Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οι φακές δεν χρειάζονται μούλιασμα, αν τις μουλιάσεις όμως καναδυό ώρες σε χλιαρό νερό βράζουν πολύ πιο γρήγορα.

Φασόλια-ρεβύθια αν δεν τα μουλιάσεις όλο το βράδυ θα θέλουν μιάμιση μέρα να τα βράζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι λογικα θα υπαρχει αλλα θα ναι πολυ ακριβο.

 

Εγω ειχα μια κουβερτα βαμβακερη που εσπαγα.

 

Βαλε μια φιλς απο κατω και μετα το παπλωμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιο παπλωμα τοσο χοντρο ή κουβερτα που να χρειαζεται μονο ενα για να κοιμηθω?

Υπάρχει, περήφανος κάτοχος. Έχει αντέξει χειμωνιά στην Αγγλία χωρίς θέρμανση.

 

Tog είναι η λέξη που ψάχνεις και όσο μεγαλύτερο, τόσο καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούμε να βρούμε από κάπου και όσο το δυνατό ποιο αναλυτικά γίνεται, σε ποιες περιοχές παρέχουν VDSL ο κάθε πάροχος;

http://www.adslgr.com/features/map/

Δες εδώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα στοιχεία αυτά όμως από που έχουν αντληθεί; Υπάρχει κάποια επίσημη αναφορά ή ότι αναφέρουν οι χρήστες της συγκεκριμένης ιστοσελίδας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα στοιχεία αυτά όμως από που έχουν αντληθεί; Υπάρχει κάποια επίσημη αναφορά ή ότι αναφέρουν οι χρήστες της συγκεκριμένης ιστοσελίδας;

"Σημείωση

Τα στοιχεία των κέντρων και των παρόχων δεν είναι ακριβή και επίσημα. Θα πρέπει να απευθυνθείτε στον πάροχό της προτίμησής σας για την επαλήθευση τους και για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την διαθεσιμότητα στην περιοχή σας."

Έχουν αντληθεί από κατόχους γραμμών net. Πάντως όσες φορές μου χρειάστηκε σε χωριά που ήμουν ήταν ακριβές.Αυτή τη στιγμή δεν νομίζω να υπάρχει κάτι πιο ακριβές με άμεση πρόσβαση  εκτός και αν πάρεις τηλ την εταιρία που σε ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς που έχει παζάρι στην Καλλιθέα?

Μου είπαν ότι πουλάνε καπνό χύμα σε συσκευασίες Old Holborn 50g με 1-2 ευρώ.

και θα καπνισεις αμφιβολου ποιοτητας καπνο(?) ποιος ξερει ψεκασμενο με ΤΙ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, θελω να διακοσμησω ενα τοιχο με αυτο. Το θεμα μου ειναι πως αυτο για να κολληθει θελει να ειναι λεια η επιφανεια και αν θελω να το βαλω σε άλλο τοιχο, να μπορω να το μετακινησω. Αρχικα σκεφτηκα να παρω πλεξι γκλας στις διαστασεις που θελει και να το κολλησω εκει πανω και μετα να το κρεμασω σε τοιχο.

 

Τα ερωτηματα μου:

1. Ποσο παει το τμ σε πλεξι γκλας; Θελω μερικων χιλιοστων, οχι παχυ και διαφανο. και που μπορω να βρω φθηνο;;

2. Υπαρχει καποιο άλλο υλικο που ισως μου βγει πιο φθηνά; Πάλι σε διαφανο και λεπτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...