Προς το περιεχόμενο

Rainbow Six Siege [PC]


SlackulatoR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν το δοκιμασα αλλα θα το δοκιμασω..

ερωτηση.. το season pass year 2 στα κλειδαδικα ακομα δν εχει κυκλοφορησει;

Δεν ξέρω αν είναι το πιο φθηνό στην αγορά, αλλά στο cdkeys το είδα ~28 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα 30 το θεωρώ τσιμπημένο όπως και το πρώτο. Θέλω να υποστηρίξω τους developers, αλλά θέλω πρώτα να φτιάξουν το τραγικό netcode. Διαφορετικά θα τη βγάλω με renown. Στην ουσία αντί για να δίνεις τα renown σε skins τα δίνεις σε operators αν δεν έχεις το season pass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ όταν μου το είπε σκέφτηκα wtf, αλλά του φτιάχνει το πρόβλημα που έχεις. 

το δοκιμασα και τιποτα ρε γαμωτο.. και αντε τωρα να ξαναβρω την τιμη που με βολευει -.- πφφφ τοσα casuals και δν εχω ενα kill

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη μου χακαραν το uplay και το πηρα ευτυχως γρηγορα πισω απο την ubi,μου διεγραψαν ολους τους φιλους...

οποτε οποιος θελει ας με ξανακανει αντ

 

Infect3dGr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tzini είχες εύκολο password? π.χ   Tzini1!     ? 

 

Αν θέλεις ενημέρωσε τα windows update σου και ενημέρωσε το Firewall σου .  

 

Το game ανοίγει p2p για το VOIP sessions και μπορεί κάποιος συμπαίκτης σου να κράτησε την IP σου και να βρήκε κάποια ευπάθεια στο PC σου. 

Το game ανοίγει p2p για το VOIP sessions και μπορεί κάποιος συμπέκτης σου να κράτησε την IP σου και να βρήκε κάποια ευπάθεια στο PC σου. 

 

Επίσης για το άλλο πρόβλημα που έχεις με το ποντίκι, εννοείς το mouse acceleration ? 

Σε άλλο παιχνίδι FPS στο κάνει ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ δεν ειχα ευκολο,αρι8μους και γραμματα ειχα...εε ανεκαθεν εχω κλειστο firewall και κανενα anti-virus,ειμαι κατα τετοιας προστασιας και ετσι λειτουργω εδω και μια 12ετια που εχω ιντερνετ!

μονο στο rainbow six εχω τετοιο θεμα με το ποντικι...οχι acceleration αν και δεν ξερω τι εννοεις με αυτο...αλλα για να στρωσει το ποντικι στο game siege,το sensinity το βαζω στο 35-40


btw με εκανε καποιος rardoni και φοβαμαι να τον δεχτω χΔ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5.2 αλλαγες 

 

Bartlett University που ηταν ανακοινωμενο

Ασπιδα στο chanka turret με 500 hp each , παραδειγμα

Βlackbeard nerf , 60 hp καθε ασπιδα , . Το ADSing παιρνει πιο πολυ χρονο

Smoke buff , πεταει πιο γρηγορα τα smoke bombs

Fuze buff , 1 περισσοτερο pellet στα clusters . Μεγαλυτερο range

Glazz buff , λιγοτερο recoil

Λιγοτερο recoil στα SMG των Caveira , Frost , Smoke , Castle/Pulse

Αλλαγες στον φωτισμο μεσα/εξω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσαν όλες οι αλλαγές. Λίγο του Glaz θα ήθελα να φτιάξουν το θέμα με το damage. 1 Speed operator βαράει με 2 σφαίρες και πάλι δεν τον ρίχνει καμιά φορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γειά χαρά παίδες. Έκανα πρόσφατα την full μετακόμιση απο τα CS στο R6S επειδή το game είναι γεμάτο φρέσκες ιδέες και mechanics, αλλά έχω βαρεθεί να παίζω με Αμερικάνους και Ευρωπαίους γιατί οι περισσότεροι είναι λίγο.. off και επειδή θέλω να παίζω και με άτομα με ίδια μητρική γλώσσα με μένα. Δεν βρήκα κάποιο Ελληνικό steam γκρούπ για να παίζουμε μεταξύ μας, οπότε έφτιαξα ένα ο ίδιος. Χαίρομαι που το game έχει αρκετό κόσμο εδώ στο Insomnia, αλλά δεν βρήκα κάποιο dedicated Ελληνικό R6S steam γκρούπ, οπότε έφτιαξα ένα ο ίδιος για να κανονίζουμε casual και μη games. Έφτιαξα και Discord Channel για να μιλάμε. Όποιος θέλει, θα τα πούμε το απόγευμα/ βράδυ. ;)

Επεξ/σία από IkariKappa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς μας ήρθες. Πρώτα από όλα όμως praise our lord and savior Chanka :P ( in community joke )

 

Κάνε add, εγώ θα μπω λογικα απογευματάκι 

 

 

id: eptanhsios

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά χαρά παίδες. Έκανα πρόσφατα την full μετακόμιση απο τα CS στο R6S επειδή το game είναι γεμάτο φρέσκες ιδέες και mechanics, αλλά έχω βαρεθεί να παίζω με Αμερικάνους και Ευρωπαίους γιατί οι περισσότεροι είναι λίγο.. off και επειδή θέλω να παίζω και με άτομα με ίδια μητρική γλώσσα με μένα. Δεν βρήκα κάποιο Ελληνικό steam γκρούπ για να παίζουμε μεταξύ μας, οπότε έφτιαξα ένα ο ίδιος. Χαίρομαι που το game έχει αρκετό κόσμο εδώ στο Insomnia, αλλά δεν βρήκα κάποιο dedicated Ελληνικό R6S steam γκρούπ, οπότε έφτιαξα ένα ο ίδιος για να κανονίζουμε casual και μη games. Έφτιαξα και Discord Channel για να μιλάμε. Όποιος θέλει, θα τα πούμε το απόγευμα/ βράδυ. ;)

 

Link.png Site: Group

 

Link.png Site: Discord

 

Στο discord του stream μπαινουν αρκετα ατομα που παιζουν , καποιος θα βρεις να παιξεις

Btw το link του discord που εβαλες εχει κανει expire , καντο να μην κανει ποτε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλώς τον . 

 

θα μπορούσε ένα software dev house βάσει IP Range να έφτιαχνε αυτόματα region lobby για να βοηθά τον εαυτό του στην δημιουργία των local communities. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...