Προς το περιεχόμενο

FIFA 15 [Έκδοση για Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βάλτε νυχτα-χειμωνα-βροχη......μόλις σκοραρα το πρωτο μου γκολ και σηκώθηκε η κάμερα τρεμαμενη με τον κοσμο τρελανενο και τον Στέρλινγκ να πηγαινει στο κόρνερ να πανηγυρίσει η όλη αίσθηση ηταν σαν το γκολ στο 3-1 του Τζέραρντ με ολυμπιακο......τρελα η παιχνιδαρα!!!!

 

Το έκανα χθες βροχα και νύχτα,εντάξει δεν υπάρχει.

Η τρεμάμενη κάμερα είναι όλα τα λεφτά.Εγώ παρήγγειλα ψηφιακά το ultimate edition στα 71 ευρώ για το xbox one μέσω ea access που έχεις 10% εκπτωση.Κάτι είναι κι αυτό.

 

Να πω πως την ερχόμενη Τετάρτη βγαίνει και το web application του ultimate team για να προετοιμάσουν οι παίκτες τις ομάδες τους και να αρχίσουν να χαλάνε τα ωραία τους λεφτάκια σε Packs. :cry: :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 592
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Vtampak7 οποίος θέλει για χ1 :P

Μπορούμε στο demo να παίξουμε παρέα?Όχι ε?

 

etfthegreat το gamertag μου :-D

 

Χθες σε κάποια στιγμή είχα παρει barcelona και με το που κάνω ένα διώξιμο με τον Piquet αρχίζει ο speaker να λέει για τη Σακίρα και την έναρξη που έκανε στο mundial της Βραζιλίας.Πολύ μπροστά και ο speaker..... :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαγα μεγαλη ξενερα με το ντεμο.Μου φαινεται το ιδιο με το 14 για ps4 και μαλλον δεν το αγοραζω.Δεν ξαναπαιζω και το ντεμο.Συνεχιζω την καριερα μου στο 14 εκει που ειχα μεινει και για του χρονου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαγα μεγαλη ξενερα με το ντεμο.Μου φαινεται το ιδιο με το 14 για ps4 και μαλλον δεν το αγοραζω.Δεν ξαναπαιζω και το ντεμο.Συνεχιζω την καριερα μου στο 14 εκει που ειχα μεινει και για του χρονου!!!

Από τους λίγους πρέπει να είσαι...οι περισσότεροι λένε καλά λόγια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θετικά:

- Εντελώς διαφορετικό παιχνίδι με το FIFA 14

- Διαφορετικό στυλ τρεξίματος

- Οι τερματοφύλακες βελτιωμένοι

- Φυσιολογικά σουτ

- Μπαίνουν πιο δύσκολα γκολ - αν τα ίδια τα είχα κάνει στο FIFA 14 θα είχα καμιά 20αρια γκολ

- Διορθώθηκε το cross-σέντρα-κεφαλιά-γκολ, εγώ προσωπικά δεν κατάφερα να βάλω ούτε ένα!

- Πάρα πολλές τακτικές

- Όμορφα menu

- Η φυσική της μπάλας καμιά σχέση με το FIFA 14 , απίστευτη αίσθηση στο παιχνίδι

- Το CPU κάνει πιο εύκολα φάουλ πλέον

- Sliding τάκλιν επιτέλους

- Νέοι πανηγυρισμοί

- Το στυλ που σείετε το γήπεδο στα γκολ πολύ καλό

- Ο Μέσσι έχει δικό του στυλ στα φάουλ πλέον

 

Αρνητικά:

- Το γήπεδο ναι μεν παίρνει την αίσθηση ότι είναι πατημένο μετά από αρκετά λεπτά αγώνα, αλλά μου φαίνεται προς το τέλος πραγματικά υπερβολικό, λες και θα γίνει χωράφι

- Οι τερματοφύλακες από κοντά κάνουν πολλά λάθη και τρώνε πάρα πολύ εύκολα γκολ, τύπου χτυπάει στο μέσα μέρος του χεριού(lol) και το τρώει

- Στις γωνίες οι τερματοφύλακες τα τρώνε όλα

- Τα μοντέλα των παικτών δεν μου άρεσαν καθόλου

 

Και μια γκολάρα του Iniesta από εμένα

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω και εγώ κάτι, το slow/manaul είναι η αποθέωση του FIFA και επιτέλους μετά από 3 χρόνια είναι όντως manual χωρίς ίχνος assist μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...