Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω συχνα crash στο desktop εχει κανεις καμια ιδεα?? Στην αρχη ηταν στο alt+tab/shift+tab του steam αλλα τωρα το κανει συχνα και μετα τα missions και χανω το rp και το χρημα, παιζω windowed fullscreen. Εχει κανεις καμια ιδεα η παρομοιο θεμα γιατ αρχιζει να γινεται ιδιαιτερα ενοχλητικο.

 

Μπορω να κοιταξω τα error codes και να στειλω στο support αλλα πριν το κανω λεω μηπως το ειχε κανεις και το εφτιαξε καπως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω συχνα crash στο desktop εχει κανεις καμια ιδεα?? Στην αρχη ηταν στο alt+tab/shift+tab του steam αλλα τωρα το κανει συχνα και μετα τα missions και χανω το rp και το χρημα, παιζω windowed fullscreen. Εχει κανεις καμια ιδεα η παρομοιο θεμα γιατ αρχιζει να γινεται ιδιαιτερα ενοχλητικο.

 

Μπορω να κοιταξω τα error codes και να στειλω στο support αλλα πριν το κανω λεω μηπως το ειχε κανεις και το εφτιαξε καπως..

Το άλλο με το .bat αρχείο το έχεις δοκιμάσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άλλο με το .bat αρχείο το έχεις δοκιμάσει?

nope τι ειναι αυτο? sorry δεν παρακολουθω πολυ το θεμα γιατι τρεχει γρηγορα.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nope τι ειναι αυτο? sorry δεν παρακολουθω πολυ το θεμα γιατι τρεχει γρηγορα.. :P

 

Δεν το παρακολουθεις καθολου θες αν πεις. Στην πισω σελιδα ειναι  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nope τι ειναι αυτο? sorry δεν παρακολουθω πολυ το θεμα γιατι τρεχει γρηγορα.. :P

Δεν θυμάμαι αν έχει αναφερθεί και δεν γνωρίζω αν θα σου λύσει το θέμα ή αν είναι μόνο λύση για το uncle edition.. Επίσης δεν γνωρίζω εσύ τι έχεις. Εγώ δεν έχω κανένα θέμα και κοντεύω να το τερματίσω το Story. Αυτό πέτυχε για μένα. 

 

Δοκίμασε το, δεν χάνεις κάτι. Δημιούργησε ένα νέο αρχείο notepad και κάνε copy αυτά και στο τέλος βάλε .bat Έπειτα κάνε copy το αρχείο στο directory του game.

 

@echo off

if not "%~1"=="p" start /min cmd.exe /c %0 p&exit

start "" "GTAVLauncher.exe"

start "" "Launcher.exe"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μια βοηθεια ειμαι στην αποστολη

 

που κανω την 1η ληστεια στο κοσμηματωπολειο. (το παιχνιδι ειναι απο θειο), και αφου τελειωσω την φαση με τις μηχανες οταν με βαζει στο βανακι και παταω το LB για να βγαλω οπλο να τους σημαδεψω,μου κολλα το παιχνιδι..ειναι bug?με το νεοτερο update λυνεται το bug?

 

 

Μα δεν χρειάζεται να τους πυροβολήσεις, πέσε πάνω τους με το φορτηγό και διαλύονται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κάτι τους παλιούς. Η φράση με το θείο που λέμε από που προέρχεται;

δεν υπαρχει μεχρι στιγμης καποιο συγκεκριμενο..unlocked ειναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες στο ονλαιν με το κρου: ένα απλό ραντεβού στο στο αεροδρόμιο για μια απλή και "χαλαρή" βολτουλα, κατέληξε σε ελεύθερη πτώση στη κορυφή του ψηλότερου βουνού, λήψη σελφις, πτώση με αλεξίπτωτα στις γραμμές του τρένου, βόλτα με το τρένο, φόρτωμα αυτοκινήτων στο τρένο, δολοφονία του οδηγού του, κυνηγητό στη πόλη και πολλά αλλά.. Τί θα λέγετε απόψε για λίγο "χαλαρό" golf?

Ο γαυρος φταιει που μας εφερε την ιεροδουλη και ετσι ξεκινησε η ολη φαση.Την καημενη την σκοτωσες.Εγινες και πειραματοζωο με τα sticky bombs.Μπορει να μην βγαλαμε ουτε ενα δολλαριο τοσες ωρες αλλα ειχε πολυ γελιο

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερό παιχνιδάκι.

 

μου έτυχε έξτρα δουλειά κ τα έδωσα τα  λεφτάκια ενώ δεν ήθελα στην αρχή.

 

γραφικά, gameplay όλα σχεδόν τέλεια !!

 

υγ - μια συγγνώμη στον psycho για το τρολλάρισμα/πείραγμα κ τη δυσπιστία μου. !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...