Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατι μερικες φορες(Σπανια αλλα συμβαινει) η s-view θηκη που εχω για το samsung galaxy s4 ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΩΣΤΑ?

Και λεγωντας δεν δουλευει σωστα εννοω οτι οταν με παιρνουν ή παιρνω τηλεφωνο και η θηκη ειναι ανοιχτη αν την κλεισω ή δεν παει την δεχομαι/αποριπτω οθονη εκει που ειναι το παραθυρακι/τσαμακι ή αν το παει και ξανανοιξω την θηκη μενει στο πανω μερος.

Εν ολιγης ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΟ ΤΟ ΠΟΡΤΑΚΙ οσο αφορα το παραθυρακι της θηκης ή κολλαει και αν κανω επανεκινηση του κινητου τοτε δουλευει παλι κανονικοτατα.

Γιατι συμβαινει κατι τετοιο και υπαρχει καποιο προγραμμα ή τροπος να δω τι το προκαλει ή να διορθωσει αυτο το προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πώς μπορούμε να τσεκάρουμε οτι μια φωτογραφία που έχουμε υπάρχει και αλλου στο ιντερνετ?

Αν είσαι από chrome δεξί κλικ---> Αναζήτηση google αυτήν την εικόνα.

Αλλιώς την σέρνεις στο https://images.google.com

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατι μερικες φορες(Σπανια αλλα συμβαινει) η s-view θηκη που εχω για το samsung galaxy s4 ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΩΣΤΑ?

 

Και λεγωντας δεν δουλευει σωστα εννοω οτι οταν με παιρνουν ή παιρνω τηλεφωνο και η θηκη ειναι ανοιχτη αν την κλεισω ή δεν παει την δεχομαι/αποριπτω οθονη εκει που ειναι το παραθυρακι/τσαμακι ή αν το παει και ξανανοιξω την θηκη μενει στο πανω μερος.

Εν ολιγης ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΟ ΤΟ ΠΟΡΤΑΚΙ οσο αφορα το παραθυρακι της θηκης ή κολλαει και αν κανω επανεκινηση του κινητου τοτε δουλευει παλι κανονικοτατα.

 

Γιατι συμβαινει κατι τετοιο και υπαρχει καποιο προγραμμα ή τροπος να δω τι το προκαλει ή να διορθωσει αυτο το προβλημα?

Aν ειναι αυθεντικη δε θα επρεπε να συμβαινει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αυτην εχω.

 

Αλλα λογικα δεν θα επρεπε αν ειχε προβλημα να ειχε απο την αρχη?

Οχι να δουλευει σχεδον παντα και πολυ σπανια να σκαλωνει.

 

 

Εσυ εχεις την αυθεντικη για το κινητο σου και δεν στο εχει κανει ποτε αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οχι αυτην εχω.

 

Αλλα λογικα δεν θα επρεπε αν ειχε προβλημα να ειχε απο την αρχη?

Οχι να δουλευει σχεδον παντα και πολυ σπανια να σκαλωνει.

 

 

Εσυ εχεις την αυθεντικη για το κινητο σου και δεν στο εχει κανει ποτε αυτο?

Ε αυτη δεν ειναι της σαμμυ ρε συ, γι΄αυτο μπορει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα δεν νομιζω.

Αν ηταν θα το εκανε απο την αρχη.

Δεν μπορει να δουλευει κανονικα και απλα μερικες φορες(Σπανια μεν αλλα συμβαινει) να σκαλωνει.

 

Σκαλωνει πολυ σπανια εως καθολου.

Αν ηταν λοιπον το οτι δεν ειναι της samsung η θηκη θα κολλαγε απο την αρχη.

Και λαβε υποψιν σου οτι αυτη η θηκη ειναι πολυ ποιο ακριβη απο την αυθεντικη sasmung sview case ετσι αφου κοστιζει 50 ευρω ενω της samsung κοστιζει 30-35 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά έβαλες υδροχλωρικό οξύ σε πλαστικό;

Το σαπουνονερο εχει υδροχλωρικο οξυ;;;

 

Με μπερδεψες με αλλον...χαχα... η πρωτη εφαρμογη δεν ηταν και τοσο καλη..

 

Πιστευω η δευρετη θα ναι πιο τελεια.. ειχε καμπυλες και εκει με ζορισε λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια στιγμη πρεπει να με καλεσουν για δικαστηριο  επειδη  με ειχαν σταματησει χωρις διπλωμα(δεν ειχα).Τι θα γινει τοτε?Θα δειξω το διπλωμα που εχω βγαλει και ο ιδιοκτητης  της μηχανης πρεπει να δωσει το παρων?Συνηθως σε τετοιες περιπτωσεις ο ιδιοκτητης πληρωνει καποιο προστιμο?

 

 

Πριν αρκετα χρονια ενα φιλαρακι πηγε απλα το διπλωμα στο δικαστηριο και αυτο ηταν τωρα δεν ξερω τι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σαπουνονερο εχει υδροχλωρικο οξυ;;;

 

Με μπερδεψες με αλλον...χαχα... η πρωτη εφαρμογη δεν ηταν και τοσο καλη..

 

Mistake

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπέρες σε όλους.

Ψάχνω να βρω chalkboard χρώμα για ένα τοίχο στο σπίτι μου. Δε το θέλω όμως μαύρο. Προτιμώ κάτι σε κόκκινο (ή άλλο χρώμα) στο οποιο φυσικά να γράφω με κιμωλία (ή "υγρη κιμωλία" που έχει βγει τωρα) και να σβήνει με ένα σφουγγαράκι.

Αν υπάρχει κάτι στην Αθήνα ενημερωστε :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορω να βελτιωσω μια φωτογραφια που πεφριεχει εγγραφο, ωστε να φαινεται καλα στην εκτυπωση. Δλδ εγγραφο που αντι να εχει σκαναριστει εχει τραβηχτει σαν φωτο απο κινητο, και οταν εκτυπωνεις  βγαινει πολυ μαυρο το background στην εκτυπωση, ενω θα επρεπε να τονιζονται μονο τα γραμματα και ολο γυρω γυρω ασπρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορω να βελτιωσω μια φωτογραφια που πεφριεχει εγγραφο, ωστε να φαινεται καλα στην εκτυπωση. Δλδ εγγραφο που αντι να εχει σκαναριστει εχει τραβηχτει σαν φωτο απο κινητο, και οταν εκτυπωνεις  βγαινει πολυ μαυρο το background στην εκτυπωση, ενω θα επρεπε να τονιζονται μονο τα γραμματα και ολο γυρω γυρω ασπρο

Camscanner

Office Lens

ScanWritr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...