Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτα που αναφερεσε λογικα πρεπει να ειναι mod και αν δοκιμασεις να τα βαλεις θα φας ban οποτε μη το επιχειρησεις, προχωρα αφοβα σε αγορα, ουτος η αλλος το παιχνιδι απο μονο του εκτος οτι εχει ενα χορταστικοτατο campaign, εχει τοσα πολλα πραγματα να ασχοληθεις και τοση ποικιλια στο online που αμφιβαλλω αν καταφερεις ποτε να βαρεθεις.

τι αλλο υπαρχει σε multiplayer εκτος απο αγωνες κτλ (εχω δει go cart races κτλ) μαρεσει να κανω κατι και να με κυνηγανε η να κυνηγαω εγω αλλα να παιζω με αλλους οχι με AI
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι αλλο υπαρχει σε multiplayer εκτος απο αγωνες κτλ (εχω δει go cart races κτλ) μαρεσει να κανω κατι και να με κυνηγανε η να κυνηγαω εγω αλλα να παιζω με αλλους οχι με AI

ψάξε για τα adversary modes στο GTA,μερικά έχουν και πλάκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τα κοιταξω στο youtube μετα. Ελπιζω να μην ειναι αγωνες αλλα κατι σαν free play/free roaming με αλλους μαζι οπως το roleplay, ολο και κατι θα υπαρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έχει βγει αυτό το glitch. Δεν ξέρω αν λειτουργεί στο pc, αυτός το παρουσιάζει για το ps4.

 

Εγώ το δοκίμασα 3 φορές στο ps4 αλλά τζίφος. Για πείτε και εσείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα είχε γίνει flagged ο λογαριασμός του με κανένα Internal mod και απλά ηρθε το ban wave και την άρπαξε.

λες και οι άλλες πλατφόρμες(steam,shadowplay)δεν έχουν δικό τους overlay.


https://www.youtube.com/watch?v=b46R-w4skd0&t=487s

 

Έχει βγει αυτό το glitch. Δεν ξέρω αν λειτουργεί στο pc, αυτός το παρουσιάζει για το ps4.

 

Εγώ το δοκίμασα 3 φορές στο ps4 αλλά τζίφος. Για πείτε και εσείς.

μη βλέπετε οτι *** κυκλοφορεί πραγματικά. τα περισσότερα Money glitch είναι όντως για κονσόλα και σε Pc ΔΕΝ λειτουργούν. Αν ψάχνεις για σοβαρά glitches και θες να δοκιμάσεις κάτι ψάξε youtube για Mr glitches έχει κανάλι αλλα ανεβάζει 100% για κονσόλες.

αν ψάχνετε με μη νομιμο τρόπο να βγάλετε λεφτά υπάρχουν και external mods που κάνουν Money drop.

μην κλαίτε τον λογαριασμό σας μετά μόνο.

Διαφορετικά απο τα ιδια site που έχουν τα mods συνήθως έχουν και ανακοινώσεις για Modded lobbies και για πότε θα κάνουν money drops.

 

Διαφορετικά μπείτε παίξτε κανένα παιχνίδι να ευχαριστηθείτε το παιχνίδι, απο τον ιανουάριο περίπου έχω κάνει πάνω απο 100Μ απο heists/2x$ events κλπ κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι σου αφαίρεσαν αυτο το ποσό;

Στην περιπτωση αφαιρεσης εχει και το "-" μπροστα αν θυμαμαι καλα απο μια περιοδο πριν κανα 4μηνο που μετα απο ενα update αφαιρεσαν απο ολους μας καποιο ποσο (προφανως hacked money)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αυτό που είπα, αν έπαιξες online το σ/κ (ίσως το τελευταίο του Οκτ) δίναν δώρο 400κ https://www.rockstargames.com/newswire/article/60295/Celebrate-4-Years-of-GTA-Online-Halloween-Specials-GTA-400K-Giveaway-a

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...