Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντιθετως, νομιζω απο τοτε εχουν μειωθει δραματικα. Οκ θα δεις, αλλα οχι στον βαθμο που εβλεπες πριν τα Χριστουγεννα.

 

Αν και εχω κανα 2 μηνες να μπω, παιζω bf1 τωρα.

 

Σαν παιχνιδι κραταει ακομα και βλεπω και το καινουργιο Update ειναι καλο. Γενικα κρατανε ζωντανο το online με καινουργια modes, mission κτλ καθε 3-5 μηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σημερα χακαραν Ρωσσοι (λογικα) τον λογαριασμο μου. Εχει συμβει σε κανεναν εχετε ακουσει τιποτα; Τι κανω σε αυτη τη περιπτωση;

 

Όταν λες "χάκαραν" τι εννοείς; Πως άλλαξαν email, αφού ακόμη κι αν σου βρήκαν το password μπορείς να κάνεις εκ νέου αλλαγή; Εκτός αν εννοείς ότι το password ήταν ίδιο και με το email, οπότε δεν είναι hack, αλλά αμέλεια δική σου.

 

Αν έγινε κάπως αλλιώς καλό είναι να το ξέρουμε και οι υπόλοιποι. Όσο για το τι κάνεις, εννοείται στέλνεις αμέσως στο support της Rockstar με ότι στοιχεία μπορείς να επισυνάψεις που αποδεικνύουν ότι είναι δικό σου το account και περιμένεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα χακαραν Ρωσσοι (λογικα) τον λογαριασμο μου. Εχει συμβει σε κανεναν εχετε ακουσει τιποτα; Τι κανω σε αυτη τη περιπτωση;

rockstar support και καλή τύχη με τους μπετόβλακες που έχουν για υποστήριξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

rockstar support και καλή τύχη με τους μπετόβλακες που έχουν για υποστήριξη.

Εστειλα μειλ στην υποστηριξη, τιποτα, γυρισε ενα αυτοματοποιημενο στα ρωσικα. Εστειλα μηνυμα στην υποστηριξη στο fb, τιποτα, ηρθε αυτοματοποιημενο μηνυμα που ελεγε να μπω στην ομαδα υποστηριξης. Εστειλα αιτημα στην ομαδα, τιποτα, ακομα να με δεχθουν. Απογοητευση.

 

update: Τελικα καταφερα να επαναφερω τον λογαριασμο απο ενα λινκ επαναφορας κωδικου που υπηρχε στο μειλ αλλαγης μειλ που ειχε ερθει στην αρχη. Αυτος ο τυπας ομως αλλαξε το nickname και δεν μπορω να το αλλαξω. Αν ανοιξω ticket θα το επαναφερουν σε αυτο που ειχα η "δεν γνεται"; Με δεχτηκαν και στην ομαδα btw.

Επεξ/σία από PanosYX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοηθήστε με λίγο αν μπορείτε,

 

Ξανα πέρασα σήμερα το gta 5 για να το συνεχίσω μετα απο καιρό , στην αρχή έπελεξα τα cloud saves αλλα απο οτι ειδα δεν μου έβγαλε τα save που ειχα κάνει πριν .... η αλήθεια ειναι οτι δεν θυμάμαι τι ειχα επιλέξει την προηγούμενη φορά αλλα νομίζω οτι ηταν cloud και οχι local saves , αν δεν ειχα επιλέξει cloud τα έχω χάσει ολα ? , και πως μπορώ να το αλλάξω σε local παλι μηπως τελικά όντως υπάρχει καπου το local save

 

Στο social club πάντως υπάρχει ολα τα achievements / statistics κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοηθήστε με λίγο αν μπορείτε,

 

Ξανα πέρασα σήμερα το gta 5 για να το συνεχίσω μετα απο καιρό , στην αρχή έπελεξα τα cloud saves αλλα απο οτι ειδα δεν μου έβγαλε τα save που ειχα κάνει πριν .... η αλήθεια ειναι οτι δεν θυμάμαι τι ειχα επιλέξει την προηγούμενη φορά αλλα νομίζω οτι ηταν cloud και οχι local saves , αν δεν ειχα επιλέξει cloud τα έχω χάσει ολα ? , και πως μπορώ να το αλλάξω σε local παλι μηπως τελικά όντως υπάρχει καπου το local save

 

Στο social club πάντως υπάρχει ολα τα achievements / statistics κτλπ

τα στατιστικα ειναι απο ονλινε γαμε λογικα !

τη λειτουργικο εχεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοηθήστε με λίγο αν μπορείτε,

 

Ξανα πέρασα σήμερα το gta 5 για να το συνεχίσω μετα απο καιρό , στην αρχή έπελεξα τα cloud saves αλλα απο οτι ειδα δεν μου έβγαλε τα save που ειχα κάνει πριν .... η αλήθεια ειναι οτι δεν θυμάμαι τι ειχα επιλέξει την προηγούμενη φορά αλλα νομίζω οτι ηταν cloud και οχι local saves , αν δεν ειχα επιλέξει cloud τα έχω χάσει ολα ? , και πως μπορώ να το αλλάξω σε local παλι μηπως τελικά όντως υπάρχει καπου το local save

 

Στο social club πάντως υπάρχει ολα τα achievements / statistics κτλπ

 

Με επιφύλαξη όσα πω, νομίζω κάνει sync μεταξύ των 2 όταν είσαι online, συνεπώς όταν ρωτάει, είτε τα local είχαν παιχτεί offline σε κάποια φάση και έχει αλλαγές που δεν έχει συγχρονίσει στο cloud (οπότε σε ρωτάει ποια κατάσταση θες να κρατήσεις), είτε το cloud είχε συγχρονιστεί με άλλα local (πχ άλλο pc). Με λίγα λόγια αν τα συγχρόνισε μένεις με αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Windows 10 , το θέμα ειναι οτι δεν εχω τα saves στο load game απο το story mode , και δεν ξέρω αν ειχα βάλει cloud save η local δεν θυμάμαι καθόλου.

 

Βασικά τιποτα δεν συγχρόνισε δεν εχει κρατήσει τιποτα απο οτι βλέπω ... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Windows 10 , το θέμα ειναι οτι δεν εχω τα saves στο load game απο το story mode , και δεν ξέρω αν ειχα βάλει cloud save η local δεν θυμάμαι καθόλου

εγω ειχα βαλει cloud και μετα απο φορματ στην εγκατασταση μου εβγαζε απο το 0

αλλαξα το αρχειο του save στα εγραφα μου και ολα κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειχα βαλει cloud και μετα απο φορματ στην εγκατασταση μου εβγαζε απο το 0

αλλαξα το αρχειο του save στα εγραφα μου και ολα κομπλε

 

Πες τι ακρίβως να κάνω μήπως σώσω την κατάσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το ιδιο επαθα αλλα το αρχισα απο την αρχη...ειναι απολαυση ετσι κ αλλιως το παιχνιδι!

 

Οπότε λογικά θα ηταν local save και τα έχασα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...