Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει τρόπος με τον οποίο μπορώ να κάνω τον υπολογιστή μου να φαίνεται οτι ΔΕΝ είναι στην Ελλάδα αλλά πχ στην Βουλγαρία ;

 

ξέρω, ακούγεται κάπως περίεργα η ερώτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μπεις  σε πανεπιστημιο της γερμανιας για προπτυχιακες σπουδες μπορεις μονο με απολυτηριο πλεον η με τον βαθμο πανελληνιων ;

 

ακυρο το βρηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κεπ την παρασκευη ειναι κλειστά, τουλάχιστον στη θεσσαλονίκη

 

θέλω να παω στο αεροδρόμιο βενιζελος στις 7 η ώρα με το μετρό. 

 

κοιτάζω αυτό αλλά μ'εχει μπερδέψει, λέει οτι ξεκινάει στις εξι και μισή αλλά το πρόγραμμα φαίνεται να ξεκινάει στις πέντε και μισή, ξέρεις κανείς τι παίζει;

 

http://www.athenstransport.com/2011/11/airport/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω τα razer hammerhead pro.Εχθες οταν τα εβγαλα απο το κινητο εμεινα με το jack στο χερι.Μου εχουνμ πεσει κατω κανα 2 φορες[λογικο πιστευω ακουστικα ειναι]και εχουν καποιες μικροφθορες.Αν τα παω πισω θα μου τα αλλαξουν ΄τσαμπα θα περιμενω?5 μηνες τα εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση προς μαθηματικούς. Σε τριώνυμο, σε περίπτωση που η διακρίνουσα είναι μικρότερη του μηδέν (Δ<0), πως υπολογίζουμε τις μιγαδικές ρίζες; Με μια αναζήτηση στο google μου εμφανίζει ασκήσεις σχολείου και σε αυτή την περίπτωση απλώς αναφέρεται ότι δεν υπάρχουν πραγματικές λύσεις, χωρίς όμως να εξηγεί πως τις υπολογίζουμε. Θυμάμαι πως το είχα μάθει και ήταν σχετικά απλό, αλλά πάνε 10 χρόνια που τελείωσα το σχολείο και τα μαθηματικά μου έχουν σκουριάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...