Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τα δυο ειναι το ιδιο εργαλειο. Και τα δυο εχουν στανταρ, κουμπι "γκαζι" (οσο πιο δυνατα το πατας, τοσο περισσοτερες στροφες θα κανει). Και τα δυο πανε ειτε αριστερα ειτε δεξια.

 

Το δραπανοκαταβιδο ειναι ενα δραπανο εξειδικευμενο στο να βιδονει/ξεβιδονει. Συνηθως εχει τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

-ειναι ακριβο

-ειναι μικρο

-ειναι με μπαταριες

-εχει ρυθμιση ροπης

-εχει πλευρικη κρουση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρετε με ποια καταστήματα εστίασης (κυριως delivery) είναι συμβατά το ibank pay αν δηλαδή υπάρχουν.

Δεν καταλαβαινω τι εννοείς
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω τι εννοείς

Είναι μια υπηρεσία της εθνικής που πληρώνεις χρησιμοποιοντας το κινητό με bluetooth σαν να είναι κάρτα, ρωτάω λοιπόν ποια μαγαζιά έχουν αυτή την δυνατότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα παλιο μηχανακι με xp και chrome. Τωρα τελευταια μου εχουν σπασει τα νευρα γιατι σε διαφορες ιστοσελιδες (οχι περιεργες) δε με αφηνει να μπω λογω "ασφαλειας". 

 

Υπαρχει τροπος παρακαμψης? 

Εκτος της αλλαγης υπολογιστη :)

 

Ο κεντρικός υπολογιστής www.??????????.??? χρησιμοποιεί μη υποστηριζόμενο πρωτόκολλο.

 

ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH

 
Η εφαρμογή πελάτης και ο διακομιστής δεν υποστηρίζουν μια κοινή έκδοση πρωτοκόλλου SSL ή μια οικογένεια προγραμμάτων κρυπτογράφησης. Αυτό ενδέχεται να προκαλείται όταν ο διακομιστής χρειάζεται RC4, το οποίο δεν θεωρείται πλέον ασφαλές.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα παλιο μηχανακι με xp και chrome. Τωρα τελευταια μου εχουν σπασει τα νευρα γιατι σε διαφορες ιστοσελιδες (οχι περιεργες) δε με αφηνει να μπω λογω "ασφαλειας". 

 

Υπαρχει τροπος παρακαμψης? 

Εκτος της αλλαγης υπολογιστη :)

Αν δοκίμαζες άλλον browser; Νομίζω ο firefox υποστηρίζει ακόμα xp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απορία που μου δημιουργήθηκε τις τελευταίες μέρες και δεν ξέρω γιατί. Αν ένα κινητό δεν έχει υποδοχή για ακουστικά και χρησιμοποιεί ασύρματα μπορεί και κάποιος άλλος να συνδεθεί με ασύρματα ακουστικά για να ακούνε την ίδια μουσική όπως θα γινόταν με σπλιτερ αν υπήρχε υποδοχή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει ο άντρας να του κάνω σύνδεση mobile internet για το laptop. Εχει η κοσμοτε κατι usb αλλα ειχα δει ότι γινεται και με smartphone. Ξέρει κανείς αν είναι το ίδιο πράγμα στην ουσία ή αν το usb ειναι καλύτερο απο θεμα ταχυτητας ή ο,τι άλλο? Το λέω γιατί έχει και κάτι ταμπλετ στην επιδοτηση και μήπως τσιμπήσουμε κανένα τέτοιο αντί του usb (ή μήπως πάρω κανένα μεταχειρισμένο αν με smartphone δεν γινεται καλη δουλεια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω να κάνω παραγγελία από το amazon uk και μου λέει ότι το προϊόν δεν μπορεί να σταλεί σ' αυτή τη διεύθυνση. Δεν στέλνει στην Ελλάδα γενικά; ή απλά το συγκεκριμένο προϊόν στέλνεται μόνο μέσα στο UK?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει ο άντρας να του κάνω σύνδεση mobile internet για το laptop. Εχει η κοσμοτε κατι usb αλλα ειχα δει ότι γινεται και με smartphone. Ξέρει κανείς αν είναι το ίδιο πράγμα στην ουσία ή αν το usb ειναι καλύτερο απο θεμα ταχυτητας ή ο,τι άλλο? Το λέω γιατί έχει και κάτι ταμπλετ στην επιδοτηση και μήπως τσιμπήσουμε κανένα τέτοιο αντί του usb (ή μήπως πάρω κανένα μεταχειρισμένο αν με smartphone δεν γινεται καλη δουλεια).

Αν θες να πάρεις smartphone ή tablet θα πρέπει να δεις τι μοντέλα δίνουν (πριν τα αγοράσεις εννοείται) και να ψάξεις να δεις αν υποστηρίζουν tethering ή φορητό σημείο πρόσβασης WLAN. Στην 2η περίπτωση η συσκευή δημιουργεί ένα εικονικό ασύρματο δίκτυο και μπορείς να συνδέσεις πάνω του οποιαδήποτε άλλη συσκευή θες, όπως θα την σύνδεες στο wi-fi οποιουδήποτε ρούτερ. Όσες συσκευές έχουν Android 5 και πάνω συνήθως υποστηρίζουν αυτή την δυνατότητα, αλλά τονίζω το συνήθως, να μην σε πάρω στον λαιμό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω να κάνω παραγγελία από το amazon uk και μου λέει ότι το προϊόν δεν μπορεί να σταλεί σ' αυτή τη διεύθυνση. Δεν στέλνει στην Ελλάδα γενικά; ή απλά το συγκεκριμένο προϊόν στέλνεται μόνο μέσα στο UK?

Στέλνει Ελλάδα άλλα όχι όλα τα προϊόντα και όλοι οι πωλητές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...