Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορείς να κάνεις service αυτοκινήτου σε πολλά συνεργεία και να έχεις μόνο ένα βιβλιάριο;

Ήτο κάθε συνεργείο θα απαιτεί να γράφει στο δικό του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να κάνεις service αυτοκινήτου σε πολλά συνεργεία και να έχεις μόνο ένα βιβλιάριο;

Ήτο κάθε συνεργείο θα απαιτεί να γράφει στο δικό του;

Στο ίδιο και το κάθε συνεργείο βάζει τη σφραγίδα - υπογραφή του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γραφτείς στον ΟΑΕΔ, πρέπει να δίνεις παρουσία π.χ. κάθε μήνα? Σου ζητάνε λίστα με αίτησεις που έκανες για δουλειά? Ρωτάω επειδή έχω ακούσει ότι κάθε γραφείο/υπηρεσία που θα γραφτείς ζητάει τα δικά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γραφτείς στον ΟΑΕΔ, πρέπει να δίνεις παρουσία π.χ. κάθε μήνα? Σου ζητάνε λίστα με αίτησεις που έκανες για δουλειά? Ρωτάω επειδή έχω ακούσει ότι κάθε γραφείο/υπηρεσία που θα γραφτείς ζητάει τα δικά της.

Λίστα με αιτήσεις δεν έχω ακούσει ποτέ να ζητάνε...για την παρουσία νομίζω δεν είναι κάθε μήνα αλλά πιο αραιά. Πχ αν πάρεις 6 μήνες ταμείο πρέπει να είναι 3 παρουσίες αν δεν κάνω λάθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ο ίδιος ο ΟΤΕ ζητάει συνδυαστικό από τον πάροχό μου (Vodafone), τι μπορεί να σημαίνει αυτό; Καλά διαβάσατε. Δεν το ζήτησε η Vodafone, αλλά ο ΟΤΕ, ενώ δεν είμαι πελάτης του. Σημείωση, στη γραμμή υπάρχει πρόβλημα, εννοείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ο ίδιος ο ΟΤΕ ζητάει συνδυαστικό από τον πάροχό μου (Vodafone), τι μπορεί να σημαίνει αυτό; Καλά διαβάσατε. Δεν το ζήτησε η Vodafone, αλλά ο ΟΤΕ, ενώ δεν είμαι πελάτης του. Σημείωση, στη γραμμή υπάρχει πρόβλημα, εννοείται.

 

Ραντεβουδάκι για να βρουν από κοινού τι φταίει

http://www.adslgr.com/forum/threads/340013-%CE%A3%CF%85%CE%BD%CE%B4%CF%85%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%A1%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%B2%CE%BF%CF%8D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπα, δεν νομίζω γιατί ο ΟΤΕ έχει χαρακτηρίσει τη βλάβη μη επιλύσιμη. Αλλά μακάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να βρεις ακριβώς τα σύνορα από ένα αγροτεμάχιο χωρίς τοπογράφο; Νομίζω κάπου είχε συζητηθεί παλιότερα αλλά δεν μπορώ να βρω κάτι...

Ξαναρωτάω αυτό μήπως ξέρει κάποιος.

 

Και άλλη μία ερωτησούλα, στο vickmall πιο παλιά πετύχαινα κάποιον στο live chat για καμιά ερώτηση, τώρα τελευταία ό,τι ώρα και να μπω δεν βρίσκω κανέναν...τι έγινε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναρωτάω αυτό μήπως ξέρει κάποιος.

 

Και άλλη μία ερωτησούλα, στο vickmall πιο παλιά πετύχαινα κάποιον στο live chat για καμιά ερώτηση, τώρα τελευταία ό,τι ώρα και να μπω δεν βρίσκω κανέναν...τι έγινε;

 

Εγώ πριν καμιά ωρίτσα μίλησα με κάποιον. Μήπως τυχαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...