Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Eχω ενα Note 3 (δεν παιζει ρολο) και μια micro SD. Σημερα εντελως ξαφνικα η καρτα μνημης δειχνει πως ειναι αδεια, ενω με τον file manager ή απο τα windows αντικριζω αρχεια μεγεθους 0 b οπως αυτα του ss. 

Τι κανω τωρα, εχει νοημα να επιχειρησω να ξαναβρω ο,τι εχασα ή απλα κανω format και ας προσεχα?

post-122525-0-26288900-1410810864_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πόσο κάνει να κλείσει μια τρύπα στο φρύδι αν την έχεις ήδη κάνα δίχρονο;

Μου 'φυγε η μαλακία στο νιπτήρα πριν κάνα 20ημερο και δεν έχω αξιωθεί να το αντικαταστήσω.

Έχω χρόνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω ενα Note 3 (δεν παιζει ρολο) και μια micro SD. Σημερα εντελως ξαφνικα η καρτα μνημης δειχνει πως ειναι αδεια, ενω με τον file manager ή απο τα windows αντικριζω αρχεια μεγεθους 0 b οπως αυτα του ss. 

Τι κανω τωρα, εχει νοημα να επιχειρησω να ξαναβρω ο,τι εχασα ή απλα κανω format και ας προσεχα?

 

Δοκίμασε να κάνεις ανάκτηση των αρχείων με το Recuva.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο κάνει να κλείσει μια τρύπα στο φρύδι αν την έχεις ήδη κάνα δίχρονο;

Μου 'φυγε η μαλακία στο νιπτήρα πριν κάνα 20ημερο και δεν έχω αξιωθεί να το αντικαταστήσω.

Έχω χρόνο;

 

Χρόνο έχεις, αλλά μήπως είναι καλύτερα να το αφήσεις χωρίς;

 

edit:

Κάποιος γνωστός σου ή ό πατέρας σου πχ, δεν γνωρίζει κάποιον που έχει πουλάκια κι ασχολείται ερασιτεχνικά ρε παιδί μου.

 

Αφού θέλει δακτυλιωμένο, που κολλάει ο ερασιτέχνης; Ας ρωτήσει σε σύλλογο πτηνών να του δώσουν στοιχεία για εκτροφείς από την ράτσα που θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δοκίμασε να κάνεις ανάκτηση των αρχείων με το Recuva.

Το εβαλα τωρα, το deep scan κατι παει να βρει αλλα αν δεν τελειωσει η διαδικασια κραταω μικρο καλαθι. Αν βρεθουν με εσωσες απο πολλη ωρα ψαξιμαστος αρχειων μαν.

Αλλη ερωτηση: Μπορει να μου πει καποιος για ποιον λογο τα Windows 8 που εβαλα φρεσκα μου λενε πως το Store isn't available for windows to go workspaces ενω εγω δεν εχω windows to go? Ελεος δε με θελει τιποτα αυτες τις μερες... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχχαχαχααχα

 

ναι  σ'αυτό έχεις δίκιο. Αν το πάει φίλος σιγά μην κάτσουν να ασχοληθούν

μόνο που δεν αγγαρεύω ποτέ κανέναν

 

ούτε για να μου κάνει φορμάτ ούτε για να μου το πάει

http://www.piriform.com/ccleaner

Σβήσε ό,τι θέλεις και βάλε το drive wiper του προγράμματος να κάνει wipe free space.

Τελείωσες.

Επίσης και με Tune up utilities κάνεις τη δουλειά σου

 

Μπορειτε να μου πειτε καλες μαρκες μπαταριων για το samsung galaxy s4 mini?

 

Εχω βρει αυτες που εχουν το μεγεθος της μαμα μπαταριας αλλα ειναι περισσοτερα mah αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλες μαρκες ή οχι.

Μπαταρια πρωτη

Μπαταρια δευτερη

Μπαταρια τριτη

ο πρώτος μόνο. Έπίσης αυτή (από αυτόν πήρε πρόσφατα φίλος μου για το γαλαξυ 3 και έμεινε πολύ ευχαριστημένος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο πρώτος μόνο. Έπίσης αυτή (από αυτόν πήρε πρόσφατα φίλος μου για το γαλαξυ 3 και έμεινε πολύ ευχαριστημένος)

Δεν μιλαω να παρω μια μπαταρια ιδιας χωρητικοτητας σε mah αλλα μεγαλυτερη για να κραταει περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλύτερης χωρητικότητας μπαταρία μόνο με μεγαλύτερο μέγεθος.

Αν μπορούσαν στον ίδιο χώρο να κρατάει περισσότερο δεν θα το έβαζαν οι κατασκευαστές? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλύτερης χωρητικότητας μπαταρία μόνο με μεγαλύτερο μέγεθος.

Αν μπορούσαν στον ίδιο χώρο να κρατάει περισσότερο δεν θα το έβαζαν οι κατασκευαστές? 

Δεν ισχύει αυτό βέβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάω για αυτές που πουλάνε σε ebay βέβαια.

Όσες έχω δει εγώ και όταν έψαχνα και για το δικό μου έτσι ήταν.

Και όσες έγραφαν παραπάνω mAh πάνω αλλά ήταν στο ίδιο μέγεθος στην καλύτερη κρατούσαν το ίδιο σε όσα reviews βρήκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάω για αυτές που πουλάνε σε ebay βέβαια.

Όσες έχω δει εγώ και όταν έψαχνα και για το δικό μου έτσι ήταν.

Και όσες έγραφαν παραπάνω mAh πάνω αλλά ήταν στο ίδιο μέγεθος στην καλύτερη κρατούσαν το ίδιο σε όσα reviews βρήκα.

Ναι αλλά αυτές του ebay είναι κινεζιές της πλάκας που η πραγματική τους χωρητικότητα απέχει πολύ από την αναγραφόμενη.

Γι'αυτό δεν κρατάνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...