Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπότε λογικά θα ηταν local save και τα έχασα :(

 

Μέσα στα Έγγραφα/Rockstar Games/GTA V/Profiles/x φακελος/

 

υπάρχουν αρχεία .bak της μορφής SGTA50015.bak?

 

Αν ναι, τσέκαρε την ημερομηνία τροποποίησης (μπορείς να τη δεις αν βάλεις Προβολή -> Λεπτομέρειες στις Ιδιότητες φακέλου). Σου λέει κάτι σχετικό με τα παλιά saves? Αλλιώς μάλλον χάθηκαν στο sync με το cloud δυστυχώς, οπότε ο παθών μαθών, κρατάς manual backup από εδώ και πέρα.  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μέσα στα Έγγραφα/Rockstar Games/GTA V/Profiles/x φακελος/

 

υπάρχουν αρχεία .bak της μορφής SGTA50015.bak?

 

Αν ναι, τσέκαρε την ημερομηνία τροποποίησης (μπορείς να τη δεις αν βάλεις Προβολή -> Λεπτομέρειες στις Ιδιότητες φακέλου). Σου λέει κάτι σχετικό με τα παλιά saves? Αλλιώς μάλλον χάθηκαν στο sync με το cloud δυστυχώς, οπότε ο παθών μαθών, κρατάς manual backup από εδώ και πέρα.  :-)

 

Δεν υπάρχει κατι τετοιο δυστηχώς , θα δοκιμάσω ενα recovery μηπως βρει τίποτα αν και δύσκολο το βλέπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα στην παρεα, ψαχνω ατομα για να παιζουμε gta v  στο pc κυριως setups+heists λογο οτι ειμαι low lvl οσοι θελετε καντε με  add εχω λογαριασμο social club  το username μου ειναι : JohnProZ 

 

παιζω αρκετες και διαφορες ωρες. Οσοι θελετε στειλτε μου αιτημα η μηνυμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα εχω το γνησιο gta v στο steam το ειχα κανονικα εγκατεστημενο και σημερα που μπαινω να παιξω μου λεει να το εγκαταστησω?!! τι στο καλο εγινε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καλησπέρα αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα ξεκίνησα κανονικά το Gta v από Steam ανοίγει το παιχνίδι Crashari και μόλις πάω να ξανά ανοίξω το game λέει ότι θέλει πάλι Download και εγκατάσταση ξανά...Ενώ το έχω κανονικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, μπορω να χρησιμοποιησω car mods στο offline? Και αν ναι, εχει καποια συγκεκριμενη διαδικασια? Φοβαμαι μη φαω κανα ban γιατι το account δεν ειναι δικο μου και στο γκουγκλ βγαζει πραγματα 1-2 χρονων και λεω μηπως εχει αλλαξει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, μπορω να χρησιμοποιησω car mods στο offline? Και αν ναι, εχει καποια συγκεκριμενη διαδικασια? Φοβαμαι μη φαω κανα ban γιατι το account δεν ειναι δικο μου και στο γκουγκλ βγαζει πραγματα 1-2 χρονων και λεω μηπως εχει αλλαξει κατι.

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/115009494848-PC-Single-Player-Mods

post-391493-0-28219500-1507813400_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η nvidia σταματησε την υποστηριξη του fast sync? Επαιζα παντα με fast sync και εδω και καιρο σε καποια games εχω input lag ειδικα στο gta v εχω πολυ input lag και σπασιμο εικονας χωρις framedrop οταν εχω ενεργοποιημενο το fast sync. Πλεον ειναι broken.

 

Παει για δυαλιση το gta λογικα παιζει να το σαμποτάρουν για να προωθησουν το rdr, πιο αργοι χρονοι φόρτοσης, πας να παιξεις job και σου πεταει μηνημα πρεπει να κανεις επανεκινηση το game για να ανακτησεις το price κατι τέτοια κουλα, να μη σε αφηνει να το κανεις επανεκινηση και να ανγκαζεσε να κανεις kill την εφαρμογή, να προσπαθεις 1 ωρα να παιξεις ενα job, για τις πετρες η rockstar κλασικα στα bugs και στα κουλα.

 

Σίγουρα ΔΕΝ θα παιχτει το rdr.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παει για δυαλιση το gta λογικα παιζει να το σαμποτάρουν για να προωθησουν το rdr,

ναι λογικό, μιας και βγαίνει κερδισμένη απο την αγορά κονσολών η εταιρία. :lol:  

Πρόσφατα δήλωσε μάλιστα οτι οταν βγει το rdr το περιεχόμενο για το GTAO θα βγαίνει με πιο αργούς ρυθμούς.

 

Το παιχνίδι εξαρχής είχε προβλήματα μιας και ειναι client side και οχι server based.

 

πιο αργοι χρονοι φόρτοσης,

αν έχεις βάλει να μπαίνει με τη μια Online είναι λάθος.Βάλτο να πηγαίνεις σε story mode και αφού φορτώσει μπαίνεις online. Αν μένεις πολύ ώρα στα σύννεφα, ψάξε για το πως μπορείς να κάνεισ solo public session και θα σε βάλει τσακ μπαμ στο Online ΜΟΝΟ ΣΟΥ ομως,υστερα κάνεις find new session και βρίσκεις άλλους άκυρους.

 

Το παραπάνω είναι επειδή το παιχνίδι ειναι client side και έχεις πρόβλημα επικοινωνίας με κάποιον η κάποιους απο το session.

 

να προσπαθεις 1 ωρα να παιξεις ενα job,

αν πας να παίξεις με κάποιον που είναι στην κίνα, λογικό,το ίδιο ισχύει και αν πας να το κάνεις με κάποιο απο άλλη ήπειρο. Ping στον θεό. Πως θα το ξέρεις αυτό εξαρχής; αν το βλέπεις και καθυστερεί πολύ απλά φύγε, είναι μακριά ο άλλος, δεν έχετε καλή σύνδεση μεταξύ σας, όλα μαζί.

φαντάζομαι fast path και τα συναφή έχεις,το port forward η το upnp λειτουργεί(και το βλέπεις μέσα απο το παιχνίδι  home-settings-network θα λέει upnp enabled,αν δεν ρίξε ρισταρτ στο μόντεμ)

 

 

Για τα υπόλοιπα που αναφέρεις, 1 χρόνο περίπου που ασχολούμαι σοβαρά με το παιχνίδι ζήτημα να τα έχω συναντήσει 10 φορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβλεπα χτες στο youtube κατι βιντεο gameplay που κανουν κοντρες και εχει αστυνομιες και ολα ειναι multiplayer ακομα και οι αστυνομοι ειναι πραγματικα ατομα και μιλανε μεταξυ τους κτλ ο καθενας εχει διαφορερικο ρολο δηλαδη. Αυτο πως παιζετε? Ειναι καποιος server η dlc? Δεν εχω το παιχνιδι καν αλλα θελω να το αγορασω μονο και μονο για αυτα τα roleplays

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβλεπα χτες στο youtube κατι βιντεο gameplay που κανουν κοντρες και εχει αστυνομιες και ολα ειναι multiplayer ακομα και οι αστυνομοι ειναι πραγματικα ατομα και μιλανε μεταξυ τους κτλ ο καθενας εχει διαφορερικο ρολο δηλαδη. Αυτο πως παιζετε? Ειναι καποιος server η dlc? Δεν εχω το παιχνιδι καν αλλα θελω να το αγορασω μονο και μονο για αυτα τα roleplays

Αυτα που αναφερεσε λογικα πρεπει να ειναι mod και αν δοκιμασεις να τα βαλεις θα φας ban οποτε μη το επιχειρησεις, προχωρα αφοβα σε αγορα, ουτος η αλλος το παιχνιδι απο μονο του εκτος οτι εχει ενα χορταστικοτατο campaign, εχει τοσα πολλα πραγματα να ασχοληθεις και τοση ποικιλια στο online που αμφιβαλλω αν καταφερεις ποτε να βαρεθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...