Προς το περιεχόμενο

[Power Bank] XIAOMI 10400MAh, 20.89$ τελική από GEEKBUYING, κ.α προιόντα με έκπτωση


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λέγε λέγε ... παρήγγειλα και εγώ ένα από meri .... στις 7 Αυγούστου, ακόμα δεν έχει ξεκινήσει ο Ντορής ....

 

Σκέφτομαι να πάρω και αυτό http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_16793.html αλλά απο μπαταρίες τι να διαλέξω ??? 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 867
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμένα έκανε 20 ημέρες.

Έχω την εντύπωση ότι θα σου βγει παραπάνω αυτό του link με τις μπαταρίες άσε που είμαι επιφυλακτικός με τα κυκλώματα που χρησιμοποιούν τα noname.

Πιστεύω ότι είναι πιο portable στη μεταφορά το 10400.Εν ανάγκη πάρε 2 τέτοια θα σε υπερκαλύψουν,θα φορτίζουν και ποιο γρήγορα.Φαντάσου να περιμένεις 12 ώρες να φορτώσει το θηρίο ενώ με το Xiaomi σε 5.5 ώρες είσαι κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θενκς για το χρόνο παράδοσης ...Ελπίζω να έρθει τόσο γρήγορα

 

Για το άλλο που λες φαίνεται αρκετά ποιητικό, έχει και αναλυτική παρουσίαση στην ίδια σελίδα.... χοντρικά στα ίδια λεφτά με το xiaomi θα βγει  .... Έχεις δίκιο, βλέπω ότι φορτίζει αργά (1Α) αλλά μαρέσει η ιδέα του βάζω ότι μπαταρία θέλω, πόσο μάλιστα να έχω για παράδειγμα μια 8αδα μπαταρίες έτοιμες γεμάτες και να τις αλλάζω στο πιτς φιτίλι   

 

Απλά ψάχνω τι μπαταρίες (της προκοπής) να αγοράσω ...      

 

Εμένα έκανε 20 ημέρες.
Έχω την εντύπωση ότι θα σου βγει παραπάνω αυτό του link με τις μπαταρίες άσε που είμαι επιφυλακτικός με τα κυκλώματα που χρησιμοποιούν τα noname.
Πιστεύω ότι είναι πιο portable στη μεταφορά το 10400.Εν ανάγκη πάρε 2 τέτοια θα σε υπερκαλύψουν,θα φορτίζουν και ποιο γρήγορα.Φαντάσου να περιμένεις 12 ώρες να φορτώσει το θηρίο ενώ με το Xiaomi σε 5.5 ώρες είσαι κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα περιμενεις να ξαναφερει αυτες εδω

http://eu.nkon.nl/rechargeable/18650-size/samsung-icr18650-26h.html

 

Αν δεν κανω λαθος τις ιδιες φοραει το xaiomi μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα καλύτερα πάρε αυτό, και για μπαταρία πάρε ή αυτή που έβαλε ένας φίλος παραπάνω, ή αυτή. Ώστε με λιγότερα από 5 δολάρια έχεις ένα power bank, δοκιμάζεις πως θα πάει, και αν δεν μείνεις ικανοποιημένος δοκιμάζεις άλλη μπαταρία. 

 

Φιλε οταν δεν γνωριζεις, μην προτεινεις για να μην χαλαει αδικα ο κοσμος τα χρηματα του. Δεν μπορεις με μια μπαταρια 3,7v να φορτισεις μια αλλη μπαταρια 3.7V. Τα παραπανω ειναι απλα σκουπιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε οταν δεν γνωριζεις, μην προτεινεις για να μην χαλαει αδικα ο κοσμος τα χρηματα του. Δεν μπορεις με μια μπαταρια 3,7v να φορτισεις μια αλλη μπαταρια 3.7V. Τα παραπανω ειναι απλα σκουπιδια.

 

κάτι κατάλαβες λάθος, εγώ το πήρα το παραπάνω όπως πήρα και αυτό και αυτό

το μήνυμα μου παραπάνω το διάβασες? ναι όταν το έγραφα δεν ήξερα αλλά αυτό που λες δεν ευσταθεί.

σου προτείνω όποιο power bank και να έχεις να συνδέσεις το micro usb με την usb θύρα του (ανακύκλωση ενέργειας) αν φορτίζει σημαίνει η συσκευή που έχεις στα χέρια σου είναι υγιής, εάν χάνει ενέργεια θέλουν άλλαγμα οι μπαταρίες,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι κατάλαβες λάθος, εγώ το πήρα το παραπάνω όπως πήρα και αυτό και αυτό

το μήνυμα μου παραπάνω το διάβασες? ναι όταν το έγραφα δεν ήξερα αλλά αυτό που λες δεν ευσταθεί.

σου προτείνω όποιο power bank και να έχεις να συνδέσεις το micro usb με την usb θύρα του (ανακύκλωση ενέργειας) αν φορτίζει σημαίνει η συσκευή που έχεις στα χέρια σου είναι υγιής, εάν χάνει ενέργεια θέλουν άλλαγμα οι μπαταρίες,

 

Τι ειναι αυτα τα πραγματα που γραφεις ρε φιλε; Με μια μπαταρια 3,7v θα φορτισεις αλλη μπαταρια 3,7v; Θα βραχυκυκλωσεις στην ουσια μια μπαταρια (αν και θα εχει καποια εσωτερικη αντισταση το καλωδιο) και αν φορτιζει (;;;; ) ειναι καλα ενω αν χανει ενεργεια (οριστε;;; ) θελουν αλλαγμα οι μπαταριες; Θα ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε με αυτα που γραφεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι αυτα τα πραγματα που γραφεις ρε φιλε; Με μια μπαταρια 3,7v θα φορτισεις αλλη μπαταρια 3,7v; Θα βραχυκυκλωσεις στην ουσια μια μπαταρια (αν και θα εχει καποια εσωτερικη αντισταση το καλωδιο) και αν φορτιζει (;;;; ) ειναι καλα ενω αν χανει ενεργεια (οριστε;;; ) θελουν αλλαγμα οι μπαταριες; Θα ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε με αυτα που γραφεις.

 εντάξει αδερφέ, μιλάμε σε διαφορετική συχνότητα, I'm out!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αγορά απο merimobiles υπάρχει κάποια επιλογή για να χρεωθώ σε ευρώ, χωρίς να κάνει τη μετατροπή το paypal?

όσοι πήρατε πόσο σας βγήκε τελική τιμή σε ευρώ?

το paypal αυτή τη στιγμή μου κάνει μετατροπή 22$ σε 17,18€ με ισοτιμία 1,28127, και απέχει απο την 1,33 που ισχύει τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αγορά απο merimobiles υπάρχει κάποια επιλογή για να χρεωθώ σε ευρώ, χωρίς να κάνει τη μετατροπή το paypal?

όσοι πήρατε πόσο σας βγήκε τελική τιμή σε ευρώ?

το paypal αυτή τη στιγμή μου κάνει μετατροπή 22$ σε 17,18€ με ισοτιμία 1,28127, και απέχει απο την 1,33 που ισχύει τώρα.

πανω πανω πατας το σημα του ευρω και στο τελος θα στα βγαζει σε ευρω. Τωρα Αν κερδισεις κατι το πολυ να ναι 55 λεπτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι όπως το λες το έχω κάνει και μου το βγάζει σε ευρώ στη σελίδα του merimobiles

αλλά όταν πατάω checkout with paypal με πάει στη σελίδα πληρωμής με 22$

 

δεν είναι τα 55 λεπτά, είναι οτι η τράπεζα κάνει κάτι μαγικά και δεσμεύει παραπάνω και μετά τα επιστρέφει κλπ

οπότε αν βρω τη μετατροπή απο meri θα το κάνω έτσι, αλλιώς θα πάω μέσω  μετατροπής paypal

σε $ δεν μπαίνω στη διαδικασία να πληρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...