Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια απορία εγκυκλοπαιδικής γνώσης. Το φλασάκι το έβαλα πρόσφατα να bootαρει 2 λειτουργικά και ένα πρόγραμμα. Σε κάθε περίπτωση το πρόγραμμα που μετέτρεπε το φλασάκι σε bootable ήταν διαφορετικό γιατί κάθε οδηγός που διάβαζα έλεγε άλλο. Υπάρχουν ειδικά προγράμματα για την κάθε δουλειά ή όλα κάνουν την ίδια δουλειάμ είτε πρόκειται να τρέξεις λειτουργικό, είτε κάποιο πρόγραμμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα παιδιά λοιπόν θα ήθελα μια γρηγορη απαντηση σε λογαριασμό που είχα στο twoo μου τράβηξε μεσω preapproved payments 22 ευρώ στις 22 / 10 / 14 μπορώ με καποιο τρόπο να πάρω πίσω τα χρήματα μου, τι να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα που βρεχει εχει κανεις θεματακια στο ψηφιακο σημα digea καποιον καναλιων?

 

Και οταν λεω θεματακια εννοω να εχει δευτερολεπτα με πιξελιασματα για λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα που βρεχει εχει κανεις θεματακια στο ψηφιακο σημα digea καποιον καναλιων?

 

Και οταν λεω θεματακια εννοω να εχει δευτερολεπτα με πιξελιασματα για λιγο.

Είχα χτες με εσωτερική κεραία βέβαια σε λήψη από Πάρνηθα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το tracking του ΕΛΤΑ

 

ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ 17-10-2014 12:32 ΑΘΗΝΑΣ 15 (ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ) - ΕΛΤΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ-ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ 23-10-2014 15:00 ΑΘΗΝΑΣ 15 (ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ) - ΕΛΤΑ

 

Τι ακριβώς σημαίνει το ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ-ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θα περιγραψω οσο πιο απλα γινεται.ειχα ανοιξει ενα λογαριασμο πριν λιγα χρονια στην τραπεζα πειραιως,μου δωσανε και τους κωδικους για το winbank για να μπορω να κανω ηλεκτρονικες αγορες.χθες το βραδυ ομως στο winbank βρεθηκα με 2 δικους μου λογαριασμους.αυτον που ειχα τοσα χρονια και εναν αλλο με παρα πολυ μεγαλο ποσο.πως ομως βρεθηκε ο αλλος λογαριασμος στο ονομα μου;μια θεια μου σε μεγαλη ηλικια η οποια δυςτυχως δεν εχει παιδια,ειχε ανοιξει πριν πολλα χρονια στην αγροτικη τραπεζα,στην αθηνα λογαριασμο και με ειχε βαλει συνδικαιουχο.εγω δεν γνωριζα τιποτα,ουτε ειχα βιβλιαριο,καρτα της αγροτικης τραπεζας ποτε μου.τωρα μπαινω στο ψητο.επειδη ενωθηκε η πειραιως με την αγροτικη,αναγκαστικα στο winbank μου βγαζει πλεον οτι εχω 2 λογαριασμους.τον δικο μου και ενα αλλον που ειμαι συνδικαιουχος και προερχεται απο την παλια αγροτικη τραπεζα.δηλαδη εχω πλεον 2 δικους μου λογαριασμους στο winbank.θελω να ρωτησω πως μπορω να τραβηξω ολο το ποσο απο την θεια μου στο δικο μου;γινεται να τα μεταφερω αλλα μετα η πειραιως να μου κανει τιποτα σχεδια;γινεται τοσο απλα η μεταφορα τοσο μεγαλων ποσων;μιλαμε για 6ψηφια ποσα.εαν σας μπερδεψα συγνωμη,γιατι ειμαι σε περιεργη φαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...