Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να βάλεις τον pvr το κανονισες με τον τεχνικό η από την αρχή στην αίτηση;

Στην αίτηση που ήρθε το κούριερ γράφτηκε έξτρα με μολυβι... και πήρε και φωτοτυπια της καρτας για την χρέωση της συνδρομής. Υπογραφτηκε και δευτερο χαρτι για αυτό (πληρωμη με καρτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα δικαιώματα F1 τα έχει ο ΟΤΕ, και ο Αλφα (race only)

εκτός αν εννοείς ξενόγλωσσο, που δε νομίζω να υπάρχει στο νοβα

για ξενόγλωσσο εννοώ....μήπως υπάρχει κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα διάβασα αυτό και εφόσον ισχύσει, δεν θα ήθελα να πάρω την προσφορά. Αν φύγει και το Champions League από τη Νόβα τα 25 για κοπρολίγκα και γιουρολίγκα είναι πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να γίνει αυτό απλά 6 μηνες θα δώσεις λεφτά χωρίς λόγο καθως φέτος ειναι στη νοβα και αν αναλογιστείς οτι ο δέκτης ειναι δωρεάν ενω εκτός προσφορας ειναι 50 ευρώ οπότε ειναι 4 μηνες δέσμευση χωρίς ουσια αν δεν σε νοιαζουνε τα αλλα που έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑ 14-15 ειναι σίγουρα στην νόβα.... του χρόνου και άν τελικά χάσει την τριετία 15-18... βλέπουμε τι κάνουμε. οπως είπε και ο φίλος από το 18μηνο θα έχουν περάσει οι περισσότεροι μήνες όποτε αυτό το διάστημα βλέπεις τα υπόλοπα (ντοκυμαντέρ, ταινίες, motorstv klp) μέχρι να το κόψεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τελικά θα κόψω τα πάντα, σταθερό, ίντερνετ και τηλεόραση. Τέλος από εμένα η 4νετ. Στις 14 Αυγούστου φεύγω χωρίς να πληρώσω τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πληρωμη μεσω πιστωτικης ισχυε παντα, δεν ειναι καποια προσφορα... Το να στο δωσουν 12 μηνες δωρεαν ειναι μια προσφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμένα έχει χρεωθεί (κι ας είμαι με πιστωτική) για το διάστημα 12/7-31/7, 3,κατι ευρώ

Δεν έχουν χρεωθεί για 1/8-31/8 όμως.

θα τους ρωτήσω βέβαια κι για το 3,κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

 

Πήρα σήμερα προσφορά Nova Cinema Full + 720 λεπτά προς κινητά + Nova Go στα συν 10€ στο βασικό πακέτο που είχα (Christmas Pack) τελική 39,90 για πάντα και 2 μήνες HD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

 

Πήρα σήμερα προσφορά Nova Cinema Full + 720 λεπτά προς κινητά + Nova Go στα συν 10€ στο βασικό πακέτο που είχα (Christmas Pack) τελική 39,90 για πάντα και 2 μήνες HD

πηρες τηλεφωνο καπου? και ζητησες αναβαθμιση του πακετου σου, γιατι εχει ενα πακετο ο πατερας μου, με κανα 40€, τουλαχιστον ας του δωσουν φουλ πακετ, αντι για το σπορτ που εχει τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...