Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες δοκιμασα να τρεξω το gta με Vsr σε αναλυση 2560x1440 και εμεινα εκπληκτος απο το αποτελεσμα.

Απιστευτη λεπτομερεια χωρις γραμμες τπτ.απλα τα εχασα περιπου 10 καρε αλλα κ παλι το παιχνιδι παιζεται ανετα.Μερα με την νυχτα απο 1080Ρ.

Αυτο το vsr πως γίνεται; Να το δοκιμάσω και εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο το vsr πως γίνεται; Να το δοκιμάσω και εγω.

Το ενεργοποεις απο τον πινακα ελεγχου την καρτα γραφικων. Μετα πας στις ρυθμισεις του παιχνιδιου και επιλεγεχεις αναλυση 2560χ1440 . Και εγω σε 2560χ1440  DSR που το επαιξα εχει τεραστια διαφοραα απο 1920χ1080

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ενεργοποεις απο τον πινακα ελεγχου την καρτα γραφικων. Μετα πας στις ρυθμισεις του παιχνιδιου και επιλεγεχεις αναλυση 2560χ1440 . Και εγω σε 2560χ1440  DSR που το επαιξα εχει τεραστια διαφοραα απο 1920χ1080

Το AA σε dsr πώς το διαμορφώνεις και τα fps με την 970 είναι καθόλου καλά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γιατι δεν βλεπω το vsr? Εχω επιλογη απο διπλα για το gpu up-scaling, δεξια του ομως δεν το vsr που επρεπε να εχω. Οσοι το δοκιμασατε ειστε με latest beta drivers?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι του τελευταιους beta.Χθες περασα Link.png Site: αυτους του drivers.ειναι οι drivers των windows 10 modded για δουλευουν στα windows 8.1.τα παιχνιδια τρεχουν πολυ καλυτερα κ δεν υπαρχει καθολου μα καθολου stuttering.

Ειναι για οσους εχουν καρτες amd.

 

Link.png Site: Εδω ειναι κ το σχετικο θεμα στο guru3d.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γιατι δεν βλεπω το vsr? Εχω επιλογη απο διπλα για το gpu up-scaling, δεξια του ομως δεν το vsr που επρεπε να εχω. Οσοι το δοκιμασατε ειστε με latest beta drivers?

Μια απο τα ίδια και εγω δεν έχει επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καντε ενα unistall τους drivers σε safe mode με το ddu και ξαναπεραστε τους κανονικα.Σε μενα το εχει κανονικα!

Το κανα ευχαριστώ. Απλά 2 ερωτήσεις μετα τα βήματα που έχει στο guru3d αφου έχει γίνει install δεν μου βγάζει το amd catalyst control center κατω δεξια στα windows. Και πειράζει που στο device manager αντι να μου λεει r9 200 series λεει 7900 series ; Ξερω οτι 280χ=7970 απλα ρωτάω ομως.

 

Ακυρη η πρωτη ερωτηση με ενα ρεσταρτ εφτιαξε. Ευχαριστω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...