Προς το περιεχόμενο

[tv]F&U 50'' FLS50222 299€ @ you[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-ΜΑΖΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και είναι από τα καταστήματα που συμπαθώ το you...

 

 

και εγώ... Γενικά ειναι εξαιρετικός όμιλος...

Αλλα αντιστοιχο σκηνικό μου το εχουν κανει το ιδιο και εμένα... Προιόν σε λογική - χαμηλή - τιμή, παραγγελία μεσημερι και ακυρο την επομενη το πρωί λόγω "λαθους"...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα περιθωρια κερδους που εχουν ολες οι τηλεορασεις και στα 299ε θα μπορουσαν να την δωσουν, απλα δεν θα ειχαν καθολου κερδος (μπορει να εμπαιναν μεσα ελαχιστα αλλα το YOU δεν ειναι συνοικιακο μαγαζακι). 600ε για 50αρα F&U σορρυ αλλα ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.

 

Απο εκει και περα καντε καταγγελιες, το οτι το καθε καταστημα γραφει πως αποδεχεστε τους ορους δεν σημαινει κατι. Οι νομοι του κρατους και της Ε.Ε φυσικα και υπερισχυουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ... Γενικά ειναι εξαιρετικός όμιλος...

Αλλα αντιστοιχο σκηνικό μου το εχουν κανει το ιδιο και εμένα... Προιόν σε λογική - χαμηλή - τιμή, παραγγελία μεσημερι και ακυρο την επομενη το πρωί λόγω "λαθους"...

τη συγκεκριμενη δε τη λες λογικη χαμηλη τιμη , τη λες ξεφτιλισμενη τιμη, 300 ευρω κατω απο τον ανταγωνισμο..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη συγκεκριμενη δε τη λες λογικη χαμηλη τιμη , τη λες ξεφτιλισμενη τιμη, 300 ευρω κατω απο τον ανταγωνισμο..

 

δε θα έπρεπε να κοστίζει όμως πάνω απο 400... στα ίδια χρήματα παίρνεις εξαιρετικές επώνυμες και με αντιστοιχα χαρ/κα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεες πονηριες σε μερικα καταστηματα βλεπω...βαζουμε κατι σε ξεφτιλα τιμη για 1 μερα και μετα μοιραζουμε συγνωμη λαθος και ακυρα...το λιγοτερο κραξιμο και μαυρισμα στο skroutz για να βαλουν μυαλο γιατι πολλες φορες το εκαναν μπας και σταματησουν να δουλευουν τον κοσμακη.το κανουν για να γινει "ντορος" να μπουν ολοι στο σιτε να χαζευψουν και ολο και κατι θα ψωνισουν....αυτες οι πονηριες δεν μου αρεσουν και νομιζω ουτε σε εσας να τρωτε ακυρα και τζαμπα τοση κουβεντα να γινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστηχώς η αρνητική διαφήμιση παραμένει διαφήμιση για ένα μαγαζί και αυτός είναι ο στόχος τους.. Μην ψαρώνεται με λάθη και συγνώμες.

Ετσι λειτουργεί το μαρκετινγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>δυστηχώς η αρνητική διαφήμιση παραμένει διαφήμιση για ένα μαγαζί και αυτός είναι ο στόχος τους.. Μην ψαρώνεται με λάθη και συγνώμες.</p>

<p>Ετσι λειτουργεί το μαρκετινγκ.</p>

 

Δεν ειναι πάντα έτσι και το πιστεύω αυτό! Βλέπεις ότι σε κοροϊδεύουν θα ξανά αγοράσεις; Είσαι άξιος τις μοίρας σου και καλά σου κάνουν τότε! Δεν σε σέβονται ούτε εσένα ούτε τα λεφτά σου! Το insomnia.gr αλλά και το skroutz.gr έχουν μεγάλη δύναμη! Κτάξτε τους!

 

Εγω λέω να κάνουνε και λίστα με πόσες φορές μας έχει δουλέψει το κάθε μπακάλικο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E μα αηδια πια.ολο κατι βαζουν και γινεται ντορος και μετα ακυρα και συγνωμη λαθος αφου εχει γινει ολοκληρο θεμα και εχουν πεσει 100++ παραγγελιες απο κοσμο.καποτε πρεπει να μπει ενα στοπ σε ολο αυτο.ενταξει να γινει ενα λαθος και να διορθωνεται αμεσα αλλα οχι το εχουν οι αλλοι 600€ και το βαζουμε 300€ να γινει χαμος και μετα απο 1 μερα καναμε λαθος...ελεος πια!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ειναι μεγαλο ερωτημα πως γινονται τετοια λαθη.Εχει καταντησει επιδημια που διαρκως επεκτεινεται.

Τεσπα, μυριζε απο 100 χιλιομετρα οτι ηταν φουσκα η τιμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ειναι μεγαλο ερωτημα πως γινονται τετοια λαθη.Εχει καταντησει επιδημια που διαρκως επεκτεινεται.

Τεσπα, μυριζε απο 100 χιλιομετρα οτι ηταν φουσκα η τιμη.

Ναι το και καλα "λαθος" λες και πριν τα ανεβασουν δεν τα τσεκαρουν.απλα βαζουν οτι να ναι...εχει παραγινει το κακο.κατι πρεπει να κανουμε.μια αρνητικη στο skroutz εστω.ετσι να πονεσουν λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

δεν ιδρώνει το αυτι τους.......ολοι το ιδιο ειναι!

Αν γινοταν αυτο , οπως  και αλλα στο εξωτερικο, τι θα γινοταν;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστηχώς η αρνητική διαφήμιση παραμένει διαφήμιση για ένα μαγαζί και αυτός είναι ο στόχος τους.. Μην ψαρώνεται με λάθη και συγνώμες.

Ετσι λειτουργεί το μαρκετινγκ.

Οκ τους μαθαμε οπως επισης μαθαμε και τα κολπα τους. Η μονη φορα που θα με δουν ως πελατη ειναι οταν εχουν προσφορα σε εξευτελιστικη τιμη αλλιως δεν .......

Και οποιος γνωστος με ρωτησει θα του λεω τα χειροτερα.

Αν θελουν τετοια διαφημιση με χαρα να τους τη δωσω

(Δεν προκειται να αγοραζα τη συγκεκριμενη αλλα μου τη δινει οταν με αντιμετωπιζουν ως ηλιθιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...