Προς το περιεχόμενο

Rainbow Six Siege [PC]


SlackulatoR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μιας και το Season Pass ειναι διαθεσιμο για την 2η χρονια,ειναι ενα καλο πλεονεκτημα να προτρεψουμε τους devs του siege να βαλουν και κατι ελληνικο! εχω ανοιξει ενα topic για προτεινομενες χωρες-special forces ωστε να βαλουν..μεσα σε αυτους εχω βαλει και την ελλαδα με τους ΟΥΚ και τους εκαμιτιες

αν θελετε σχολιαστε και προτενετε κ εσεις πιο πολυ για ελλαδα και ας μην ειναι για ΟΥΚ ή ΕΚΑΜ.

αρκει να βαλουν καποια ομαδα ελληνικη κρουσης

 

http://forums.ubi.com/showthread.php/1537152-New-Operators-for-Season-2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το uplay είναι υποχρεωτικό δυστυχώς, οποτε άμα το αγοράσεις από steam θα πρέπει να έχεις δυο clients ανοιχτά, οποτε no reason, uplay απευθείας.

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θέλω να πάρω το year 2 season pass και επειδή είμαι βλάκας και ξεχάστηκα αγόρασα 30Ε σε paysafe cards με σκοπό να τις βάλω στο uplay....το οποίο δεν τις δέχεται....και δεν μπορώ να αγοράσω το dlc μέσω steam διότι δεν έχω ενεργοποιήσει το παιχνίδι από steam αλλά απευθείας από uplay....Υπάρχει κάποιος τρόπος να παρω το dlc με τις paysafe γιατί δεν Θέλω να τις βαλω steam....Δεν Θέλω κτ άλλο :(....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορει να σου πει καποιος τι sens σε βολευει

Προσωπικα χρησιμοποιω τα settings και το multiplier του Kix εδω και καιρο αλλα ειναι εξαιρετικα αργα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα αλλά μου λέει το ιδιο"το συγκεκριμένο πιν δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε αυτό το κατάστημα"....Υπάρχει κάνα κατάστημα που να δέχεται Ελληνικές paysafe?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι μακράν το χειρότερο παιχνίδι,με το πιο χάλια netcode..

βλέπεις κόσμο που δε σε βλέπει και στον σκοτώνεις στο killcam δείχνει άλλα..και το ανάποδο..

 

Απλώς τραγικό..

νταξ ξεφτιλίκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...