Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελευταία, όταν πατάω αριστερό κλικ σε ένα λινκ ποσταρισμένο στο φόρουμ, τις μισές φορές μου ανοίγει σε νέα καρτέλα και με πάει εκεί(κανονικά δηλαδή) αλλά μερικές φορές φορτώνει στην ίδια σελίδα που βρίσκομαι.

 

Τι μπορεί να συμβαίνει; Στις επιλογές για καρτέλες του φφ δεν υπάρχει κάτι σχετικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελευταία, όταν πατάω αριστερό κλικ σε ένα λινκ ποσταρισμένο στο φόρουμ, τις μισές φορές μου ανοίγει σε νέα καρτέλα και με πάει εκεί(κανονικά δηλαδή) αλλά μερικές φορές φορτώνει στην ίδια σελίδα που βρίσκομαι.

 

Τι μπορεί να συμβαίνει; Στις επιλογές για καρτέλες του φφ δεν υπάρχει κάτι σχετικό

 

Δώσ'του λίγο χρόνο να φορτώσει πρώτα η σελίδα γιατί το site είναι υπό αναβάθμιση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ανοίγει το skroutz ; Εμένα από χθες το βράδυ από υπολογιστή δεν μπαίνει...

 Βρήκα μόνος μου απάντηση και για όσους ενδεχομένως μπαίνουν από 3G στικάκι Vodafone.

 

Γειά σου Mike και σε ευχαριστούμε για το μήνυμά σου! Η ιστοσελίδα μας λειτουργεί κανονικά και χωρίς πρόβλημα! Εάν προσπαθείς να μπεις με mobile/3G stick, να σε ενημερώσουμε πως το Skroutz.gr εδώ και αρκετές ημέρες αποτελεί στόχο κακόβουλης ενέργειας μέσω δικτύου συγκεκριμένου παρόχου. Επομένως, για να αποφευχθούν πιθανά προβλήματα στην ιστοσελίδα μας, υποχρεωθήκαμε προσωρινά να αποκλείσουμε την πρόσβαση σε όλο το δίκτυο του συγκεκριμένου παρόχου μέχρι να βρεθεί μία οριστική λύση. Εάν εξακολουθείς να έχεις πρόβλημα με το 3G stick, θα σε παρακαλούσαμε να επικοινωνήσεις με το τμήμα εξυπηρέτησης του παρόχου σου προκειμένου να καταγραφεί το πρόβλημα και να σε ενημερώσουν σχετικά. Ευχαριστούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταξι απο αεροδρομιο για Μαρουσι.

 

Ο,τι γραψει το ταξιμετρο η πληρωνουμε το φιξ 35αρακι που αναφερει ο χαρτης στο Αεροδρομιο (που ομως ειναι για περιοχες στο κεντρο)?

 

Ημουν οντως ψυχοπαθης οταν φωναζα στον ταξιτζη η να τα φαει στα dulcolax ο παλιοπετουγιας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταξι απο αεροδρομιο για Μαρουσι.

 

Ο,τι γραψει το ταξιμετρο η πληρωνουμε το φιξ 35αρακι που αναφερει ο χαρτης στο Αεροδρομιο (που ομως ειναι για περιοχες στο κεντρο)?

 

Ημουν οντως ψυχοπαθης οταν φωναζα στον ταξιτζη η να τα φαει στα dulcolax ο παλιοπετουγιας?

ό,τι γράψει το ταξίμετρο + 7 ευρώ (4 η πιάτσα και 3 αττική οδός) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου πάει λες;

(Σοβαρά ρωτάω, δε χώνομαι.)

 

Δεν ξέρω αν σου πάει, αλλά έχουμε μεγαλώσει για σκουλαρίκια.

Τέσπα δικό σου το μαχαίρι δικό σου το πεπόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ό,τι γράψει το ταξίμετρο + 7 ευρώ (4 η πιάτσα και 3 αττική οδός)

Νταξ, εκανε στρογγυλοποιηση στο πενταευρω ο ανθρωπος, ορθως στα ταξιτζιδικα μαθηματικα. Thanks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ, εκανε στρογγυλοποιηση στο πενταευρω ο ανθρωπος, ορθως στα ταξιτζιδικα μαθηματικα. Thanks.

 

Άλλη φορά προαστειακό Νερατζιώτισσα και μια στάση για Μαρούσι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε, το'χω το Αθηναικο συστημα, τα καλυτερα μας χρονια φαγαμε στην πρωτευουσα. Απλα εφτασα με παρεα και τεσσερα κοντεινερ βαλιτσες, οποτε δεν ηθελα να ταλαιπωρηθω. Η ΚΥΡΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε, το'χω το Αθηναικο συστημα, τα καλυτερα μας χρονια φαγαμε στην πρωτευουσα. Απλα εφτασα με παρεα και τεσσερα κοντεινερ βαλιτσες, οποτε δεν ηθελα να ταλαιπωρηθω. Η ΚΥΡΙΑ.

Εγώ (αν το 35* μου το έκανε 50 χωρίς λογο) θα τον έστελνα στον αγυριστο και θα του πετούσα και τις βαλίτσες

 

*35 μαζί με βαλίτσες, ειδική πιάτσα, κλήση, κτλ

 

ΥΓ. Τώρα είδα ότι έγραψες 5 και όχι 50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε, το'χω το Αθηναικο συστημα, τα καλυτερα μας χρονια φαγαμε στην πρωτευουσα. Απλα εφτασα με παρεα και τεσσερα κοντεινερ βαλιτσες, οποτε δεν ηθελα να ταλαιπωρηθω. Η ΚΥΡΙΑ.

Χρεώνονται και οι βαλίτσες. Οπότε δεν νομίζω να σε έκλεψε. Ίσως γι'αυτό το 5ευρω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Δοκίμασε να κάνεις ανάκτηση των αρχείων με το Recuva.

Φηντμπακ για το πρόγραμμα: μου βρήκε τα πάντα. Θενξ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...