Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και με 7870 παιζει ανετα high...στο συστημα της υπογραφης μου τρεχει νερο..

αλλα καλο θα ηταν να μην ανοιγες νεο τοπικ αφου υπαρχει ηδη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι το οποιο ψαχνω και δεν βρισκω, ειμαι level 55 πχ και θελω να ξεκινησω το mission show me the monet το οποιο ανοιγει στο 55, στο wiki λεει παρε τηλ τον Martin να στο δωσει, παιρνω αλλα μου δινει ακυρα missions. Οπως καταλαβα το ολοκληρωνεις πρωτα για να μπορεις να το βρεις μετα στα rockstar created missions και να το κανεις repeat, το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να το βρω πουθενα τωρα οπως και καποια αλλα missions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσα missions ανοιγουν εμφανιζονται και στον χαρτη, ψαξε στο google να δεις που βρισκεται το συγκεκριμενο και πηγαινε βρες το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει... Η rockstar επισημα εχει πει οτι η χρηση των mods στο single player δεν την ενοχλουν αλλα καποιοι παικτες συνεχιζουν να λενε οτι εφαγαν ban επειδη εβαλαν τετοια mod στο single. Εγω δεν βαζω ακομα.

 

Αν όμως κάποιο single player mod επηρρεάζει αρχεία που χρησιμοποιούνται και στο multiplayer? Γίνεται κάτι τέτοιο?

 

Έχουμε και λέμε:

 

Τα mods που υπάρχουν αυτή τη στιγμή είναι το scripthook που δουλεύει σε συνδυασμό με το native trainer (αυτό που αλλάζει το καιρό και κάνει το χαρακτήρα σου γάτα).

 

Το native trainer ενεργοποιείται με το F4 και κλείνει με το F4. ΌΜΩΣ, αν πατήσεις F4 -το κλείσεις- και πας online, μερικά scripts παραμένουν φορτωμένα στη μνήμη και ας μην είναι ενεργά. Πρέπει απλά να κάνεις restart το παιχνίδι πριν πας online...

 

Να γιατί έφαγαν ban όσοι χρησιμοποιούσαν mods στο SP........

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βγει και αυτό το Mod Manager: http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV_PC/comments/35clvk/beta_gta_v_mod_manager_by_bilago/ που αν δεν κάνω λάθος μεταφέρει τα αρχεία μόνο του όταν πας να μπεις online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χρειάζεται τόσος κόπος.. το scripthook είναι ένα dll και το κάθε mod ένα αρχειάκι .asi

Απλά τα πετάς όλα μέσα στο φάκελο του GTA και είσαι έτοιμος.

 

Και αν θες να είσαι 1000% σίγουρος, πριν πας online παίρνεις τα αρχειάκια και τα βάζεις σε ένα φάκελο εκτός GTA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...