Προς το περιεχόμενο

Τρεξιμο


George b

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Το πιθανό παει στο οτι υπεθετα οτι το έκανε με αυτόν τον τρόπο.

Το λίπος παίζει ρόλο. Το πιο απλό όσο Πιο Βάρης είσαι τοσο πιο ταλαιπωρεις τον οργανισμό σου. Τα πόδια μου θα με πάνε πιο γρήγορα οταν είμαι 68 κιλά απο Όταν είμαι 75 γιατι; Γιατί σε κάθε πάτημα σπρώχνουν πιο λίγα κιλά οπότε τα στέλνουν πιο μακριά. Και επίσης επιβαρύνονται λιγότερο οι αρθρώσεις κτλ. Και ένα ακόμη παράδειγμα σκέψου το τρέξιμο σαν την φόρμουλα. Γιατί προσπαθούν κάθε φορά να ελαφρύνουν τα μονοθέσια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 225
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Πιο πριν ενα σαντουιτς με αυγο ντοματα και τυρι και πιο πρωι 2 μπανάνες ... σε λιγο θα φάω κολιο με ντοματοσαλάτα 

 

Ο κολιος τον Αυγουστο :lol:

Οι μαραθωνιοι δεν μου αρέσουν γιατι σε βάζουν σε ένα τρυπακι ταλαιπωριας για μεγαααλο χρονικο διάστημα. Εχουν βγει και ερευνες που λενε οτι οι μεγαλες αποστάσεις δεν βοηθουν στην υγεια της καρδιας και μπορει να εμφανισουν βλάβες και αρρυθμιες. Θεωρω πως ειναι υπερβολη τοσο μεγαλη αποσταση. Περιπου 50 γυροι σε γηπεδο ολυμπιακων διαστάσεων. 

 

 

Oι μαραθωνιοι ειναι για τους επαγγελματιες αθλητες. Γιατι να κανεις 50 γυρους με τη μια??  Κανε 50 γυρους μοιρασμενους σε 10-15 μερες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E βεβαια, ψυλλους στ αχυρα μετραει ο φιλος που εβαλε αυτες τις φωτο. Εδω υπαρχουν ατομα με κοιλιες και κοιλιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι μωρε και ο 2ος καλουλης ειναι τι εχει ο ανθρωπος? :P :P

καλουλης ειναι και ο  δευτερος μωρε μονο που ειναι το ιδιο ατομο αχαχααχαχα

ψυλλους στα αχυρα λεει ο αλλος χωρις να εχει διαβασει τα μηνυμα   :-D :-)

 

η φωτογραφια μπηκε σαν παραδειγμα στο οτι οσο βαζεις κιλα τοσο δυσκολευεσαι στις επιδοσεις σου 

οχι για τι αν ειναι καλος η οχι , μια χαρα ειναι ο ανθρωπος ! διαβαστε λιγο πρωτα ,  μην γραφετε για να γραψετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Maus-Maus σε ευχαριστουμε για την υποδειξη θα προσπαθησουμε στο μελλον να φερθουμε σαν ανθρωποι και να μην γραφουμε οτι μας κατεβει γιατι εδω διαβαζοντας και τα προηγουμενα σχολια θα διαπιστωσεις πως κανουμε μια συζητηση πανεπιστημιακου επιπεδου βεβαιως βεβαιως!

 

και ετσι για την ιστορια να αναφερω οτι τα χα διαβασει τα προηγουμενα απλως..

 

. humor my friend..

 

τα φιλια μου αποχωρω δε με σηκωνει το κλιμα πλεον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε που πας ?? :-D

για την ιστορια να πω και γω πως ο καλουλης ειναι ο  Ιαν Θορπ

απο τους καλυτερους αθλητες ολων των εποχων στο κοσμο ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε που πας ?? :-D

για την ιστορια να πω και γω πως ο καλουλης ειναι ο  Ιαν Θορπ

απο τους καλυτερους αθλητες ολων των εποχων στο κοσμο ..

 

Βρηκε δικαιολογια να κάνει επιδρομη στο ψυγειο "Δεν με σηκωνει το κλιμα..." 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να κάνω μια ερώτηση...κάνω τρία χρόνια τρέξιμο και τώρα τελευταία έχω παρατηρήσει οτι έχει μειωθεί η αντοχή μου και έχω συχνά σφάχτη, κάτω δεξιά στα πλευρά!Έκανα εξετάσεις αίματος και έχω αιματοκρίτη 34,3.Πιστεύετε οτι έχει σχέσει αυτό με την απόδοση??Να σημειώσω οτι δεν κάνω και την καλύτερη διατροφή τώρα τελευταία(απο άποψη ποσότητας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαντησες μονος σου! ΔΙΑΤΡΟΦΗ

 

ολα ειναι αποτελεσμα της διατροφης ! 

 

αυτο που λενε εισια οτι τρως ισχυει ;)

Nαι αλλα τόσο απότομη αλλαγή εξαιτίας της διατροφής??Και ο σφάχτης,που με πιάνει συνέχεια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...