.com/news/2533930/fifa_is_more_like_ping_pong_pes_devs_smacktalk_fifa_15.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zio, Legacy θα λενε επισημα την εκδοση για Wii, 3DS και Vita. Κι οταν λεω επισημα, ο τιτλος θα ειναι "Fifa 15: Legacy".

Στις εκδοσεις για 360/PS3 θα υπαρχουν "καποια" απο τα features της Ignite, αλλα οχι ολα. 

Μεσα σ αυτα που θα απουσιαζουν θα ειναι το emotion engine και το TV presentation.

Υποθετω αυτα που θα μπουν, θα ειναι καποια physics updates και καποιο μικρο retouch στην παλια μηχανη γραφικων.

 

Για μενα το μεγαλο διλημμα πλεον ειναι "PS4 ή PC?" Στο πρωτο εχω φιλους να παιζω online, στο δευτερο υποθετω θα εχω καλυτερο experience στο παιχνιδι αυτο καθ αυτο. Ισως να ειναι η πρωτη χρονια που αντι για pre-order θα περιμενω συγκρητικα, να δω αν αξιζει να θυσιασω το community για την ποιοτητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αυτό το preload στο X1 είναι τόσο αργό που αμφιβάλλω αν θα έχει τελειώσει μέχρι να... κυκλοφορήσει το παιχνίδι. Κατέβαζα 6-7 ώρες και δεν είμαι ούτε στο 40%. Πρέπει να έχει γίνει τρελό ντου/προσκύνημα ένεκα Day One.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αυτό το preload στο X1 είναι τόσο αργό που αμφιβάλλω αν θα έχει τελειώσει μέχρι να... κυκλοφορήσει το παιχνίδι. Κατέβαζα 6-7 ώρες και δεν είμαι ούτε στο 40%. Πρέπει να έχει γίνει τρελό ντου/προσκύνημα ένεκα Day One.

 

Μπα καθε φορα ετσι κατεβαζει. Δε ξερω γιατι αλλα τα download speeds ειναι επιπεδου PS3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν έχεις καθόλου άδικο, αφού τόσο για τα demo των NHL15/Kinect Sports, όσο και για το preload του Destiny πάλι σέρνεται σα το διάολο. Τι να γίνει, υπομονή, δεν βιαζόμεθα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...