Προς το περιεχόμενο

αρχαριος με πργραμματισμο


ratatoulhs123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μιασ και που οι ε3ετασεισ τελειωσαν σκεφτομαι να αρχισω καμια γλωσσα αυτο το καλοκαιρι.και συγκεκριμενα τεινω προσ την visual basic?8α μπορουσατε μια ιστοσελιδα που να με μαθαινει αυτη τη γλωσσα?ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Σε δύο μήνες να μάθεις γλώσσα προγραμματισμού είναι λίγο δύσκολο...

Μπορείς να κατεβάσεις το Visual Studio Express, να δεις μερικά videάκια(και να διαβάσεις κανένα βιβλίο... ίσως), να "παίξεις" λίγο κτλπ.

-- Πάντως θα πρέπει να έχεις μια γνώση σε θέματα Η/Υ για να ασχοληθείς με γλώσσες προγραμματισμού(ανάλογα τι θες να κάνεις) -- 

8α μπορουσατε απλως να μου πειτε απο που να αρχισω?ε3αιτιας σας εφαγα και ban....ασ αφησουμε στην ακρη την ηλικια μου .

 

1) Κανείς δεν είπε τίποτα για ηλικίες
2) Αν έχεις φάει ban στο insomnia, και αυτός είναι δεύτερος λογαριασμός, να ξέρεις ότι αυτό απαγορεύεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε δύο μήνες να μάθεις γλώσσα προγραμματισμού είναι λίγο δύσκολο...

 

Μπορείς να κατεβάσεις το Visual Studio Express, να δεις μερικά videάκια(και να διαβάσεις κανένα βιβλίο... ίσως), να "παίξεις" λίγο κτλπ.

-- Πάντως θα πρέπει να έχεις μια γνώση σε θέματα Η/Υ για να ασχοληθείς με γλώσσες προγραμματισμού(ανάλογα τι θες να κάνεις) -- 

 

1) Κανείς δεν είπε τίποτα για ηλικίες

2) Αν έχεις φάει ban στο insomnia, και αυτός είναι δεύτερος λογαριασμός, να ξέρεις ότι αυτό απαγορεύεται

μπορεις να στειλεις σε παρακαλω για την visual basic express που λες αλλα και για ta videakia-vivlia?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

μπορεις να στειλεις σε παρακαλω για την visual basic express που λες αλλα και για ta videakia-vivlia?

Θα μπορούσες να το ψάξεις 1-2 λεπτά...

 

http://www.visualstudio.com/en-us/products/visual-studio-express-vs.aspx

 

για τα βιβλία πρέπει να δεις μόνος σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανεις οτιδήποτε, πρώτα απ´όλα μάθε ορθογραφία ή έβαλε ένα spell checker!

 

Μια υπόνοια ποιος εισαι την εχω...και σου το ειχα τότε οτι ερχεται το ban...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανεις οτιδήποτε, πρώτα απ´όλα μάθε ορθογραφία ή έβαλε ένα spell checker!

 

Μια υπόνοια ποιος εισαι την εχω...και σου το ειχα τότε οτι ερχεται το ban...

 

 

πρωτα απο ολα δεν θα μου μαθεις εσυ ορθογραφια και δεν θα επεκταθω γιατι θα βρισω και θα φαω permanent ban.δλδ εσυ τι ξερεισ παραπανω απο εμενα?νταξει εβγαλες ενα ιεκ-εκει σε κατατασσω- και τι σημαινει αυτο?ξερεισ παραπανω γραμματα απο εμενα ?omg δλδ.... και δευτερον  πεσ μου ποιοσ ειμαι-ειμαι ολος αυτια.

 

 

επισησ αυτο απευθυνεται στους modders κυριως.εγω που ειμαι μολισ 16 χρονων τρωω τα βαν μου μια χαρα,οι αλλοι ομως που με κοροιδευουν και κυριως με την ηλικαι μου δεν αξιζουν το ban?i smell ρατσισμο over here....

Πριν κανεις οτιδήποτε, πρώτα απ´όλα μάθε ορθογραφία ή έβαλε ένα spell checker!

 

Μια υπόνοια ποιος εισαι την εχω...και σου το ειχα τότε οτι ερχεται το ban...

και λεσ εμενα για ορθογραφια ή εβαλε..... omg ahahahahahah

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και λεσ εμενα για ορθογραφια ή εβαλε..... omg ahahahahahah

Έτσι όπως πας δε θα την γλυτώσεις. Πρώτον, κανένας δεν αναφέρθηκε στην ηλικία σου. Δεύτερον, δεν διαβάζεται μία λέξη αν το σίγμα στο τέλος δεν είναι τελικό ('ς'). Τέλος ο αριθμός 8 δεν είναι 'θ'. Όσο καλός προγραμματιστής και να γίνεις, η ορθογραφία θα "χτυπάει" στον άλλον και θα τον προκαταλαμβάνει αρνητικά. Δεν υπάρχει κάποια συγκεκριμένη λόξα γενικά. Επίσης αυτό είναι ένα ελληνικό forum. Αν γράφεις ελληνικά, τότε βοηθάς και άλλους χρήστες (Έλληνες) με το να βρίσκουν περισσότερα αποτελέσματα κατά τις αναζητήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως πας δε θα την γλυτώσεις. Πρώτον, κανένας δεν αναφέρθηκε στην ηλικία σου. Δεύτερον, δεν διαβάζεται μία λέξη αν το σίγμα στο τέλος δεν είναι τελικό ('ς'). Τέλος ο αριθμός 8 δεν είναι 'θ'. Όσο καλός προγραμματιστής και να γίνεις, η ορθογραφία θα "χτυπάει" στον άλλον και θα τον προκαταλαμβάνει αρνητικά. Δεν υπάρχει κάποια συγκεκριμένη λόξα γενικά. Επίσης αυτό είναι ένα ελληνικό forum. Αν γράφεις ελληνικά, τότε βοηθάς και άλλους χρήστες (Έλληνες) με το να βρίσκουν περισσότερα αποτελέσματα κατά τις αναζητήσεις.

πρωτον αναφερθηκες εμμμεσα στην ηλικια μου με τα λογακια σου και δευτερον εχεις ενα point οσον αφορα το 8 και αυτα αλλα εχουν μεινει απο το φατσοβιβλιο και δεν φταιω εγω.....το χερι μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

πρωτον αναφερθηκες εμμμεσα στην ηλικια μου με τα λογακια σου και δευτερον εχεις ενα point οσον αφορα το 8 και αυτα αλλα εχουν μεινει απο το φατσοβιβλιο και δεν φταιω εγω.....το χερι μου....

 

Είναι το πρώτο post του gon στο thread wtf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...