Προς το περιεχόμενο

αρχαριος με πργραμματισμο


ratatoulhs123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eλα ντε τι να γινει και με το ban? εχεις και τον αλλο λογαριασμο τον soik85 μηπως? και αυτος 16 ειναι? τι παιζει?  :P


:lol: Ρε δε θα πας στρατό; Θα παααας...

 

Έχει ειδικο θρέντ το ινσομνια με μάχιμους γιωτάδες. Έχουν γλιτώσει θητειες και θητειες :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ουτε καν αξιωματικων αστυνομια θα παω,θ περασω και δεν θα υπηρετησω.

 

Πάντως αν μπηκες εδω να το παιξεις τρελος για να γλιτώσεις τη θητεια σε λάθος θρέντ εισαι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα ντε τι να γινει και με το ban? εχεις και τον αλλο λογαριασμο τον soik85 μηπως? και αυτος 16 ειναι? τι παιζει?  :P

 

Έχει ειδικο θρέντ το ινσομνια με μάχιμους γιωτάδες. Έχουν γλιτώσει θητειες και θητειες :P

ειδες λοιπον που εσυ πηγες στρατο ενω εγω δεν θα παω?και ξερεις γιατι?γιατι διαβαζω πιο που απο οτι διαβαζες εσυ και αυτο θα μου εξασφαλισει μια δουλεια στο μελλον.συγκεκριμενα στη διωξη θελω να παω ηλεκτρονικου εγκληματος για αυτο ζητησα και την βοηθεια σας απο εδω.αλλα απο οτι φαιεται καποιοι δεν εχουν φιλοτιμο.αντε αν ειναι να γινει το ban να γινει ,βαριεμαι να ταπωνω idiotakia 

Πάντως αν μπηκες εδω να το παιξεις τρελος για να γλιτώσεις τη θητεια σε λάθος θρέντ εισαι. :P

????μηπως εσυ ο τρελος?τι παιρνεις και δεν μας δινεις.

παντως ευχαριστω για το βιβλιο.το ανοιξα μολις τωρα και εχει πολλα πραγματα μεσα.αρχιζω αμεσα και το βιβλιο και την ιστοσελιδα που μου στειλατε.ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...