Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε ναι, αλλά όλο και κάποιον συγγενή/φίλο θα 'χεις που θα έχει ή δικαιούται.

Εγώ να φανταστείς έδινα αριθμό κάρτας (που έβγαλα εδώ) στην πρώην που ήταν πάνω σε σας και ψώνιζε απλώς με τον αριθμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, αλλά όλο και κάποιον συγγενή/φίλο θα 'χεις που θα έχει ή δικαιούται.

Εγώ να φανταστείς έδινα αριθμό κάρτας (που έβγαλα εδώ) στην πρώην που ήταν πάνω σε σας και ψώνιζε απλώς με τον αριθμό.

 

ισχυει αλλα το βασικο που πολυ ξεχνανε ειναι οτι ζηταμε αποδειξη και οχι τιμολογιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οθόνη τον τελευταίο καιρό κάνει παιχνίδια. Σε μερικά σημεία της δείχνει χαλασμένα πίξελ να τρεμοπάιζουν. Συμβαίνει μια στις τόσες αλλά τώρα άρχισε να τρεμοπαίζει η μπάρα των Windows οπότε είπα να το ψάξω. Φτάει η οθόνη η το πρόβλημα είναι στο σύστημα (το όποιο είναι για τον πέο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πιο πρόγραμμα μπορώ να κατεβάσω απο το youtube;

Με ενδιαφέρει ο ήχος μόνο. το  θέλω σε mp3, είναι μεγάλο αρχείο και δεν μπορούσα να το κατεβάσω με ένα πρόγραμμα που είχα στο κινητό. έχει διάρκεια κοντά δύο ώρες

Τσέκαρε τα προγραμματάκια της freemake

 

Η οθόνη τον τελευταίο καιρό κάνει παιχνίδια. Σε μερικά σημεία της δείχνει χαλασμένα πίξελ να τρεμοπάιζουν. Συμβαίνει μια στις τόσες αλλά τώρα άρχισε να τρεμοπαίζει η μπάρα των Windows οπότε είπα να το ψάξω. Φτάει η οθόνη η το πρόβλημα είναι στο σύστημα (το όποιο είναι για τον πέο)

Φορητός ή σταθερός είναι? Αν είναι φορητός σύνδεσέ τον σε μια εξωτερική οθόνη και δες τι κάνει. Αν κάνει τα ίδια μάλλον κάρτα γραφικών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποια σελίδα όπου μπορώ να κατεβάσω σχολικά βιβλία σε pdf; Με ενδιαφέρει κυρίως για τις τάξεις του ενιαίου λυκείου, αλλά αν έχει και για δημοτικό - γυμνάσιο τότες ακόμη καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις ποια η διαφορα visa/mastercard?  :huh: βλέπω τράπεζες πχ που βγάζουνε και τις δυο...τι προτέινετε να βγάλω? τη θελω για να τραβαω λεφτα στο στρατο αλλα και αγορες στο ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποια σελίδα όπου μπορώ να κατεβάσω σχολικά βιβλία σε pdf; Με ενδιαφέρει κυρίως για τις τάξεις του ενιαίου λυκείου, αλλά αν έχει και για δημοτικό - γυμνάσιο τότες ακόμη καλύτερα.

Link.png Site: http://ebooks.edu.gr/2013/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σε γελάσω τώρα .. 

 

τωρα που το σκέφτηκα

 

 

Τωρα που ερχεται χειμώνας και θα αρχίσουν οι γαλλικοί και οι καπουτσίνοι και οι εσπρέσσοι

επειδη ειμαι φαν της μαυρης(καστανης) ζάχαρης

 

Πέραν αυτων που πουλανε σε σακουλάκια στα S/M παίζει να μπορώ να πάρω σε μεγαλη ποσότητα απο κάπου χύμα (πχ 2κιλο) ;

Ευριπίδου να πας!!!  κέντρο Αθ.

 

και για σάντουιτς, τέλειο είναι το τρυμένο καρότο με τυρί και τίποτ άλλο.Θα πάθεις πλάκα.Τότρωγα όταν ήμουν χορ/γος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...