Προς το περιεχόμενο

Rainbow Six Siege [PC]


SlackulatoR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο καινουργιος operator το τσακαλι :P Απο οτι φαινεται θα βλεπει τις πατημασιες των εχθρων και απο οτι καταλαβαινω θα ειναι επιθεση.

In other news μετα κοπων και βασανων καταφερα να παω diamond αν και δεν ειναι δυσκολο σε σχεση με παλιοτερα για μενα ητανε γιατι εκτος οτι δεν ημουν παντα με premade δεν με θεωρω τοσο καλο παραυτα τα καταφερα χθες και μαλιστα εβαλα το λιθαρακι μου για να γινω diamond χθες με κατι random diamonds.Το αστειο της υποθεσης ειναι οτι 2 round τα clutchara εγω την μια φορα ειχα μεινει μονος μου με 3 και την αλλη με 2(δεν ημουν carry ευτυχως) και ολοι απεναντι ητανε diamonds και αρκετα καλοι μπορω να πω.Απλα ημουν τυχερος γιατι την πρωτη φορα(και εδω ειναι το αστειο της υποθεσης) ειναι ημουν frost και ειχα βαλει random traps και την ωρα που εμεινα μονος μου με rusharane τρωω την ash μετα παιρνω injure μηνυμα και παω και κοιταω την παγιδα και τρωω τον αλλον πριν προλαβω να φυγω με βαραει το συμπαιχτης του που ερχοταν να τον σηκωσει για καλη μου τυχη γλυτωνω και παω παλι στο objective που ηταν παραδιπλα και βρισκω ενα καλο σημειο να τον περιμενω και τοτε παιρνω killcam απο trap.Κατι παρομοιο εγινε και στο δευτερο round απλα τοτε εφαγα ενα ατομο και το αλλο επεσε και αυτο στο trap και τοτε τους γραφω στο chat "random traps ftw" και ολοι γελαγανε ακομη και οι εχθροι.Εχω ξανακανει clutch και με 5 diamond αλλα ειναι μετρημενα στα δαχτυλα απλα αυτα εγιναν εχθες και ητανε η αιτια να γινω επιτελους diamond και μου φανηκαν πολυ αστεια.Σορρυ για το σεντονι :P αλλα το καταχαρηκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κοιτωντας κατι για το rendering βρηκα αυτο

http://twvideo01.ubm-us.net/o1/vault/gdc2016/Presentations/El_Mansouri_Jalal_Rendering_Rainbow_Six.pdf

 

που αναφερει προδιαγραφες του game σε pc και κονσολες...εχει την γλωσσα που χρησιμοποιησαν και τον κωδικα.. οποιος γνωριζει απο αυτα αν θελει ας ριξει μια ματια..

 

ΑΚΟΜΑ οποιος μπορει ας παει στην 39η σελιδα να δει τις εικονες...γινεται να γινει μοντα ωστε ναχουμε τετοιο αποτελεσμα μεσω του κωδικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 με 5 Φλεβαρη θα παιξει free weekend

Οταν ανακοινωθει θα κανω edit με το link

Με λιγα λογια θα φτιαχτουν και πολλα account με σκοπο να δοκιμαστουν οτι νεο cheat εχουν φτιαξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχουν public hacks πλεον , ειδικα μετα το last wave 

Αν ειναι να υπαρξουν 30 hackers με το να αποκτησει το παιχνιδι αλλους 5,000 παιχτες , ill take it

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχουν public hacks πλεον , ειδικα μετα το last wave 

Αν ειναι να υπαρξουν 30 hackers με το να αποκτησει το παιχνιδι αλλους 5,000 παιχτες , ill take it

Βρε και εγω θελω να γεμισει κοσμο το παιχνιδι αλλα ρεαλιστικα δεν θα ειναι μονο 30 ατομα οπως πλασματικα λες που θα δοκιμαζουν cheat που ειναι στα σκαρια.Βαλε σε αυτα τα ατομα, τρολλς που εχουν φαει ηδη ban με γνωστα cheats που δουλευουν για λιγο μεχρι να φας ban γιατι εχουν πληρωσει συνδρομη για εκεινα τα cheat.Με λιγα λογια η καλυτερη εποχη να μην πανε τελειως χαμενα τα λεφτα της συνδρομης του cheat.

Και ολοι θυμομαστε ποσοι φαγανε ban στο τελευταιο wave και αν πηγαινες στα φορουμ με τα cheatia το κλαμα που επεφτε δεν λεγεται και δεν ειναι μονο 30.Μακαρι να πεσεις μεσα αλλα για μενα μαλλον θα γινει χαμος απο νουμπιδι και cheat(μακαρι να πεσω εξω μια εκτιμηση κανω :P ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τελευταιο wave δεν ηταν για actual hacks tho , ηταν για το SP 

Ναι ξερω πολλοι φαγανε γιατι παιρνανε τσαμπα σκινς κτλ.Με ενα search στο google θα δεις το κλαμα που αναφερω την ιδια εποχη για καποια cheat που μεχρι τοτε ητανε μη ανιχνευσιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Mira πάντως πρόκειται να αποτελέσει game changer και θα αλλάξει το meta του παιχνιδιού πολύ... Και επιτέλους ένας operator που θα μπορεί να παιχτεί πιο εύκολα και από αυτούς που αγοράζουν τώρα το παιχνίδι. Αναμένω την παρασκευή για την αποκάλυψη και των 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να λες 57gb κάτι πάει λάθος.. Το παιχνίδι είναι 20κάτι γίγα. Ωστόσο έχουν θέμα γενικά οι servers της noobisoft. Τάμα κάνεις για να καταφέρεις να συνδεθείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα εχει κατεβασει τα HD textures που διπλασιαζει το size

Γενικα με το free weekend και παραλληλα με τη beta του Ghost Recon δεν τραβανε οι servers

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...