Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου βγάζει αυτό στο fb

 

πρόσφατα κάποιος προσπάθησε να συνδεθεί στο λογαριασμό σας από άγνωστο πρόγραμμα περιήγησης. Εξετάστε αυτή τη σύνδεση.

 

πατάω "Συνέχεια" και δεν γίνεται τίποτα

 

ξέρουμε κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Μπορώ να καρφιτσώσω στην γραμμή εργασιών έναν συγκεκριμένο φάκελο; Εννοώ πέρα από τον γενικό που πάει στις βιβλιοθήκες. win7

ναι απλα πιασε το φακελο και συρτον στην μπαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βγαίνει αυτό που θέλω. Το μόνο που γίνεται είναι να εμφανίζεται καρφιτσομένο σε μια λίστα όταν πατάω δεξί κλικ πάνω στον γενικό φάκελο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον εννοει να πας στις ρυθμισεις ασφαλειας και να δεις το "απο που συνδεεστε"

δεν μπορώ να μπω καθόλου στο προφίλ μου για να δω ή να αλλάξω τις ρυθμισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να στειλω ένα δέμα σε μια πολη της Ελλάδας μέσω ελτα. Πρέπει να το τυλίξω εγώ ή το παρέχουν τα ελτα;

 

Έχουν και τα ΕΛ.ΤΑ. συσκευασίες σε διάφορα μεγέθη αν το προτιμάς, αλλά προφανώς χρεώνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά λίγο μια βοήθεια όποιος γνωρίζει για το παρακάτω τρίγωνο μιας και έχω να ασχοληθώ χρόνια με γεωμετρία. Θέλω να υπολογίσω το ύψος BC που κοιτάει κάποιος προς το σημείο Α για διάφορες γωνίες ζενίθ. Π.χ στη γωνία ίση με 65 μοίρες που φαίνεται παρακάτω πως θα βρω το ύψος BC? Μπορώ να το θεωρήσω ως ορθωγώνιο και με ένα ημίτονο να βρώ την πλευρά που θέλω;;

 

2d8i7p3.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να υπολογίσω το ύψος BC που κοιτάει κάποιος προς το σημείο Α για διάφορες γωνίες ζενίθ. Π.χ στη γωνία ίση με 65 μοίρες που φαίνεται παρακάτω πως θα βρω το ύψος BC? Μπορώ να το θεωρήσω ως ορθωγώνιο και με ένα ημίτονο να βρώ την πλευρά που θέλω;;

 

 

Τι πάει να πει αυτό; :huh:

Και τι σημαίνει 90ο ζενίθ; Ή κάτι δεν πάει καλά με την περιγραφή σου και το σχήμα ή θα αισθανθώ πολύ κουτός αργότερα

Τα μόνα δεδομένα που δίνεις είναι το μήκος ΑΒ και η γωνία Β που είναι 65ο. Με αυτά μόνο δεν βρίσκεις τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κανουν καθαρισμο δοντιων στο ικα;

 

Κάνουν,αλλά δεν θες....Γενικά ότι έχει να κάνει με δόντια καλύτερα να μαζέψεις λεφτά ή να κόψεις από κάτι άλλο και να πας σε ιδιώτη οδοντίατρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...