Προς το περιεχόμενο

super game τηλεπαιχνίδι απάτη ή όχι;


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 Α τωρα αλλα δεν ειναι η Καλαματα.....

 

Τα 3A μου θυμιζουν τον φουσεκη παντως.

Τωρα με 4 Α ...

 

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ ΘΑ ΝΑΙ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 942
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και το συγκεκριμένο παιχνίδι δεν είναι να το εμπιστεύεται κανείς, η αλήθεια είναι πως η Αιτωλοακαρνανία είναι νομός (περιφερειακή ενότητα) κι όχι πόλη.

Άλλες πόλεις με 4 Α είναι η Καλαμπάκα και (εφόσον επιτρέπουν τα δίλεκτα) η Αγία Παρασκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την αλλη στο μακεδονια την ειδατε εχθες?ειχε ενα παιχνιδι με σπιρτα..να μετακινησουμε δυο σπιρτα κ να φτιαξουμε τον μεγαλυτερο αριθμο..και ελεγε"μονο σπιρτα μετακινηστε.τιποτα αλλο!"ειχε κ οδοντογλυφιδες ας πουμε..δεν εβλεπα καλα..εχασα κ την "σωστη"απαντηση..με νανουρισε παλι με τα μπρος-πισω που κανει στην καμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά, όσοι μένετε στο εξωτερικό και παρακολουθείτε την εκεί τηλεόραση, μια απορία αν διαβάζει κανείς σας:

 

Έχετε δει και στα ξένα τέτοιες κραχτές απάτες να παίζουν μέσα στα μούτρα των πολιτών ή και σε αυτό το κομμάτι κάνουμε... πρωταθλητισμό στην Μπανανία;;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έβλεπα κι εγώ τώρα το παιχνίδι απο περιέργεια,πρώτη φορά.Και μια ώρα τωρα κανεις δεν επερνε δηθεν για να απαντήσει σε 3διαφορες ανάμεσα στις δυο εικόνες τόσο χτυπητές τοσο φανερές που τις εβλεπε κι ο Ανέστης Βλαχος με το γυάλινο μάτι που λεει και ο Γεωργιου.Και μετά γοογλαρω λίγο και...

http://indobserver.blogspot.gr/2014/08/supergame.html?m=1

http://lexilogia.gr/forum/showthread.php?15164-Τα-νέα-μαθηματικά-του-ΑΝΤ1

Επεξ/σία από Razor_7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μηνύσεις,τι πρόστιμα και τι πράσινα άλογα, ο μόνος τρόπος να σταματήσουν αυτά τα παιχνίδια είναι να σταματήσουν οι βλάκες να πέρνουν τηλέφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μηνύσεις,τι πρόστιμα και τι πράσινα άλογα, ο μόνος τρόπος να σταματήσουν αυτά τα παιχνίδια είναι να σταματήσουν οι βλάκες να πέρνουν τηλέφωνο

Αν κρίνουμε από την ταχύτητα που εξαπλώνονται, που έχουμε φτάσει σε σημείο να παίζουν τέτοια παιχνίδια και το πρωί και το μεσημέρι οι βλάκες μάλλον παίρνουν ακόμα περισσότερο...

 

Ερώτηση :P

Το μωσαϊκό που κρύβει πάρα πολύ καλά τα επίμαχα σημεία το βάζει άραγε η εκπομπή, ή αυτός που το ανέβασε στο youtube? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κρίνουμε από την ταχύτητα που εξαπλώνονται, που έχουμε φτάσει σε σημείο να παίζουν τέτοια παιχνίδια και το πρωί και το μεσημέρι οι βλάκες μάλλον παίρνουν ακόμα περισσότερο...

Δεν νομίζω πως αυτό που παίζετε το πρωί και το μεσημέρι να είναι τόσο απάτη, βάζει έναν αναγραμματισμό δίνει ένα κάρο βοήθειες-σου λεέι τη λέξη- αλλά στο τέλος αυτός που βγαίνει ακούγεται σαν ο τυχερός τηλεθεατής ή τουλάχιστον και από 'μέσα' αν πέρνει δεν απαντάει μπούρδες, όπως στα υπόλοιπα

 

edit: μόλις θυμήθηκα ότι γνωστός μου έχει κερδίσει στο πρωινό-μεσημεριανό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κρίνουμε από την ταχύτητα που εξαπλώνονται, που έχουμε φτάσει σε σημείο να παίζουν τέτοια παιχνίδια και το πρωί και το μεσημέρι οι βλάκες μάλλον παίρνουν ακόμα περισσότερο...

 

Ερώτηση :P

Το μωσαϊκό που κρύβει πάρα πολύ καλά τα επίμαχα σημεία το βάζει άραγε η εκπομπή, ή αυτός που το ανέβασε στο youtube?

 

Αυτός που το ανέβασε για να μην του αναφερθεί το βίντεο και το σβήσουν ως ακατάλληλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω πως αυτό που παίζετε το πρωί και το μεσημέρι να είναι τόσο απάτη, βάζει έναν αναγραμματισμό δίνει ένα κάρο βοήθειες-σου λεέι τη λέξη- αλλά στο τέλος αυτός που βγαίνει ακούγεται σαν ο τυχερός τηλεθεατής ή τουλάχιστον και από 'μέσα' αν πέρνει δεν απαντάει μπούρδες, όπως στα υπόλοιπα

 

edit: μόλις θυμήθηκα ότι γνωστός μου έχει κερδίσει στο πρωινό-μεσημεριανό!

εε εντάξει τότε, τότε μπορεί και τα βραδινά να μην είναι μούφες, αλλά λόγω ώρας να κοιμάται όρθιος ο κόσμος :lol:

 

Αυτός που το ανέβασε για να μην του αναφερθεί το βίντεο και το σβήσουν ως ακατάλληλο.

Και έκανε τόσο καλή δουλειά! Και στη μικρογραφία του βίντεο.... :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...