Προς το περιεχόμενο

[Power Bank] XIAOMI 10400MAh, 20.89$ τελική από GEEKBUYING, κ.α προιόντα με έκπτωση


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλλον δεν θα κρατηθω και θα παρω και θα το παρω. Τρελα ειναι τα προιοντα της xiaomi. 

 

Εμπιστευομαι περισσοτερο το merimobiles αλλα δεν εχει θηκες. Να παρω απο πωλητες στο ebay? Εχετε παρει απο καποιον που η θηκη ηταν αυθεντικη κλπ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 867
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παρέλαβα και εγώ από geekbuying Μετά απο 1+ μήνα. Εξωτερικά έχει όλες τις ενδείξεις ότι είναι fake.

Θα το ανοίξω να δώ και μπαταρίες και pcb

Το έχει ανοίξει ήδη άλλος σε αυτό το topic και είναι ok .Δίαβασε λίγα post πιο πρίν . Είναι original .Μπορώ άνετα να το επιβεβαιώσω απο τη τρομερή διάρκεια που έχει και μετά απο χρήση μισου μήνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχει ανοίξει ήδη άλλος σε αυτό το topic και είναι ok .Δίαβασε λίγα post πιο πρίν . Είναι original .Μπορώ άνετα να το επιβεβαιώσω απο τη τρομερή διάρκεια που έχει και μετά απο χρήση μισου μήνα. 

 

Το είδα το ποστ του που το άνοιξε. Δεν σημαίνει ότι όλα είναι όμως ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια με τι φορτιστη το φορτιζετε ; Γιατι το ανκερ αν δεν το φορτισεις με 2A output δεν φορτιζει

Έχω Anker 6 Amper και το φορτίζω με τον φορτιστή του κινητού. LG L9ii

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν θα κρατηθω και θα παρω και θα το παρω. Τρελα ειναι τα προιοντα της xiaomi. 

 

Εμπιστευομαι περισσοτερο το merimobiles αλλα δεν εχει θηκες. Να παρω απο πωλητες στο ebay? Εχετε παρει απο καποιον που η θηκη ηταν αυθεντικη κλπ; 

Απο merimobiles πηρα το 10400 και απο banggood πηρα την πορτοκαλι θηκη, €2.3 ειναι original και super!!!

http://www.banggood.com/Protective-Silicone-Case-For-Xiaomi-10400mAh-Power-Bank-p-933978.html?currency=EUR

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ παρέλαβα εδώ και μέρες από geek. Τέσταρα λαμπάκια, βραχυκύκλωμα των usb, τον κωδικό στο site Που μου είπε πως είναι original και μάλιστα αναφέρει αν έχει χρησιμοποιηθεί ο κωδικός παλιότερα. Τι να πω αν είναι κλώνος μπράβο.

Επεξ/σία από kamui
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παρέλαβα εδώ και μέρες. Τέσταρα λαμπάκια, usb βραχυκύκλωμα των usb, τον κωδικό στο site Που μου είπε πως είναι original και μάλιστα αναφέρει αν έχει χρησιμοποιηθεί ο κωδικός παλιότερα. Τι να πω αν είναι κλώνος μπράβο.

 

εγώ το μόνο που φοβάμαι είναι να έστελναν τα αυθεντικά χωρίς κουτί, σε άλλη συσκευασία και τα fake στα κουτιά των αυθεντικών (με το ξυστό πάνω για εξακρίβωση). Πάντως το άνοιξα και μέσα όντως είναι αυθεντικό με στοιχεία εξωτερικά fake.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα σε λιγότερο από μηνα το xiaomi από geek και εχω να πω τα εξης.

συμφωνα με το site ( http://webtrickz.com/how-to-verify-if-a-mi-powerbank-is-original-or-fake/ )

η συσκευη είναι πολύ στιβαρη και μου θυμιζει το MacBook μου.

1.Τα λαμπάκια είναι κανονικά και όχι εντονα.

2.η ενδειξη της μπαταριας είναι κανονικη και όχι μεγαλη και το εσωτερικο του micro usb είναι λευκο

3.Τα γράμματα είναι πιο σκουρα ενώ κανονικα λεει ότι δεν πρεπει.

4.δεν το δοκιμασα ακομα γιατι δεν το χω μαζι μου το καλωδιο.

5.το 5 το κανει κανονικα και σε μενα.

6.δεν το δοκιμασα ακομα γιατι δεν το χω μαζι μου το καλωδιο.

 

μενει να δοκιμασω τον κωδικο του ξυστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια με τι φορτιστη το φορτιζετε ; Γιατι το ανκερ αν δεν το φορτισεις με 2A output δεν φορτιζει

Τώρα το είδα. Ποιον ανκερ έχεις? Ο δικός μου είναι ο 4πλος στα 36βατ, κανένα πρόβλημα με τη φόρτιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ειχα παραγγειλει και εγω απο

GEEKBUYING, και απο οτι ειδα ειναι fake:(

 

 

Τι είδες και πιστεύεις ότι είναι fake; Μαύρα usb και έντονα γράμματα πίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...