Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποσο υπεροχα γραφικα εχει αυτο το παιχνιδι!!!!δεν χορταινω να το βλεπω.

 

Εχω βαλει το συγκεκριμενο Link.png Site: mod για γραφικα μαζι με ενα sweetfx.

 

Ιδου μερικα screenshots απο μενα με τις αμαξαρες μου!!! :D

 

 

osKmTR1.jpg
jZHrtwa.jpg
ntuEY7V.jpg
GIwnKW2.jpg
Ux8xTM8.jpg
xjhn9sV.jpg
b3jruth.jpg
cqb6Ea3.jpg
iPxJCPW.jpg
un8MtiL.jpg
OTbxQRb.jpg
oL3xFzt.jpg
5PFzJSi.jpg
qCj4FRv.jpg
2XvuRGw.jpg
HKKlEKP.jpg

Fdw2Rir.jpg

EeJZpx2.jpg
bZolgq6.jpg
0mWduEn.jpg
HNqgfda.jpg
IVCbCrA.jpg
97ZawpI.jpg

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το παιχνίδι είναι τόσο πολύδιαστατο που κάθε μέρα είναι μοναδικη! Καλό βράδυ στη παρέα!

 

Και κάθε σαβούρα που τρώμε (έπρεπε να είχα πάρει βίντεο το "μπαλκονάτο" μου), είναι διαφορετική. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορώ να κερδίσω εκατομμύρια δολάρια στο single player με το χρηματιστήριο ρε παίδες? Εχω φτάσει στο 39% του στόρυ εως τώρα

Καμμιά απαντηση εδω υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα stock markets γίνεται οτι γίνεται.

 

Υπάρχουν ένα σωρό αναλυτικότατα walk-through, απλά googl-άρε το και θα δεις τι μπορείς να κάνεις.

 

Και ο λόγος που σου λέω να το ψάξεις είναι ότι κάποια missions πρέπει να τα κάνεις σε ορισμένη χρονική στιγμή στο game οπότε θα ήταν καλύτερο να διαβάσεις τι και πως.

 

Μπορείς να βγάλεις πολύ χρήμα έτσι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορώ να κερδίσω εκατομμύρια δολάρια στο single player με το χρηματιστήριο ρε παίδες? Εχω φτάσει στο 39% του στόρυ εως τώρα

 

 

Καμμιά απαντηση εδω υπάρχει;

 

Γιαννη τον θελουμε, τωρα τον θελουμε. Ηρεμα, δεν ξυπναμε καθε μερα στις 6 το πρωι ειδικα για να σου απαντησουμε

 

Δες εδω, ο πιο αναλυτικος οδηγος σχεδον. Υπαρχει και αλλος στο reddit αλλα θα σου βγουν τα ματια http://www.ign.com/wikis/gta-5/Assassination_Investor

 

Το μυστικο ειναι να κανεις την πρωτη assassination αποστολη με τον franklin που του δινει ο lester, μετα να τερματισεις το single player για να εχουν ολοι οι παιχτες καποια εκατομμυρια λογω του στορυ και μετα να πας να κανεις τις assassination αποστολες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Λοιπόν είχα τερτματίσει το single player στο PS3 οπότε βαριέμαι για την ώρα να το τερματίσω και στο PC. Οπότε και το online θα είναι η μεγαλύτερη μου ασχολία. Όμως online δίχως παρέα δν λέει. Θα ήθελα έτσι να μάθω πιο είναι το TS για να μπορώ να παίζω με παρέα  από insomnia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Λοιπόν είχα τερτματίσει το single player στο PS3 οπότε βαριέμαι για την ώρα να το τερματίσω και στο PC. Οπότε και το online θα είναι η μεγαλύτερη μου ασχολία. Όμως online δίχως παρέα δν λέει. Θα ήθελα έτσι να μάθω πιο είναι το TS για να μπορώ να παίζω με παρέα  από insomnia.

Το crew είναι http://socialclub.rockstargames.com/crew/noob_greek_players. Στην περιγραφή υπάρχει και η διεύθυνση IP του Teamspeak server.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα stock markets γίνεται οτι γίνεται.

 

Υπάρχουν ένα σωρό αναλυτικότατα walk-through, απλά googl-άρε το και θα δεις τι μπορείς να κάνεις.

 

Και ο λόγος που σου λέω να το ψάξεις είναι ότι κάποια missions πρέπει να τα κάνεις σε ορισμένη χρονική στιγμή στο game οπότε θα ήταν καλύτερο να διαβάσεις τι και πως.

 

Μπορείς να βγάλεις πολύ χρήμα έτσι.

 

+1

 

Τέλειωσα προχθς το main story και ακολουθόντας τα tips για τα assassination misssions κατέληξα να έχει από 2.1 δισ (ναι δις !) ο Michael κι ο Franklin και 1.5 δισ ο τρελο-Treeeeevor 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

"Όλα τα settings είναι ίδια με αυτά του PS4, σε 1080p με FXAA, 4x anisotropic filtering, very high textures και grass, high shadows και ultra post-processing."

 

χαχα ναι σιγουρα... :P

 

grasss.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...