Προς το περιεχόμενο

αρχαριος με πργραμματισμο


ratatoulhs123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

ναι ρε φιλε ξερω.οταν κατεβασα απο το λινκ που μου εδωσες το vse ειχε ενα exe αρχειο και ενα iso.

 

Δεν έχω ιδέα τι κατέβασες και τι είναι αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Stop feeding it! Stop it! Σοβαρα τωρα; Εισαι 16 χρονων μαντραχαλος και δεν μπορεις να γραψεις σωστα Ελληνικα, και μαλιστα με δικαιολογια "υπολειματα του Facebook" και μπερδευω το σ με το ς και το 8 με το θ; Ειρωνιες μετα σε ατομα που προσπαθουν να σε βοηθησουν και περιμενεις και σοβαρες απαντησεις; Θες την γνωμη μου, γυρνα στο δημοτικο, να στρωσεις χαρακτηρα και γλωσσα και μετα να ερθεις σε ενα Forum για να ζητησεις ευγενικα βοηθεια με σωστα Ελληνικα. Οταν ζητας απο τον αλλο να σου αφιερωσει 5 λεπτα απο την ζωη του για να σε βοηθησει με το πως να μαθεις VB εισαι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να του μιλας σωστα και με τον απαραιτητο σεβασμο και να ρωτας οτι θες αφου ψαξεις στο Google, δεν υπαρχει για πλακα. 

Και σε 2 χρονια δινεις πανελληνιες; Θα πας πανεπιστημιο/ΤΕΙ με τετοια συμπεριφορα;

Πες στον καθηγητη "Ρε για επανελαβε λιγο το τελευταιο γιατι δεν το επιασα;"

Θα σου απαντησει "Ρε; Οταν παρω συνταξη ελα να περασεις το μαθημα μου ή αν τυχει και παρει αλλος την Εδρα μου" 

Οχι δεν ειμαι παραλογος, τα εχω δει μεσα σε ταξη αυτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρχαρια δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα υπάρχει πολυ χυμαριο και χαλαροτητα στα ελληνικά πανεπιστημια εδω σε κάποιες σχολες εχουν απειλησει καθηγητες εν ψυχρω γελάει ο κοσμος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές απαιτήσεις έχετε από έναν πιτσιρικά που δεν ξέρετε τίποτα γι' αυτόν. Χαλαρώστε λίγο την κριτική σας και απλά δώστε του μερικές συμβουλές όποιος και αν είναι ο τρόπος του.  Από κριτές γεμίσαμε αλλά δεν νομίζω χρησιμοποιώντας μεθόδους συμβουλευτικής εμπειρικές και απαρχαιωμένες να βελτιώσετε κάτι στον τρόπο του. Του τα είπατε αρκετά, μην κανιβαλίζετε τώρα.

 

 

Στο θέμα μας οι συμβουλές που σου έδωσαν είναι αρκετές. Ακολούθησε σιγά σιγά τα βήματα και σε λίγο καιρό ίσως έρθεις να μας δείξεις το πρώτο σου project  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρχαρια δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα υπάρχει πολυ χυμαριο και χαλαροτητα στα ελληνικά πανεπιστημια εδω σε κάποιες σχολες εχουν απειλησει καθηγητες εν ψυχρω γελάει ο κοσμος. 

Αν θυμαμαι καλα εγινε μαρτιο στο πανεπιστημιο. Συμφωνω οτι πλεον τα πραγματα ειναι αρκετα soft αλλα εκεινος ειναι old school καθηγητης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμαμαι καλα εγινε μαρτιο στο πανεπιστημιο. Συμφωνω οτι πλεον τα πραγματα ειναι αρκετα soft αλλα εκεινος ειναι old school καθηγητης

 

Αμα σου γράψει ο άλλος δεν μπορεις να τον κοψεις , βλακεια απειλη ειναι αυτή. Δεν ξερω τι επιλογες έχει ένας καθηγητης αλλα καμια φορά ειναι καλυτερα να αποφευγεις τα τσουτσέκια απο το να ασχολεισαι μαζι τους. Επειδη έχω δει κάποια βιντεάκια και στο youtube μερικοι και μερικές κανονικα δεν θα έπρεπε να βρισκονται μεσα σε πανεπιστημια. Δεν πιστευω οτι κάποιος ο οποιος βάζει μια κουκουλα και προκαλει φθορες στην δημοσια περιουσια έχει κάποια θέση στην δημοσια παιδεια. Μαλλον για αλλου ειναι η θέση του ... αλλα ετσι γινεται οταν δεν μπορει να επεμβει η αστυνομια μεσα στο πανεπιστημιο. Εφοσον εισαι νομιμος τι σε πειραζει να ερθει η αστυνομια και να κανει ελεγχο? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές απαιτήσεις έχετε από έναν πιτσιρικά που δεν ξέρετε τίποτα γι' αυτόν. Χαλαρώστε λίγο την κριτική σας και απλά δώστε του μερικές συμβουλές όποιος και αν είναι ο τρόπος του. Από κριτές γεμίσαμε αλλά δεν νομίζω χρησιμοποιώντας μεθόδους συμβουλευτικής εμπειρικές και απαρχαιωμένες να βελτιώσετε κάτι στον τρόπο του. Του τα είπατε αρκετά, μην κανιβαλίζετε τώρα.

 

 

Στο θέμα μας οι συμβουλές που σου έδωσαν είναι αρκετές. Ακολούθησε σιγά σιγά τα βήματα και σε λίγο καιρό ίσως έρθεις να μας δείξεις το πρώτο σου project

 

Όχι φιλε μου δεν ειναι έτσι! Συγνώμη! Ναι του τα είπαμε και συνεχίζει να δείχνει ένα κ@λοπ@ιδισμό άνευ προηγούμενου. Ε όχι να τον επιβραβεύσουμε κιόλας...θέλει συμβουλές, ε ας μάθει να φέρεται. Δεν ειναι 5 χρόνων, 16 χρόνων γαϊδούρι ειναι, ημαρτον! Βλακεία και που το συζητάμε και ασχολούμαστε κιόλας!

Αμα σου γράψει ο άλλος δεν μπορεις να τον κοψεις , βλακεια απειλη ειναι αυτή. Δεν ξερω τι επιλογες έχει ένας καθηγητης αλλα καμια φορά ειναι καλυτερα να αποφευγεις τα τσουτσέκια απο το να ασχολεισαι μαζι τους. Επειδη έχω δει κάποια βιντεάκια και στο youtube μερικοι και μερικές κανονικα δεν θα έπρεπε να βρισκονται μεσα σε πανεπιστημια. Δεν πιστευω οτι κάποιος ο οποιος βάζει μια κουκουλα και προκαλει φθορες στην δημοσια περιουσια έχει κάποια θέση στην δημοσια παιδεια. Μαλλον για αλλου ειναι η θέση του ... αλλα ετσι γινεται οταν δεν μπορει να επεμβει η αστυνομια μεσα στο πανεπιστημιο. Εφοσον εισαι νομιμος τι σε πειραζει να ερθει η αστυνομια και να κανει ελεγχο?

 

Μια χαρά μπορεί! Έχει καταργηθεί το άσυλο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φιλε μου δεν ειναι έτσι! Συγνώμη! Ναι του τα είπαμε και συνεχίζει να δείχνει ένα κ@λοπ@ιδισμό άνευ προηγούμενου. Ε όχι να τον επιβραβεύσουμε κιόλας...θέλει συμβουλές, ε ας μάθει να φέρεται. Δεν ειναι 5 χρόνων, 16 χρόνων γαϊδούρι ειναι, ημαρτον! Βλακεία και που το συζητάμε και ασχολούμαστε κιόλας!

16 χρονών είναι ανήλικος και αναγνωρισμένα από το Σύνταγμα. Τέλος πάντων το ότι δεν ανέχεσαι κάτι δεν σημαίνει ότι είναι και αποδεκτό. Μιλάς σε παιδί και όχι σε ενήλικο άτομο. Μην τον κρίνεται άλλο και αν δεν σας ενδιαφέρει μην του απαντάτε.  

 

Αμα σου γράψει ο άλλος δεν μπορεις να τον κοψεις , βλακεια απειλη ειναι αυτή. Δεν ξερω τι επιλογες έχει ένας καθηγητης αλλα καμια φορά ειναι καλυτερα να αποφευγεις τα τσουτσέκια απο το να ασχολεισαι μαζι τους. Επειδη έχω δει κάποια βιντεάκια και στο youtube μερικοι και μερικές κανονικα δεν θα έπρεπε να βρισκονται μεσα σε πανεπιστημια. Δεν πιστευω οτι κάποιος ο οποιος βάζει μια κουκουλα και προκαλει φθορες στην δημοσια περιουσια έχει κάποια θέση στην δημοσια παιδεια. Μαλλον για αλλου ειναι η θέση του ... αλλα ετσι γινεται οταν δεν μπορει να επεμβει η αστυνομια μεσα στο πανεπιστημιο. Εφοσον εισαι νομιμος τι σε πειραζει να ερθει η αστυνομια και να κανει ελεγχο? 

 

έχετε ξεφύγει παντελώς από το θέμα ηθικοπλάστες. Αν θέλετε να συμφωνήσετε την ιδεολογία σας μπορείτε με pm η σε άλλο νήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τον κρίνουμε όσο μας δίνει το δικαίωμα να το κάνουμε. Όλοι μας κρινόμαστε καθημερινά.

 

Η δικιά σου ιδεολογία δηλαδή ποια ειναι; Μήπως κατάληψη όποτε και γιατί ετσι γουστάρουμε; Μπάζωμα γραφεία καθηγητών; Στέκι αναρχικών, χημείο, μολότοφ και λαϊκή πάλη γιατί τάχα πολεμάμε το σύστημα, με τη σιγουριά των χρημάτων του μπαμπά μας;

 

Ευτυχώς που καταργήθηκε το άσυλο και πολύ άργησε, επιτέλους αυτός που θέλει πραγματικά να κάνει δουλειά μεσα στο κάθε ακαδημαϊκό ίδρυμα, να μπορεί!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έλα ρε soik βάλε μια τάξη εδώ πέρα! Γιατί όταν κάποιος είναι ανήλικος είναι αυτομάτως και ηλίθιος και δεν καταλαβαίνει ε; Και ζει σε διαφορετικό κόσμο, οπότε οι τυπικοί και άτυποι κανόνες των "μεγάλων" δεν ισχύουν. Για εξήγησέ μου, η συνεισφορά σου σ' αυτό το thread ποια είναι; Το "διάβασε τι σου έγραψαν οι άλλοι", λες και ο OP επιλέγει μηνύματα στην τύχη και δε διαβάζει τα υπόλοιπα. Α ναι, και το κράξιμο σ' αυτούς που κράζουν. I see...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τον κρίνουμε όσο μας δίνει το δικαίωμα να το κάνουμε. Όλοι μας κρινόμαστε καθημερινά.

 

Η δικιά σου ιδεολογία δηλαδή ποια ειναι; Μήπως κατάληψη όποτε και γιατί ετσι γουστάρουμε; Μπάζωμα γραφεία καθηγητών; Στέκι αναρχικών, χημείο, μολότοφ και λαϊκή πάλη γιατί τάχα πολεμάμε το σύστημα, με τη σιγουριά των χρημάτων του μπαμπά μας;

 

Ευτυχώς που καταργήθηκε το άσυλο και πολύ άργησε, επιτέλους αυτός που θέλει πραγματικά να κάνει δουλειά μεσα στο κάθε ακαδημαϊκό ίδρυμα, να μπορεί!

Τρικυμία εν κρανίω. Σταμάτα να ποστάρεις άσχετα σε άσχετο θέμα. Πήγαινε αλλού και βάλε τις απόψεις σου για το άσυλό.

Έλα ρε soik βάλε μια τάξη εδώ πέρα! Γιατί όταν κάποιος είναι ανήλικος είναι αυτομάτως και ηλίθιος και δεν καταλαβαίνει ε; Και ζει σε διαφορετικό κόσμο, οπότε οι τυπικοί και άτυποι κανόνες των "μεγάλων" δεν ισχύουν. Για εξήγησέ μου, η συνεισφορά σου σ' αυτό το thread ποια είναι; Το "διάβασε τι σου έγραψαν οι άλλοι", λες και ο OP επιλέγει μηνύματα στην τύχη και δε διαβάζει τα υπόλοιπα. Α ναι, και το κράξιμο σ' αυτούς που κράζουν. I see...

Όταν κάποιος είναι ανήλικος (ακόμα και νομικά) αλλάζει ο τρόπος διαχείρισης της συμπεριφοράς του. Τα υπόλοιπα που γράφεις δεν έχουν ΄καμμιά σχέση. Διάβασα γιατί με ενδιαφέρει να μάθω μια γλώσσα προγραμματισμού και ήταν σχετικό το θέμα. Λύση δεν βρήκα αλλά μια συνεχόμενη επίθεση από την ΄πρώτη απάντηση.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όχι, ο OP δε ζήτησε συμβουλές για γλώσσες. Ζήτησε πολύ συγκεκριμένα υλικό για VB. Οι 4 σελίδες του thread έχουν κράξιμο και υλικό για VB. Και όχι, ο τρόπος διαχείρισης αναλόγως της ηλικίας δεν αλλάζει καθόλου. Από τη στιγμή που κάποιος έχει μια Α συμπεριφορά και γνωρίζει τις συνέπειες των πράξεών του, η ηλικία δεν παίζει κανένα ρόλο (δε μιλάω συγκεκριμένα για τον OP, δεν έχω κάνει και ούτε πρόκειται να κάνω κάποιο θετικό ή αρνητικό σχόλιο για τη συμπεριφορά του. Γενικά μιλάω). Γι' αυτό το λόγο μπορεί κάποιος ανήλικος να δικαστεί ως ενήλικος (μιας και ανέφερες νομικά πλαίσια και Συντάγματα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, ο OP δε ζήτησε συμβουλές για γλώσσες. Ζήτησε πολύ συγκεκριμένα υλικό για VB. Οι 4 σελίδες του thread έχουν κράξιμο και υλικό για VB. Και όχι, ο τρόπος διαχείρισης αναλόγως της ηλικίας δεν αλλάζει καθόλου. Από τη στιγμή που κάποιος έχει μια Α συμπεριφορά και γνωρίζει τις συνέπειες των πράξεών του, η ηλικία δεν παίζει κανένα ρόλο (δε μιλάω συγκεκριμένα για τον OP, δεν έχω κάνει και ούτε πρόκειται να κάνω κάποιο θετικό ή αρνητικό σχόλιο για τη συμπεριφορά του. Γενικά μιλάω). Γι' αυτό το λόγο μπορεί κάποιος ανήλικος να δικαστεί ως ενήλικος (μιας και ανέφερες νομικά πλαίσια και Συντάγματα).

Μην είσαι τόσο σκληρός. Σοβαρά το πρώτο post απάντηση ήταν ειρωνεία για τον τρόπο γραφής.... τέσπα παραπάνω συζήτηση δεν έχει ουσία παρά μόνο σε Pm η σε άλλο νήμα..... εγω μπήκα εδώ για γλώσσα προγραμματισμου και είδα επιθέσεις σε ένα παιδί το οποίο βρίσκεται στην αρχή της εφηβίας του με ότι αυτό συνεπάγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάλι δε το λέω επίθεση, αλλά καλοπροαίρετη επισήμανση σε στοιχειώδεις γνώσεις και αρχές που πρέπει κάποιος να έχει όταν συμμετέχει σε ένα δημόσιο forum (και όχι μόνο) ακριβώς επειδή ειναι στην αρχή της εφηβείας του και ακόμα σώζεται η κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάλι δε το λέω επίθεση, αλλά καλοπροαίρετη επισήμανση σε στοιχειώδεις γνώσεις και αρχές που πρέπει κάποιος να έχει όταν συμμετέχει σε ένα δημόσιο forum (και όχι μόνο) ακριβώς επειδή ειναι στην αρχή της εφηβείας του και ακόμα σώζεται η κατάσταση.

εγω το λέω επίθεση. Δεν έχει ανάγκη από σωτήρες κανείς... Σοβαρά τώρα η γιαγιά μου λέει κάτι τέτοια...στην εφηβεία..... σωζεται η κατάσταση.... τι ακολουθεί μετά; κρεματόριο ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...