Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ για αρχή θα παίξω όλο το single player story γιατί έχω ακούσει ωραία λογια και μετά θα πάω στο online κομμάτι

Ναι συμφωνώ γιατί θα σε βάλει στο νόημα ομαλότερα σε σχέση με το online.

 

σ.σ. Παίζοντας να παρατηρείς τομείς του παιχνιδιού όπως το σενάριο, την σκηνοθεσία, το χιούμορ-καφρίλα όπως επίσης και μικρές λεπτομέρειες σαν τα αδέσποτα που κυκλοφορούν και αλληλεπιδρούν μαζί σου! Θα το εκτιμήσεις ακόμα περισσότερο... :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά επειδή το έχω ξεκινήσει και εγώ με ένα φιλαράκι, μπορεί να δώσει κάποιος συμβουλές για το online??  Με το που μπήκαμε χαθήκαμε, δεν ξέρουμε ακριβώς τι πρέπει να κάνουμε. Το παιχνίδι η αλήθεια είναι ότι είναι χαώδες και έχει τόσα πολλά πράγματα να κάνεις που για ένα νέο παίχτη φαίνεται βουνό από τη στιγμή που δεν προσφέρει κάποιες κατευθύνσεις στην αρχή μέχρι να μπεις στο νόημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή το έχω ξεκινήσει και εγώ με ένα φιλαράκι, μπορεί να δώσει κάποιος συμβουλές για το online??  Με το που μπήκαμε χαθήκαμε, δεν ξέρουμε ακριβώς τι πρέπει να κάνουμε. Το παιχνίδι η αλήθεια είναι ότι είναι χαώδες και έχει τόσα πολλά πράγματα να κάνεις που για ένα νέο παίχτη φαίνεται βουνό από τη στιγμή που δεν προσφέρει κάποιες κατευθύνσεις στην αρχή μέχρι να μπεις στο νόημα.

Η "λογική" του είναι σχετικά απλή.

εχει να παίξεις πόσα games modes με αλλους(esc-online-jobs-rockstar created)

είτε να καθίσετε στο free roam για χαβαλε

είτε να το πάρεις πιο σοβαρά και να ασχοληθείς με το να βγάλεις χρήματα, να αποκτήσεις επιχειρήσεις(πωληση οπλων,cocaine,weed,meth κλπ)να βγάζεις χρήματα απο αυτά

αναβαθμίσεις σε οπλα

γκαράζ με οχηματα δικα σου

 

Και το σημαντικότερο όλων,για να κάνεις κάτι απο τα παραπάνω χρειάζεται να επενδύσεις σε χρόνο και να έχεις φιλους για παρέα σε βοήθεια καθώς πωλήσεις κλπ δεν μπορείς να κάνεις μόνος σου ιδιαίτερα σε γεματο session(υπαρχει κολπο να κάνεις solo public session βέβαια ώσπου να ξαναμπεί κάποιος άκυρος πάλι)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος γουσταρει coo-op  ας με κανει add KinslayerGR

Αγοραστε high end apartment και μολις φτασετε level 12 μπορειτε να ξεκινησετε heists που φερνουν ορισμενα εσοδα.

Πραγματικα το περιοχομενο εχει γινει τεραστιο και πλεον και στα session εχει απειρα πραγματα να κανεις.

Και για χαβαλε να κατσεις υπαρχουν πολλοι που προσπαθουν να κανουν εμποριο και πας και τους χαλας την δουλεια.

Απο τα λιγα παιχνιδια που αξιζουν τα λεφτα τους 100% και η ομαδα δεν σταματαει να βγαζει περιοχομενο.

Εγω μετα απο 3 χρονια που εχει βγει στο pc το παιζω ακομα. Περισσοτερο heists αλλα νομιζω καλυπτει πολλα γουστα με τα απειρα modes που έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, μετά από δύο χρόνια πήρα κι εγώ την παιχνιδάρα επιτέλους εκμεταλλευόμενος την προσφορά του steam. Με το σύστημα της υπογραφής μου, (CPU@3,6G), για να έχω σταθερά 60Hz πρέπει να το παίζω στα 1920x1080. Αξίζει να θυσιάσω κάτι από τα settings για να ανέβω στα 2Κ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδεχομένως να σε κόβει και η ραμ,στο σύστημα της υπογραφής βλέπω πολλές φορές πάνω απο 8 γιγα πιασμένα.

απο εκει και πέρα για μενα οχι, καλύτερα 60αρι και 1080 παρα 40 και 2Κ.

Εχεί πολλά να σου χαρίσει στον οπτικό τομέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16Gb δεν φτάνουν; Άρα να μην ανεβάσω ανάλυση και να ρίξω λίγο τις ρυθμίσεις. Να μείνω ως έχω?

 γιατι ως γνωστόν στο κεφάλι μου 4 επι 4 κάνει 8 :-(

μείνε ετσι ναι 99% σε κόβει ο επεξεργαστής, η κάρτα πρέπει να κάθεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημερα και καλη χρονια λοιπον εχω ενα σοβαρο θεμα με το gta v συνεχεια κρασαρει με σφαλμα subproccess.exe στο ονλαιν κρασαρει σχεδον αμεσως μολις μπει στο παιχνιδι δηλαδη μετα το loading screen ενω στο στο story mode μετα απο λιγο παιζει περιπου 1 λεπτο... Να πω πως εχω αναβαθμισει το pc ryzen 5 1600 corsair lpx 3000 r9 380 αλλαξα 3 φορες driver αλλα τιποτα. επισης να γραψω κατι που ισως εχει σχεση στην εγκατασταση του social club με ρωτησε που να γινετε η αποθηκευση του story και διαλεξα cloud. παλια δεν το ειχα ετσι. Καμια ιδεα χωρις να ξαναεγκαταστησω το παιχνιδι γιατι ειναι και 60 gb!!!

σημειωση σε αλλα παιχνιδια παιζω κανονικα... pro 18 μια χαρα κανενα θεμα.

Επεξ/σία από spirosR7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, spirosR7 είπε

καλημερα και καλη χρονια λοιπον εχω ενα σοβαρο θεμα με το gta v συνεχεια κρασαρει με σφαλμα subproccess.exe στο ονλαιν κρασαρει σχεδον αμεσως μολις μπει στο παιχνιδι δηλαδη μετα το loading screen ενω στο στο story mode μετα απο λιγο παιζει περιπου 1 λεπτο... Να πω πως εχω αναβαθμισει το pc ryzen 5 1600 corsair lpx 3000 r9 380 αλλαξα 3 φορες driver αλλα τιποτα. επισης να γραψω κατι που ισως εχει σχεση στην εγκατασταση του social club με ρωτησε που να γινετε η αποθηκευση του story και διαλεξα cloud. παλια δεν το ειχα ετσι. Καμια ιδεα χωρις να ξαναεγκαταστησω το παιχνιδι γιατι ειναι και 60 gb!!!

σημειωση σε αλλα παιχνιδια παιζω κανονικα... pro 18 μια χαρα κανενα θεμα.

Κάνε δεξί κλικ πάνω στο GTAV στο Library, πήγαινε Properties, καρτέλα Local Files και κάνε Verify integrity of game files... να δεις αν το διορθώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Κάνε δεξί κλικ πάνω στο GTAV στο Library, πήγαινε Properties, καρτέλα Local Files και κάνε Verify integrity of game files... να δεις αν το διορθώσει.

το εχω κανει και αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...