Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θέλοντας να γράψω στο φόρουμ φράση που ξεκίναγε με "Εμένα" (το έψιλον με shift πήγα να το βάλω) κάτι εκεί κοντά πατήθηκε και βγήκε αυτό. Ξέρεις κανείς τι πάτησα;

 

attachicon.gifdaf.png

 

ctrl+shift+E

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά όχι. Πρακτικά, ποιος ξέρει τι βάζουν μέσα

πήρα στο κουτάβι μου μια κονσέρβα πατέ και μυρίζει τόσο ωραία που με έκανε να θέλω να δοκιμάσω! (ψημένη εννοείτε)

 

αν πάθω κάτι καλύπτομαι απο την εταιρία ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα στο κουτάβι μου μια κονσέρβα πατέ και μυρίζει τόσο ωραία που με έκανε να θέλω να δοκιμάσω! (ψημένη εννοείτε)

 

αν πάθω κάτι καλύπτομαι απο την εταιρία ?

Είχα μια φίλη που έτρωγε συνέχεια όταν ήταν μικρή, μια συγκεκριμένη. Δοκίμασε άφοβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα στο κουτάβι μου μια κονσέρβα πατέ και μυρίζει τόσο ωραία που με έκανε να θέλω να δοκιμάσω! (ψημένη εννοείτε)

 

αν πάθω κάτι καλύπτομαι απο την εταιρία ?

κροκέτες που έχω φάει παντως αντι για ξηροκαρπια ,ολα κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κροκέτες που έχω φάει παντως αντι για ξηροκαρπια ,ολα κομπλε.

μόνο τροφή για κουνέλια έχω φάει (μικρός) , αλλα εκείνη ειναι φυτική τροφή και όπως και να χει θα είναι ποιο ασφαλές απο τις γατ/σκυλοτροφές

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιες είναι οι χρεώσεις στα τηλεφωνα καταγγελιών: 1517 (ΣΔΟΕ) και 11012 (Οικονομική Αστυνομία) και τι διαφορά έχουν;;; 

googlαρω και δε βγάζω άκρη.

Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιες είναι οι χρεώσεις στα τηλεφωνα καταγγελιών: 1517 (ΣΔΟΕ) και 11012 (Οικονομική Αστυνομία) και τι διαφορά έχουν;;; 

googlαρω και δε βγάζω άκρη.

Thanks!

 

Με μια απλή κλήση, αστικής χρέωσης, στο 1517 κάθε πολίτης μπορεί να καταγγείλει τον εκβιαστή υπάλληλο.

Πηγή

 

Για το 11012 δεν βρήκα τη χρέωση.

 

Το 1517 είναι του ΣΔΟΕ και το 11012 είναι της οικονομικής αστυνομίας. Την καταγγελία σου μπορείς να την κάνει σε όποιο από τα δύο τηλέφωνα θέλεις. Προς το παρόν ΣΔΟΕ και οικονομική αστυνομία είναι δύο διαφορετικά πράγματα, αλλά υπάρχουν σκέψεις να ενωθούν στο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...