Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορεις να κανεις αιτηση διακοπης κ μετα απο μια μερα ας πουμε νεα αιτηση συνδεσης και αυτοματως θεωρεισαι νεος συνδρομητης (ή πρεπει σε αλλο ονομα μετα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λίγο εκτός θέματος, αλλά μήπως ξέρετε αν ο ΟΤΕ TV, στα πρωταθλήματα που έχει τα δείχνει όλα τα ματς (ή, βασικά, τα πιο ενδιαφέροντα), ή αν δείχνει λίγα και επιλεγμένα;

Δηλαδή αν γουστάρεις να δεις Αγγλικό/Ιταλικό/Ισπανικό πρωτάθλημα, θα το χαρείς με OTE TV ή θα βλέπεις λίγα ματς;


Το τηλέφωνο είναι στην αρχή του thread στην πρώτη σελίδα. Ισχύει αν δεν είσαι ήδη συνδρομητής Nova.


 

 

Τά 'παμε αυτά, ισχύει μόνο αν είσαι συνδρομητής άλλου καναλιού.

Αν είσαι συνδρομητής Forthnet, ακόμα κι αν δεν έχεις Nova πάλι δεν στην δίνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο εκτός θέματος, αλλά μήπως ξέρετε αν ο ΟΤΕ TV, στα πρωταθλήματα που έχει τα δείχνει όλα τα ματς (ή, βασικά, τα πιο ενδιαφέροντα), ή αν δείχνει λίγα και επιλεγμένα;

Δηλαδή αν γουστάρεις να δεις Αγγλικό/Ιταλικό/Ισπανικό πρωτάθλημα, θα το χαρείς με OTE TV ή θα βλέπεις λίγα ματς;

 

Τά 'παμε αυτά, ισχύει μόνο αν είσαι συνδρομητής άλλου καναλιού.

Αν είσαι συνδρομητής Forthnet, ακόμα κι αν δεν έχεις Nova πάλι δεν στην δίνουν.

 

Έχει τα φουλ πακέτα όλων των πρωταθλημάτων. Αν είσαι λάτρεις ξένων πρωταθλημάτων ή αν παίζεις αρκετά στοίχημα και θέλεις να τα παρακολουθείς είναι πολύ καλό πακέτο. Απλά μην πας με τιμές καταλόγου...για φορητότητα από άλλους δίνουν 24αρι νετ,δωρεάν σταθερά,Full TV στα 36 ευρώ τον μήνα!! Τρομερή τιμή. (στην πρέμιερ υπάρχει ένα όριο στα ματς για όλες τις συνδρομητικές εκτός Βρετανίας αλλά πάλι τα τοπ ματς τα δείχνει όλα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο εκτός θέματος, αλλά μήπως ξέρετε αν ο ΟΤΕ TV, στα πρωταθλήματα που έχει τα δείχνει όλα τα ματς (ή, βασικά, τα πιο ενδιαφέροντα), ή αν δείχνει λίγα και επιλεγμένα;

Δηλαδή αν γουστάρεις να δεις Αγγλικό/Ιταλικό/Ισπανικό πρωτάθλημα, θα το χαρείς με OTE TV ή θα βλέπεις λίγα ματς;

 

Όλα δεν υπάρχει ο χρόνος να τα δείξει σε 5 κανάλια. Σκέψου ότι είναι πάνω από 30 ματς σε ένα Σ/Κ. Δείχνει όλα τα ντέρμπι, τα περισσότερα ματς των «μεγάλων», μπορεί να δείξει και κανένα Αταλάντα-Σασουόλο, αλλά όλα τα ματς της Σασουόλο δεν θα τα δεις.

Πάντως αν γουστάρεις Αγγλικό/Ιταλικό/Ισπανικό/Γερμανικό πρωτάθλημα, σίγουρα θα το χαρείς με τον ΟΤΕ TV.

 

Ενημερώνω στο θέμα ότι επικοινώνησε και μαζί μου τεχνικός για την εγκατάσταση μέσα στην εβδομάδα. Ένα μεγάλο ευχαριστώ και από εμένα στον Backpacker για την ενημέρωση (και άλλο ένα του οφείλει η nova, 25€ ήταν το όριο που είχα θέσει στον εαυτό μου για να βάλω nova full, παραπάνω δεν έδινα, οπότε κέρδισαν έναν πελάτη που αλλιώς δεν θα τον είχαν).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα ρε παιδιά μου κακοφαίνεται που πληρώνω οτε tv 22.90 ενώ σε άλλους το δίνουν 6 μήνες δώρο + 6 ή σε μερικούς με 11 ευρώ το μήνα. Αλλά αφού εν γνώση μου δέχτηκα και υπέγραψα τι να κάνω??? Απλά τώρα που λήγη αν δεν μου κάνουν προσφορά το κόβω.

Παίζει η έπαιζε προσφορά ΟΤΕ TV με 6 μήνες δώρο?

 

Η προσφορά της nova στα 25 full pack ισχύει ακόμα? περιλαμβάνει τελικά maxi me ta HD και multiview?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 μήνες είναι δώρο χωρίς πληρωμή με πιστωτική κάρτα

νομίζω 1 χρονο είναι και τα multiview δώρο

6 μηνες έδινε δώρο ο οτε αν μεταφερθεί καποιος απο άλλο πάροχο σε οτε δεν ξερω αν ακομα ισχύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα πήρα σήμερα το πρωί στο 2111018818 που αναγράφεται στο πρώτο ποστ για να ζητήσω την προσφορά , και η κοπέλα που μου απάντησε μου είπε ότι δεν γνωρίζει κάτι για προσφορά και μου ζήτησε όνομα και τηλέφωνο για να με καλέσουν αυτοί. Δεν με ρώτησε αν έχω φορθνετ η ΟΤΕ η τίποτα , έχω την εντύπωση ότι δεν θα λάβω καμία κλήση, υπάρχει κάποιο άλλο τηλέφωνο που μπορώ να καλέσω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλη μου ειχε πάρει τηλ την περασμένη Τετάρτη. Η κοπέλα που το σήκωσε ειπε οτι δεν γνωρίζει τέτοια προςφορά αλλα κράτησε το τηλεφωνο της. Την πήραν το Σάββατο μεσημέρι την ενημέρωσαν για την προσφορα και με σύνδεση On πήρε το φουλ πακέτο με forthnet+Nova στα 49,90

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις μίλησα με fortnet στο τηλέφωνο 211955200 του είπα ότι είμαι συνδρομητής οτε εδώ και δεκαετίες και έχω σκοπό να φύγω και άμα παίζει κάποια προσφορά και μου είπε όχι ότι ισχύει σύμφωνα με τον τιμοκατάλογο  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...