Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε χρειάζεται τόσος κόπος.. το scripthook είναι ένα dll και το κάθε mod ένα αρχειάκι .asi

Απλά τα πετάς όλα μέσα στο φάκελο του GTA και είσαι έτοιμος.

 

Και αν θες να είσαι 1000% σίγουρος, πριν πας online παίρνεις τα αρχειάκια και τα βάζεις σε ένα φάκελο εκτός GTA.

 

Μα αυτό κάνει νομίζω, τα μεταφέρει σε άλλον φάκελο αυτόματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι αυτό κάνει, αλλά δε παύει να είναι ένα "περίεργο" .exe που τρέχει μαζί με το παιχνίδι.

Προτιμώ να μεταφέρω τα αρχεία μόνος μου αλλά αυτό είναι καθαρά προσωπική μου άποψη. 

 

 

 

Bonus:

3C3E0C7A530983F50A1E1953EB79C37D9EB1AD6E

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και είχε αναφερθεί σε προήγουμενα ποστ

 

GeForce Experience 2.4.3 Release Highlights

•    Bug fixes for intermittent user accounts and application crash issues.
•    Fixed a bug that was causing the NVIDIA Streamer Service to use excess CPU cycles on some PCs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το online είναι τίγκα στα ζώα, 2 ώρες να κάνεις ένα κωλο-heist επειδή πάντα κάποιος ψοφούσε..

 

Ειναι πολυ απλο. 

 

Teamspeak, βρισκεις ατομα απο το crew μας, εξηγεις την τακτικη αν δεν εχουν παιξει την πιστα, δινεις συμβουλες κλπ και σε 2-3 φορες μαξ βγαινει. 

 

Οταν παιζω με καποιους που δεν ειχαν ξαναπαιξει το συγκεκριμενο κομματι, εξηγουσα τα παντα. Θα παμε εκει, θα κανουμε αυτο, προσεχτε εκεινο... Ενας φιλος φωναζε "παμε ρε μλκ και βλεπουμε, σιγα το πραμα". Το περασαμε αρκετα γρηγορα και οταν πηγε να το κανει μονος του με αγνωστους, γκρινιαζε για τα "ζωα" που πεθαιναν και δεν ηξεραν τι να κανουν. Εφαγε ποσες ωρες και δεν το τελειωσανε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλως η κακως τα heist (εκτος του πρωτου που ειναι σχετικα ευκολο) εχουν φτιαχτει για ομαδες που επικοινωνουν με headset και συνεννοουνται κατα την διαρκεια των αποστολων. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τελευταιο μερος του prison break, ειμαι πιλοτος , εχω επικοινωνια με τους αλλους τρεις, αλλα το κωλοjet με ριχνει, το παλευω για 5-10 λεπτα αλλα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τελευταιο μερος του prison break, ειμαι πιλοτος , εχω επικοινωνια με τους αλλους τρεις, αλλα το κωλοjet με ριχνει, το παλευω για 5-10 λεπτα αλλα ...

 

Αυτος με το ελικοπτερο τι κανει; Βολτες πανω απο το los santos?

 

Μπορεις να πας πισω απο το αεροπλανο, να κρατας αποσταση και δεν θα σου κανει τιποτα. Αλλιως μπορεις να πας βορεια προς τα βουνα, να κανεις μανουβρες κλπ. Εχει πιο ενδιαφερον αυτη η προσεγγιση αλλα ειναι επικινδυνη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος με το ελικοπτερο τι κανει; Βολτες πανω απο το los santos?

 

Μπορεις να πας πισω απο το αεροπλανο, να κρατας αποσταση και δεν θα σου κανει τιποτα. Αλλιως μπορεις να πας βορεια προς τα βουνα, να κανεις μανουβρες κλπ. Εχει πιο ενδιαφερον αυτη η προσεγγιση αλλα ειναι επικινδυνη

Αυτος με το ελικοπτερο δεν ηξερε πως κινειται λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες δοκιμασα να τρεξω το gta με Vsr σε αναλυση 2560x1440 και εμεινα εκπληκτος απο το αποτελεσμα.

Απιστευτη λεπτομερεια χωρις γραμμες τπτ.απλα τα εχασα περιπου 10 καρε αλλα κ παλι το παιχνιδι παιζεται ανετα.Μερα με την νυχτα απο 1080Ρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια κατι ασχετο, αν αγορασω το παιχνιδι, πως παιζει? το κανεις εγκατασταση στον υπολογιστη? που σημαινει  60gb στον σκληρο? η παιζει διαβαζοντας από τα dvd?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις εγκατάσταση από τα DVD και κατεβάζει ένα patch επιπλέον ~5 GB, αν δεν κάνω λάθος, αλλά ο τελικός χώρος που θα πιάνει είναι γύρω στα 60 GB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...