Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

είναι λογικό να ξυπνάς με ταχυπαλμία (92 σφυγμοί) έστω κι αν νιώθεις πως αρρωσταίνεις (λαιμός/αίσθηση πως ανεβάζεις πυρετό κλπ).

 

εδιτ, ο γοογλες λεει πως ειναι λογικο. εσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπεις σε σαιτ αναζητησης σπιτιων θα βρεις αρκετά και αναλογα θα κρινεις, οταν κοιτουσα εγω εβλεπα συνεχεια αγγελίες απο την Πανμεσιτικη, δεν ξερω ομως αν ειναι αυτό που ψαχνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιο προγραμματακι ή ειδικο φλασακι που να περνας ενα αρχειο σε αλλο πισι να το χρησιμοποιει οσες φορες διαλεξεις εσυ και μετα να διαγραφεται.

 

Εχει καταντησει αηδια να κανω τζαμπα δουλεια και να εκμεταλευεται οσες φορες θελει την δουλεια μου ο αλλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιο προγραμματακι ή ειδικο φλασακι που να περνας ενα αρχειο σε αλλο πισι να το χρησιμοποιει οσες φορες διαλεξεις εσυ και μετα να διαγραφεται.

 

Εχει καταντησει αηδια να κανω τζαμπα δουλεια και να εκμεταλευεται οσες φορες θελει την δουλεια μου ο αλλος...

Να έβλεπες κάτι τέτοιο;

 

http://answers.acrobatusers.com/how-create-destruct-pdf-q56856.aspx

http://www.overclockers.com/forums/showpost.php?s=b6ddc4c8aee31b938dd477df3b0ec898&p=7475400&postcount=20

 

Φοβάμαι ότι δε βοηθάω πολύ, οπότε αν έχει κανένας άλλος καμια ιδέα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρισκομαι Παγκρατι. Για ποτο κ.λπ. με ατομα της ηλικιας μου ξερωγω, δηλαδη 18-19+, τι παιζει; Παραλιακη; Αν ναι, τι γινεται με τις συγκοινωνιες;

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι έχετε αγοράσει το τελευταίο χρονικό διάστημα απο το γνωστό e-shop.gr σας ερχεται το κοινοτυπο sms <<η παραγγελια σας βρισκεται στο υποκαταστημα Χ . Παρακαλω περαστε για να την παραλαβετε>> ? Επειδη εμενα το στατους παραγγελιας εχει μεινει στο: η παραγγελια σας προωθειται στο υποκαταστημα πειραια , λεω μην τυχον και εχουν αλλαξει την "πολιτικη" τους και δε στελνουν πια το sms. thank you !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...