Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, paulJ είπε

Μάκγες ρίξτε φώς 

Πρώτος πρέπει να ρίξεις εσύ, για να μπορούμε να βοηθήσουμε, με μισά ποστς και όχι αναλυτικά δε μπορούμε.

Γράψε μας ολόκληρο το σύστημα σου, windows έκδοση (πειρατική ή ορίτζιναλ) και hardware.

Tην virtual memory την αυξησες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο online έχουν κάνει τόσες προσθήκες πια που μπορεί να είναι άλλες οι απαιτήσεις σε μνήμη συστήματος σε σχέση με single player offline.

Τα κρασαρισματα συμβαίνουν μόνο όταν παίζεις online, ή και στο story mode?

Πάντως και εγώ όταν έπαιζα το παιχνίδι με 8 γιγα μνήμης και fx 6300 το 17-18 ποτέ δεν μου κρασαρε στο online, όσες ώρες και αν έπαιζα (και μαζί και chrome κλπ να τρέχουν από πίσω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα! Θέλω να πάρω το GTA V σε PC για να παίζω με single player mods! Να ψάξω για κλειδακι steam ή για τη πλατφόρμα της Rockstar? Έχει φτηνά κλειδιά βλέπω. Συνήθως μαζεύω τα παιχνίδια του υπολογιστή σε GOG και Steam! Το θέμα είναι ότι όπου κοιτάζω βλέπω ότι το κλειδακι είναι για rockstar launcher.. τι φάση;

Επεξ/σία από sp3cial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.voidu.com/en/product/grand-theft-auto-v-premium-edition-great-white-shark-card-bundle/15644

αυτη η εκδοση,για steam,ειναι η πιο φθηνη αυτη την στιγμη...

Επεξ/σία από dalan2007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, dalan2007 είπε

https://www.voidu.com/en/product/grand-theft-auto-v-premium-edition-great-white-shark-card-bundle/15644

αυτη η εκδοση,για steam,ειναι η πιο φθηνη αυτη την στιγμη...

Σε ευχαριστώ πολύ! Αν πάρω αυτό που λέει Rockstar Launcher θα μπορέσω να βάλω single player mods? Εντάξει ίσως να κάνω και μια υποχώρηση δηλαδή, αρκεί να το ευχαριστηθώ! Μου χρειάζεται η premnium edition? Δεν παίζω καθόλου στο online, τώρα κάνω ένα playthrough στο story mode στο PS5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Λοιπόν έχω αυτό το θέμα στο gta v σε pc μέσω steam στο gta online. Το παιχνίδι μου κρασαρει σε τυχαίες στιγμές άλλες φορές σε 3 λεπτά άλλες σε 5 λεπτά και πάει λέγοντας.  Έχω δοκιμάσει τα πάντα έχω κάνει update τα πάντα μέχρι και memtest έτρεξα μήπως έφταιγαν οι μνήμες αλλά δεν... Τελευταία λύση να αλλάξω ssd αλλά δε ξέρω αν θα λυθεί το πρόβλημα μιας και διαβάζω γενικά ότι είναι αρκετά κοινό θέμα. Καμια ιδέα τι άλλο μπορώ να κάνω; 

 

Το σύστημα είναι λίγο παλιό αλλά παλιότερα δεν είχα προβλήματα στο εν λόγω παιχνίδι με το ίδιο σύστημα.

Cpu amd ryzen 5 1600

Ram gskill 16gb

Gpu Amd msi r9 380

Windows 10

Το παιχνίδι το έχω σε απλό σκληρό δίσκο και όχι ssd.

 

Η αύξηση του pagefile θα βοηθούσε; επειδή το διάβασα σε άλλο ποστ.

 

Να σημειώσω επίσης ότι με το που κρεμάει το παιχνίδι κρεμάει όλος ο υπολογιστής και δεν αποκρίνεται σε τίποτα κάποιες φορές χρειάστηκε να κρατήσω το κουμπί πατημένο να σβήσει επειδή είχε κολλήσει κανονικά...

Επεξ/σία από spirosR7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...