Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα σε όλους ηθελα απλα να ευχαριστησω και εγω απο την μερια μου τον Backpacker για την ενημερωση του .

Καλεσα την προηγουμενη Δευτερα στο νουμερο του πρωτου post ,Τριτη ηρθε το συμβολαιο και σημερα με πήραν απο το τεχνικο τμημα για εγκατασταση (θα γινει πρωτα ο Θεος αυριο)

ευχαριστω και για οτι νεοτερο θα σας ενημερωσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τελικα και εγω οκ , μετα απο μια εβδομαδα αναμονη σημερα εγινε η εγκατασταση-ενεργοποιηση, ολα καλα και ευχαριστουμε το παληκαρι που μας ενημερωσε  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος το 25άρι σκέτη Nova Full pack παιδιά..μέχρι την Παρασκευή ήταν...συνεχίζει να δίνεται μόνο το Nova 3play Full Pack στα 49,90.

 

 

καλημερα σε όλους ηθελα απλα να ευχαριστησω και εγω απο την μερια μου τον Backpacker για την ενημερωση του .

Καλεσα την προηγουμενη Δευτερα στο νουμερο του πρωτου post ,Τριτη ηρθε το συμβολαιο και σημερα με πήραν απο το τεχνικο τμημα για εγκατασταση (θα γινει πρωτα ο Θεος αυριο)

ευχαριστω και για οτι νεοτερο θα σας ενημερωσω!

 

 

τελικα και εγω οκ , μετα απο μια εβδομαδα αναμονη σημερα εγινε η εγκατασταση-ενεργοποιηση, ολα καλα και ευχαριστουμε το παληκαρι που μας ενημερωσε  :)

 

Καλές θεάσεις παιδιά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορα ισχύει ακόμα, πήρα και εγω το πρωί στο τηλέφωνο που αναφέροταν στην αρχή και δεν είχαν ιδέα για την προσφορά μου κράτησαν τα στοιχεία ώστε αν ισχύει κάτι να με πάρουν τηλ., τελικα πριν λίγο με πήραν τηλέφωνο απο αυτό το νούμερο 2109911904 και είπαν ότι ισχύει η προσφορά.

Άυριο θα στείλουν με courier τα συμβόλαια.

Τα HD δεν είναι δωρεαν για πάντα αλλά για ένα χρόνο απο εκει και μετα είναι 5€/μήνα.

Το συμβόλαιο που υπογράφεται είναι για 18 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ιδιο και σε εμενα! Συννεχιζει λοιπον η προσφορα!

 

σημερα το πρωι πηρα τηλεφωνο δεν ηξεραν τιποτα και πριν απο λιγο , με πηραν τηλεφωνο και μου εδωσαν το full pack + HD + multiview για 25 ευρω!

 

Μονο που σε εμενα  δεν θα τα στειλουν με κουριερ , μου ζητησαν email και θα μου στειλουν το συμβολαιο σημερα στο μαιλ μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι κι εγώ! έκανε κανείς εγκατάσταση? μου είπαν οτι είναι δωρεάν αλλα ξέχασα να ρωτήσω εάν ο αποκωδικοποιητής χρεώνεται! γνωρίζει κανείς λεπτομέρειες?

εγω εχω μεθαυριο ραντεβου.

με πληρωμή με κάρτα ο pvr στα 49 αλλιώς 99.

αν θέλεις τον απλο δέκτη δωρεάν έτσι και αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λάθος πληροφόρηση δική μου τότε...καλά κάνετε και ενημερώνετε παιδιά.

 

Σε πολλα βλεπω λαθος πληροφορηση... :P

 

Εγιναν άλλες 2 τροποποιήσεις με κοκκινο στο #1 ποστ, γιατι μεσα στο τοπικ χανονται και βλεπω πολλους να παραπληροφορουνται από το #1 και να ξαναγραφουν (πραγματα που εχουν γραφει αργοτερα) με σκοπο να ενημερωσουν και καλα κανουν! Οποτε καλυτερα να φτιαξω ξανα την βιτρινα αφου δεν το κανει ο TS παροτι ασχολειται συνεχως με το τοπικ. ;)

 

Αυτό το "τελος, ηταν μεχρι Παρασκευη"-> "α όχι τρεχει ακομα", μου κανει σαν προσπαθεια πιεσης των πιθανων πελατων να βιαστουν μην χασουν την... προσφορα. Να "κερδίσουμε" ισως οσους το σκέφτονται και δεν εχουν "ψηθει"/πεισθει. Ελλαδα... (μακαρι να ηταν/είναι αθωο/τυχαιο και όχι προμελετημενο σχεδιο βεβαια, μακαρι να μην ισχυει αυτό που σκεφτηκα :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε Μάτριξ με κατάλαβες υπάλληλος της Nova είμαι...(τι ακούω ο άνθρωπος)

 

Καταρχάς σκέψου το..αν ήταν να πιέσω θα έλεγα "τελείωσε η προσφορά την παρασκευή που πέρασε" ή "Παιδιά η προσφορά τελειώνει την παρασκευή που έρχεται.." 

 

Εσύ πως το κόβεις?

 

Επίσης σε τι άλλο είδες λάθος πληροφόρηση? 

όταν έγραφα είναι για πάντα εννοούσα η τιμή...το HD το δίνουν για 12 μηνες. Τώρα δέσμευση στο άλλο φόρουμ από όπου έμαθα την προσφορά έχω δει και 12μηνες και 18μηνες δεσμεύσεις για αυτό δεν το έγραψα καν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατι εχεις την μυγα; :P
Άλλος το ειπε πρωτος αλλωστε, πριν από σενα, δεν μιλησα παρολα αυτά για οσους το ποσταραν εδώ υποχρεωτικα, αλλα γενικα για την "διαρροη" της "πληροφοριας".

Αν ηταν να κατσω να σχολιασω τα οσα λες με 20 σεντονια και εγραφα και εγω αλλα 20 σε αυτό το τοπικ θα γράφαμε ένα ωραιο βιβλιο όπως ηδη εχει σχολιασει ευστοχα σε αυτό το τοπικ συμφορουμιτης. :) Όπως εχεις καταλαβει απεχω και δεν σχολιαζω τιποτα σχεδόν.

Η άλλη παραπληροφορηση είναι αυτή που ειχες στο #1 και δεν ειχα δει, ελεγες ότι είναι δωρο για παντα τα HD ενώ φυσικα δεν είναι όπως εχουν πει δεκάδες ανθρωποι και εδώ και σε αλλα φορουμς, αλλα μονο για 12 μηνες και μετα με χρεωση, κατι που δεν ειχες αναφερει (ή προσθεσει εστω μετα) στο #1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση ,  μου εστειλαν το συμβολαιο με mail το οποιο ειναι 7 σελιδες , ομως η τελευταια σελιδα γραφει 5/6 , οποτε φανταζομαι απο λαθος δεν μου εστειλαν την τελευταια 6/6?  την εχει καποιος σκαναρισμενη να μου την στειλει?

 

τελος μου ειπε μια κοπελα  μονο να το υπογραψω και να το ξανα σκαναρω και να τους το ξανα στειλω με mail, και να μην συμπληρωσω τα κενα με τα στοιχεια μου γιατι  αφου θα τους στειλω την φωτοτυπια της ταυτοτητας θα τα συμπληρωσουν αυτοι.   Ειναι σωστο αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι σωστο ειναι , θα σου την στειλω με πμ

 

τώρα αν σου πω ότι έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με τον  funnydad υπάρχει περίπτωση να λάβω πμ και εγώ;

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...