Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν ανεβαζεται καπου το συμβολαιο, να το δουμε και εμεις? Να επισημανουμε και τυχον ,τα ψιλα γραμματα...

Το βαζω εγω παιδες... Καλη αναγνωση!!!

post-111157-0-27609900-1405423562_thumb.jpg

post-111157-0-78601800-1405423594_thumb.jpg

post-111157-0-05141100-1405423625_thumb.jpg

Επεξ/σία από malawi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα που εστειλαν σε εμενα δεν ειναι ετσι, σε εμενα ειναι εγχρωμμα , και αναγραφει επανω Προσφορα 25 ευρω το full pack για παντα και δωρω τα HD για 12 μηνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις με πηραν απο το 13888 και μου προτειναν ConnX Full pack(24Mbps/απεριοριστα σταθερα/connxTv/εξοπλισμο) στα 35€ το μηνα. Ειπα να με ξαναπαρουν αυριο για να δω τι πεναλτυ θα μου ριξει η Forthnet για διακοπη 12μηνου συμβολαιου στον 6ο μηνα.
Ξεχασα να ρωτησω για τι διαρκεια συμβολαιου είναι η προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις με πηραν απο το 13888 και μου προτειναν ConnX Full pack(24Mbps/απεριοριστα σταθερα/connxTv/εξοπλισμο) στα 35€ το μηνα. Ειπα να με ξαναπαρουν αυριο για να δω τι πεναλτυ θα μου ριξει η Forthnet για διακοπη 12μηνου συμβολαιου στον 6ο μηνα.

Ξεχασα να ρωτησω για τι διαρκεια συμβολαιου είναι η προσφορα.

Πολυ καλη προσφορα παντως...Για 18μηνο συμβολαιο το κοβω, συνηθως ετσι γινεται. Πες να σου ξανουν και την εγκατασταση δωρο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εγκατάσταση τηλεόρασης μέσω δορυφόρου έλεγαν πριν λίγες μέρες για κόστος 100€.

 

Δωρεάν έδιναν την εγκατάσταση τηλεόρασης μέσω Ίντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με είχαν πάρει και εμένα από το 13888 για την προσφορά στα 35 ευρώ και είχα ρωτήσει για τον εξοπλισμό και την εγκατάσταση και μου είπαν ότι είναι δωρεάν. Δεν ρώτησα όμως εάν χρεώνουν τη μεταφορά της γραμμής από forthnet σε ΟΤΕ. Τελικά απέρριψα την πρόταση γιατί εγώ πληρώνω 39,90 με 720' προς κινητά+novasports1+όλα τα novacinema και σε ταινίες διάβασα ότι η nova είναι καλύτερη (δεν ξέρω αν ισχύει αυτό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φορητοτητα χρεωνεται 32 ευρω ,μονο ο δεκτης δινεται χρησηδανειο το πιατο χρεωνεται και η εγκατασταση επισης,αυτα τουλαχιστον ειπαν σε μενα

Ενεργοποιησε καποιος το multiview nova της προσφορας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά απο προτροπή του φίλου Backpacker, μιάς και εδώ και λίγες μέρες έληξε το συμβόλαιο μου στην forthnet (3play - απεριοριστα αστικά/720 κινητά/ιντερνετ/cinema pack) ζήτησα προσφορά χρησιμοποιώντας την σελίδα της υποστήριξης forthnet στο fb και μετά απο μερικές ώρες με πήραν τηλ και αφού τους ζήτησα στο παραπάνω πακέτο +12 μήνες HD για ανανέωση ακόμη ενός έτους μου το έδωσαν, χωρίς πολλά πολλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις μου ηρθε μηνυμα στο κινητο πως η αιτηση μου καταχωρηθηκε επιτυχως.

 

ειμαστε σε καλο δρομο;;;;

 

συνηθως ποσο διαστημα απο την καταχωρηση τηλεφωνησαν οι τεχνικοι για ραντεβου;;; (σε οσους τηλεφωνησαν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι επάρχεια Σήμερα έστειλα το συμβόλαιο με email και μου είπαν οτι το έλαβαν κανονικά και τώρα απλά να περιμένω μήνυμα στο κινητό . Τον δεκτή όμως πως θα τον παραλάβω? θα μου τον φέρει ο τεχνικός που θα κάνει την εγκατάσταση όταν θα έρθει με το πιάτο ? η θα μου το στείλουν με κούριερ?

 

Και μια ακόμα ερώτηση, τα πιάτα που βάζει η νοβα ειναι 60cm η 80cm?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...