Προς το περιεχόμενο

Bloodborne [PS4]


Orgios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπραβο στην Σονυ παντως να βγαλει αυτο το game, με τοσους φανατικους Dark Souls, ανετα βλεπω ραγδαια αυξηση στις πωλησεις του Ps4 εκεινη την περίοδο. Και μακαρι οντως το game να ειναι τοσο Κορυφαιο οσο δειχνει.. 

 

Το παιχνίδι ΘΑ είναι ακόμη καλύτερο από όσα μας δείχνουν!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

https://psnbeta.eu.playstation.com/userInfo.php?enroll=Bloodborne

 

Καντε sign-up για beta.Αν ειμαστε τυχεροι θα μας επιλεξουν :-D

 

Σε καποιους μπορει να στειλαν και e-mail παντως

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν μπορούσα να σου κάνω 10 λάικ θα το έκανα :D

 

Edit: Τελικά μου είχαν στείλει και μέιλ, τώρα το είδα.

Επεξ/σία από Vole Maulder
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://psnbeta.eu.playstation.com/userInfo.php?enroll=Bloodborne

 

Καντε sign-up για beta.Αν ειμαστε τυχεροι θα μας επιλεξουν :-D

 

Σε καποιους μπορει να στειλαν και e-mail παντως

αδυναμια συνδεσης λεει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήρθε η ώρα να μιλήσουν οι gamer με το πορτοφόλι, αγοράστε ...bloodborn/agito/xv/disgaea5/persona 5/mgsiv αν όλα αυτά βγουν 2015 θα μιλάμε για την καλύτερη χρονιά ever, φέτος ήταν πλήρης αποτυχία...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουφ, έχω αρχίσει και σκέφτομαι να ακυρώσω το CE του Witcher 3 και να μοιραστώ την ψηφιακή του έκδοση. Δε βγαίνει το μπάτζετ έτσι όπως το πάει το 2015. Κι ετούτο βγαίνει και τον ίδιο μήνα το άτιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I'LL BUY IT AT A HIGH PRICE STRANGERRRR !

To TGS trailer είναι κυριολεκτικά οτι καλύτερο έχω δει σε game τα τελευταία χρόνια - και έχω γίνει απίστευτα κυνικός κιόλας... ;)
DAT atmosphere
DAT artwork
DAT soundtrack

 

Απιστευτη σαπιο-Γοτθιλα, το artwork είναι απίστευτα γκροτέσκο (οπως πρέπει να είναι), Vampire Hunter D επιτέλους σε vidjya gaem...
Aυτο και Witcher 3 τον Φεβρουάριο (αν και κατι μου λεει πως το W3 θα φάει delay)...
Κανα'bundle μαγκες λέτε να παίξει κατα Φεβρουάριο μεριά ?

 

Δεν ξερω ρε γμτ, απο την μια το bundle στα 400 ευρώ με την μουφα Destiny λέει αλλά...τα games τα καλα βγαίνουν απο Φεβρουάριο και μετά και δεν βλέπω τον λόγο τελικά να πάρει κανείς τώρα το μηχάνημα...Δεν έχω γ@μω-ιδέα τι να κάνω...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομενου το σπρωξιμο που τρωει αυτη τη φορα το Bloodborne δεν θα ειναι καθολου απιθανο να δουμε καποιο bundle με την κονσολα. Εγω θα περιμενω (αναγκαστικα κιολας καθως εχω μπολικα παιχνιδια να παρω αυτο το τριμηνο) και η αγορα θα γινει με το καλο τοτε ειτε με bundle ειτε χωρις.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομενου το σπρωξιμο που τρωει αυτη τη φορα το Bloodborne δεν θα ειναι καθολου απιθανο να δουμε καποιο bundle με την κονσολα. Εγω θα περιμενω (αναγκαστικα κιολας καθως εχω μπολικα παιχνιδια να παρω αυτο το τριμηνο) και η αγορα θα γινει με το καλο τοτε ειτε με bundle ειτε χωρις.  

ελα να μπούμε στο Ps4 club ikaruga, με Persona 5 on the way δεν γίνεται διαφορετικά χαχα

 

btw το κλίμα του bloodborne σηκώνει να το παίζεις νύχτα σουρωμένος χαχαχα, ίσως με θυμίσει silent hill 1,φαίνεται πραγματικά τέλειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...