Προς το περιεχόμενο

Bloodborne [PS4]


Orgios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμένα με ξενίζει η έλλειψη μαγικών και έχω την αίσθηση ότι είναι αρκετά πιο εύκολο...ο τύπος τρώει κάτι combo χτυπήματα και ενώ στο Demons ή στο πρώτο Dark Souls θα ήταν nearly dead, εδώ δεν "τρέχει" και τπτ

 

η ατμόσφαιρα όμως και τα γραφικά είναι φανταστικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτα δε τα κοιταω γιατι μπορει λογω ντεμο να ειναι ολα μαξαρισμενα τα στατιστικα του.

Γενικα ομως κατι ειχε στο gameplay του που δε μου καθεται καλα, τουλαχιστον απο αυτο που δειχνουν και οσο μπορει να καταλαβει καποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μια χαρα μου αρεσει, και βασικα αυτο οπως το βλεπω προκειται να το παιξω κι ολας, σε αντιθεση με τα τρια προηγουμενα. :)

Μια από τα ίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιωμένος όσο κανένας άλλος στο Demon Souls, DS1 κα DS2 μπορώ να πω ότι είναι άξιος "συνεχιστής" και γουστάρω που δεν έχει μαγικά αλλά είναι γοτθίλα και σαπίλα μέχρι αηδίας!

 

Το combat system λειτουργικό, τα γραφικά μοναδικά , οι εχθροί μεν είναι εύκολοι αλλά αποπνέει την hard-κορίλα της σειράς.

 

Αδημονώ  για την collectors edition, εάν υπάρξει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσπαθω να βαλω ενα quote των Devs για το παιχνιδι που σχολιαζουν το συστημα μαχης και μου λεει για Greeklish.

 

Tεσπα, αναφερουν οτι το Demo εχει nerfed την δυσκολια του και το τελικο αποτελεσμα θα ειναι στα γνωστα επιπεδα.

Επεξ/σία από hollow_83
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tεσπα, αναφερουν οτι το Demo εχει nerfed την δυσκολια του και το τελικο αποτελεσμα θα ειναι στα γνωστα επιπεδα.

Μαλλον για αυτο ειναι ψυχραιμος ο παιχτης εδω.

http://giant.gfycat.com/FlatZestyHog.gif

Σε κανονικης δυσκολιας souls ειναι τρεχατε ποδαρακια μου η κατασταση χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

δεν νομίζω να μπορεί κάποιος στο τωρινό ευρωπαϊκό account να μπορεί να κατεβάσει κάτι από το γιαπωνέζικο...με ξεχωριστό japanese account και αν ξέρει και γιαπωνέζικα φυσικά όπου θα είναι το game γιατί όχι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι περιμενω το παιχνιδι προς τας Ευρωπας κατα μεταξυ Μαρτη-Μαη. Ειναι αρκετα λογικη περιοδος για παιχνιδι που ειναι και η ιδια η Sony απο πισω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο στην Σονυ παντως να βγαλει αυτο το game, με τοσους φανατικους Dark Souls, ανετα βλεπω ραγδαια αυξηση στις πωλησεις του Ps4 εκεινη την περίοδο. Και μακαρι οντως το game να ειναι τοσο Κορυφαιο οσο δειχνει.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...