Προς το περιεχόμενο

Rainbow Six Siege [PC]


SlackulatoR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, ucode είπε

Λοιπόν μετάφραση για τους "έξυπνους"

competitive tryhard ειναι οτι πας για σοβορό παιχνιδι, παίζεις οπως πρέπει να παίζετε και οπως βγαινει το meta απο τα τουρνουα, ξερεις χαρακτήρες, πίστες, τακτικές.

Το θέμα συζητήθηκε παραπάνω, από εκεί και πέρα η ειρωνεία ανούσια, δεν στην "είπε" κανένας, συζήτηση κάνουμε από την οποια μπορεί να μάθουμε κάτι καινούργιο ή να διορθωθούμε άμα ξέραμε κάτι λάθος but whatever, good luck.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως οσο καιρο παιζω rainbow και εχω πολλες ωρες οι περισσοτεροι αν οχι ολοι το tryhard το λενε οταν καποιος παιζει πολυ σοβαρα(droning τα παντα ,Info, ομαδικο παιχνιδι γενικοτερα κλτ) και ειδικα αν το κανεις στο casual, σπανια το ακους στο ranked τωρα αν καποιος το πει στο ranked ειναι τελειως ακυρο και συνηθως το κανουν οσοι ειναι χαμηλα rank γιατι ακομη και εκει παιζουν σαν casual.Το toxic πιο πολυ παει οταν εισαι αυτο που λεει η λεξη ειτε βριζεις και την λες στους αντιπαλλους η την λες ολη την ωρα στους συμπαιχτες σου.Δεν εχω ακουσει ποτε καποιον να αποκαλει tryhard τον toxic το οτι αυτα τα 2 καποιες φορες συμβαδιζουν ειναι παντως γεγονος αλλα δεν ειναι ο κανονας.

Περα απο αυτο αν και το παραπανω σχολιο μου ειναι καθυστερημενο κατα μερικους μηνες.Το παιχνιδι ειχε προβληματα απο cheaters και παιχτες που γινονταν boost στο diamond απο cheaters και γενικοτερα γινοταν της κακομοιρας και λογικα σημερα θα πεσει τρελο ban wave και στους 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει σκέψη να υποστηριχθεί το παιχνίδι απο το Olympus Championship για την νεα σεζον.

Ενα like θα βοηθήσει ώστε να φανεί οτι δεν είναι τελείως πεθαμένο.

 

Επεξ/σία από lumiakias2017
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 μήνες μετά...
  • 9 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...
Στις 5/1/2020 στις 11:26 ΜΜ, Dimi Arap είπε

Αμα θέλει κανεις για game ας μ στείλει πμ...

Same here. Το αγορασα εχθες και μου φαινεται αρκετα ενδιαφερον, και νομιζω με οργανωση κλπ θα ειναι ακομα καλυτερο απο οτι να παιζω με random.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, pavlos1908 είπε

Same here. Το αγορασα εχθες και μου φαινεται αρκετα ενδιαφερον, και νομιζω με οργανωση κλπ θα ειναι ακομα καλυτερο απο οτι να παιζω με random.

Εχεις να φας ξυλο που παιζει να το παρατησεις πριν προλαβεις να κανεις ingame φιλους να παιξετε παρεα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, icenex είπε

Εχεις να φας ξυλο που παιζει να το παρατησεις πριν προλαβεις να κανεις ingame φιλους να παιξετε παρεα :P

Προς το παρόν σε καμία 30αρια ματς πάντως πάει πολύ καλά και το βρίσκω πολύ διασκεδαστικο. Έχει μεγάλο learning curve πάντως, ισχύει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, pavlos1908 είπε

Προς το παρόν σε καμία 30αρια ματς πάντως πάει πολύ καλά και το βρίσκω πολύ διασκεδαστικο. Έχει μεγάλο learning curve πάντως, ισχύει. 

Αναλογως που παιζεις αν παιζεις στο newcomer που παιζουν  μεχρι 30lvl account λογικα εισαι κομπλε εκτος αν πετυχεις smurf.Αν παλι δεν παιζεις και παιζεις στο quick match καποια στιγμη αν παιρνεις μονο νικες θα σε βαλει με καλυτερους παιχτες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...