Προς το περιεχόμενο

Rainbow Six Siege [PC]


SlackulatoR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικα με το free weekend και παραλληλα με τη beta του Ghost Recon δεν τραβανε οι servers

 

Καλά ναι, αυτό ήταν genius ιδέα (τα δύο launches μαζί).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να μην έτρωγε το downgrade στο gameplay και να ήταν όπως το έδειχναν στην Ε3, θα ήταν πολλές κλάσεις ανώτερο το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι το παιχνιδι και σε μονιμα ανοδικη πορεια

Hence και το νεο peak στο Steam , που δεν ειναι καν το 50% του population στο PC . 

 

Loot boxes , νεο UI . καλυτερο matchmaking και συνεχιζουν

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο το 5vs 5 Εχει μουλτι?Γιατι για εναν νουμπα που πεθαινει σε 2 δευτερα οπως εγω ,περιμενω 10 λεπτα να τελειωσει το παιχνιδι και δεν το μαθαινω κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλό με το siege είναι πως πρόκειται για το μοναδικό παιχνίδι στο είδος του αυτή τη στιγμή, δεν υπάρχει εναλλακτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να λες 57gb κάτι πάει λάθος.. Το παιχνίδι είναι 20κάτι γίγα. Ωστόσο έχουν θέμα γενικά οι servers της noobisoft. Τάμα κάνεις για να καταφέρεις να συνδεθείς...

οχι, ειναι 57gb επειδη κατεβασα κ HD textures

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρέσει αυτό με τις nades που κάναν σε capitao και IQ. Υπήρχαν καλύτεροι τρόποι να buffαρουν την IQ από αυτό... Τέλος πάντων. Αύριο η νέα πίστα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα να παιξω λίγο καιρό και χθες τρόμαξε το μάτι μου!! Με εβαλε εναντίων κάτι clan οι οποίοι τύποι ήταν παντου!! Εσπαγες παράθυρο δεχοσουν πυρά ! οποιόδηποτε και αν ήταν αυτό! Παλευες για να μείνεις λίγο ζωντανός όχι αστεία!  Το επίπεδο  έχει ανεβεί επικίνδυνα, θέλω εντατικά μαθήματα φτου και απο την αρχή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...