Προς το περιεχόμενο

Bloodborne [PS4]


Orgios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο οτι καταλαβα, δεν ειναι πληρη τα Multiplayer feautures.

 

Εχει ενεργα τα κλασσικα, γραφη στο πατωμα και τα φαντασματα των αλλων παικτων να περιπλανιουνται.

 

Επισης δεν εχει (δεν ξερω αν θα εχει κιολας), καποιο παρομοιο συστημα leveling μεσω soul gathering.

 

Bασικα οι εχθροι δεν δινουν τπτ εκτος απο καποιο περιστασιακο item drop. Συνηθως σφαιρες και healing items.

 

Εκαναν πολλα drops βεβαια, ισως για λογω του demo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλεγα να φτιάξω κανα καινούριο pc με κανα 500ρικο κρατώντας οθόνες κουτιά κλπ αλλα τώρα σκέφτομαι να πάρω play lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ αυτό πατάτα? γιατι ποια βγήκαν πατάτες? φαντάζομαι αναφέρεσαι σε άλλα games του ps4? εγώ γιαυτό κάνω υπομονή , εκτός οτι θέλω να πάρω μια επόμενη έκδοση να αποφύγω τυχών προβλήματα θερμοκρασιών κλπ , θέλω να βγει κ κανένα game της προκοπής ..
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Καλα

 

κ αυτό πατάτα? γιατι ποια βγήκαν πατάτες? φαντάζομαι αναφέρεσαι σε άλλα games του ps4? εγώ γιαυτό κάνω υπομονή , εκτός οτι θέλω να πάρω μια επόμενη έκδοση να αποφύγω τυχών προβλήματα θερμοκρασιών κλπ , θέλω να βγει κ κανένα game της προκοπής ..
 

 Καλά όχι πατάτα, υπερβολική έκφραση. Εννοώ ένα παιχνίδι που θα κάνει την διαφορά γιατί πχ. το destiny (που προσωπικά το ευχαριστιέμαι) και το dc κτλ δεν είναι τα games που χαρακτηρίζουν το ps4. Βασικά ακόμα ψάχνουν και οι 2 κονσόλες το πρώτο δυνατό παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ αυτό πατάτα? γιατι ποια βγήκαν πατάτες? φαντάζομαι αναφέρεσαι σε άλλα games του ps4? εγώ γιαυτό κάνω υπομονή , εκτός οτι θέλω να πάρω μια επόμενη έκδοση να αποφύγω τυχών προβλήματα θερμοκρασιών κλπ , θέλω να βγει κ κανένα game της προκοπής ..

 

Θέμα με προβλήματα δε φαίνεται να υπάρχει, πάντως. Αλλά ναι, σε αποκλειστικότητες υπάρχει ακόμα έλλειψη, δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέμα με προβλήματα δε φαίνεται να υπάρχει, πάντως. Αλλά ναι, σε αποκλειστικότητες υπάρχει ακόμα έλλειψη, δυστυχώς.

χμμμ , σκέφτομαι σοβαρά να το πάρω τα Χριστούγεννα αν πετύχω bundle που να με ενδιαφέρει .. 

νόμιζα οτι ειχε θέματα με θερμοκρασίες γιαυτό έλεγα αλλα αν δεν έχει μια χαρά τότε 

exclusives πιστευω θα βγουν το 15, ελπίζω δηλαδή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικα θα ειναι 60αρι παντως.

 

Στην Beta εδειχνε να τρεχει γυρω στα 40-60. (δεν ειμαι μετρητης :P απο το Fluidity προσπαθω να ξεχωρισω), και ευτυχως δεν ειχε tearing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι δε θα πιασει 60 ποτε των ποτων ή οτι δε θες 60αρι.

 

Τα προηγουμενα ηταν βαρια παιχνιδια και δε την παλευαν οι κονσολες. Στο 360 βεβαια μια χαρα ηταν το Framerate με μονη εξαιρεση την Blightown στο DS1.

 

Το συγκεκριμενο απο την Alpha του φαινεται καλογυαλισμενο, οποτε θαρρω μεχρι και το τελικο προιον μπορουν να το βελτιωσουν για solid 60ari.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι ρε πως δεν το θέλω...τρελός είμαι?  :-D ...για σκέψου πόσα solid 60αρια έχουμε δει σε αυτήν την γενιά...απλά δεν παίζει με την καμία για μένα

 

το DS το πρώτο το είχα παίξει PS3 και θυμάμαι χάλια μαύρα σε κάτι περιοχές...πήγα πρόσφατα να το παίξω στο 360 που ήταν δώρο στους GOLD και απλά στο πρώτο boss το έκλεισα...τόσο χάλια μου φαινόταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...