Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρετε πως μπορει να βαλει κανεις σε blogspot την απευθειας διαδικτυακη συνδεση?

Προσπαθω να βαλω καποιο κωδικα αλλα δεν μπαινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αύριο πετάω με Ryanair από Βαρσοβία για Γερμανία, 4 ώρες αναμονή εκεί και μετά ξανά Ryanair για Πόρτο. Ξέρετε αν στη Γερμανία (συγκεκριμένα στο αεροδρόμιο Frankfurt-Hahn) θα πρέπει να ξαναπεράσω έλεγχο; Δεν έχω αποσκευές ώστε να χρειαστεί να τις παραλάβω και να τις ξαναδώσω. Ρωτάω για να ξέρω αν μπορώ να αγοράσω κάποιο μπουκάλι από τα duty free στη Βαρσοβία και να το πάω στο Πόρτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα έναν τύπο που πουλά στο ebay 3 βιβλία (σε 3 διαφορετικές αγγελίες) που θέλω. Του είπα να τα πάρω και τα 3 και μου λέει οκ πες μου αν συμφωνείς στην τάδε τιμή για να τα βγάλω από το ebay και να ανοίξω ένα paypal invoice

 

Έχει διαφορά από το να τα βάλει σε νέα αγγελία "pay-now" στην τιμή που λέει και να τα χτυπήσω εκεί ? 

 

Εννωω εξασφαλίζομαι λιγότερο/περισσότερο στη μία ή την άλλη περίπτωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει τρόπος να συγχωνεύσεις δυο λογαριασμούς skype; και αν ναι επιλεγεις ποιο username θα κρατησεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κάποιος να μου πει στα σίγουρα αν για αλβανία χρειαζόμαστε διαβατήριο;

άλλος λέει ναι,

άλλος λέει όχι αρκεί η ταυτότητα να είναι με λατινικούς χαρακτήρες (νέου τύπου),

άλλος λέει οτι θέλει διαβατήριο αλλά στην πράξη περνάς κι έτσι.

 

δε θέλω να δώσω 80+€ για διαβατήριο αν δεν είναι απαραίτητο.

που μπορώ να μάθω επίσημα;

στην αστυνομία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φυσικό αέριο στο σπίτι ( δε ξέρω αν έχει πρακτική σημασία αυτό )

Ο καυστήρας είναι στο μπαλκόνι της κουζίνας και το νερό στην βρύση τρέχει κανονικά .

 

Στο μπάνιο όμως το νερό έχει τώρα μιάμιση εβδομάδα που έρχεται με υπερβολικά μικρή πίεση , σε φάση που για να κάνω μπάνιο ξεβιδώνω το τηλέφωνο της ντουζιέρας γιατί αλλοιώς πέφτει σε σταγόνες .

 

Τι φάση ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κάποιος να μου πει στα σίγουρα αν για αλβανία χρειαζόμαστε διαβατήριο;

άλλος λέει ναι,

άλλος λέει όχι αρκεί η ταυτότητα να είναι με λατινικούς χαρακτήρες (νέου τύπου),

άλλος λέει οτι θέλει διαβατήριο αλλά στην πράξη περνάς κι έτσι.

 

δε θέλω να δώσω 80+€ για διαβατήριο αν δεν είναι απαραίτητο.

που μπορώ να μάθω επίσημα;

στην αστυνομία;

 

θεωρητικα θελεις.αλλα απ οτι μου χουν πει δε τους πολυνοιαζει,αλλοι λενε οτι αν δωσεις και 10 ευρω περνας ετσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά χαρά.


 


Εχω μια λίστα σε 1 στήλη excel, με 200 εγγραφές. Θέλω αυτά τα δεδομένα να τα βάλω σε ένα πίνακα 20 στηλες x 10 γραμμές.


 


Ξέρει κανείς πώς γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...